استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آموزش ساده زبان انگلیسی

آموزش ساده زبان انگلیسی

نصب در حال دریافت
نسخهv۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۲/۰۴
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸
حجم۸۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده محمد رحمانی
‏‏امروزه مهمترین مشکل هر دانش آموز، دانشجو و افرادی که می خواهند زبان انگلیسی را یاد بگیرند، پر حجم بودن مطالب، نداشتن وقت کافی برای خواندن کتاب های سخت و پر حجم انگلیسی و زود فراموش شدن مطالب بسیار مهم است که در زبان انگلیسی آن ها را آموخته ایم و همه دنبال راهی هستیم که هم کم حجم باشد ، هم وقت گیر نباشد و هم در حین فراموش شدن با یک نگاه و خواندن مطلبی کم همه ی آن ها را بیاد بیاوریم.
‏ما برای شما برنامه ای ساخته ایم که هم حجم آن کم و هم با یک بار خواندن آن مطالب بسیار مهم که به صورت بسیار ساده در آن نوشته شده است را که فراموش کرده بودیم بیاد می آوریم.
‏لازم به ذکر است که این برنامه یک پک کامل مطالب زبان است که کتاب هایی مهم از قبیل لغات مهم 504، لغات مهم 400تافل، مجموعه ی کامل step to understanding, داستان های کوتاه و بلند که همراه با معنی نوشته ایم،توضیح کامل زمان ها علاوه بر این کتاب کامل grammer in use که مهمترین کتاب گرامر است را نیز برای شما آورده ایم ، اصطلاحات مهم و بسیاری اطلاعات مهم برای یادگیری زبان انگلیسی.
‏این یعنی بعد از دانلود یک برنامه در اختیار شما قرار می گیرد که بیش از 3000 صفحه از چندین کتاب مهم انگلیسی و اطلاعات بسیار مهم برای یادگیری زبان انگلیسی است که اگر شما بخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرد به این اطلاعات صددرصد نیاز پیدا خواهید کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏اضافه شدن فایل های صوتی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی