خانه برنامه سرگرمی
PaperColor

PaperColor

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲۳
تعداد نظرات۶۶
سازنده Colorfit
نسخه۲.۴.۱
حجم۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۳/۲۰
‏‏نرم افزار اندروید PaperOne:Paint Draw Sketchbook یک نرم افزار نقاشی عالی است که تجربه رنگ آمیزی واقعی با قلم مو را به شما می دهد. با کمک این نرم افزار می توانید طراحی را یاد بگیرید و رنگ آمیزی کنید. این نرم افزار اندروید دارای سبک های مختلف قلم مو و رنگ library.help برای ایجاد یک نقاشی کامل است. هنگامی که به سفر می روید یا در هواپیما یا در اوقات بیکاری بجای اتلاف وقت می توانید از این نرم افزار اندروید استفاده کنید.

‏این نرم افزار اندروید دارای ابزارهای مختلف قلم مو؛ خط کش؛ پاک کن و … می باشد. شما می توانید یک تصویر را مبنای کار خود قرار دهید و از روی آن طراحی کنید. شما می توانید عکسها را علامت گذاری نمایید. همچنین شما می توانید در پایان ترسیم اثر خود را با قلم امضا کنید. در نرم افزار اندروید PaperOne:Paint Draw Sketchbook امکان اضافه کردن متن؛ امکان اضافه کردن کاورهای سفارشی؛ امکان افزودن رنگ در پس زمینه نقاشی؛ امکان افزودن ابزار گرافیکی وجود دارد. در این نرم افزار شما می توانید طرحهای ایجاد شده را به اشتراک بگذارید.

‏ 

‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید PaperOne:Paint Draw Sketchbook:

‏– نرم افزار نقاشی آسان

‏– قابلیت امضا با قلم در پایان ترسیم

‏– دارای ابزار قلم مو؛ خط کش؛ پاک کن و …

‏– امکان علامت گذاری روی عکس

‏– امکان نقاشی روی تصویر

‏– قرار دادن یک عکس بعنوان مبنا و طراحی از روی آن

‏– امکان اضافه کردن متن

‏– امکان اضافه کردن کاورهای سفارشی

‏– امکان افزودن رنگ در پس زمینه نقاشی

‏– امکان افزودن ابزار گرافیکی

‏– امکان به اشتراک گذاری طرحها
‏‏-مشکل گم شدن کار های هنری کاربران حل شد.
‏-مجوز پیمان نامه بروز رسانی شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟