خانه برنامه اجتماعی

Mail.ru - Email App

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۷۹
تعداد نظرات۱۹
سازنده Mail.Ru Group
نسخه۱۲.۹.۰.۳۰۴۹۹
حجم۵۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۲۱
‏‏برنامه رسمی ارسال ایمیل. Convenient ایمیل برای Android در گوشی‌های هوشمند.

‏کاربرد ساده و سریع برای کار همزمان با چندین Mail.Ru، Yandex، میل میل، یاهو، هات میل و صندوق‌های پستی دیگر. ارسال و ارسال پیغام، به اشتراک گذاری عکس‌ها و اسناد. فورا به پیغام‌های جدید اطلاع دهید. زمان، پوشه‌ها و خدماتی که می‌خواهید آن‌ها را تحت فشار قرار دهید را تنظیم کنید. فیلتر اسپم شخصی شما را از بسته‌های پستی آزاردهنده حفاظت خواهد کرد. همیشه با برنامه Mail.Ru در تماس باشید !

‏★★★★★

‏آیا می‌دانستید که توسعه دهندگان نمی‌توانند در گوگل پخش به نظرات خود واکنش نشان دهند ? بنابراین، هر درخواست، پیشنهادها و نظرات، لطفا از طریق ' بازخورد ' در برنامه یا ایمیل ارسال کنید. در این حالت، ما به سرعت پاسخ خواهیم داد و مشکل را هرچه زودتر حل خواهیم کرد.

‏★★★★★

‏- پشتیبانی حساب‌های چند گانه. همه جعبه‌ها و switch را به راحتی اضافه کنید. حال، حرکت بین کار و ایمیل خصوصی به سادگی بین پوشه‌ها در یک نامه‌دان واحد ساده است.

‏- هماهنگ‌سازی کامل. مهم نیست که شما خوانده، علامت‌گذاری شده ، یا پیام‌های ارسالی از یک کامپیوتر یا تلفن همراه را منتقل می‌کنید. همه تغییرات روی سرور ذخیره می‌شوند و بین دستگاه‌ها سینک می‌شوند.

‏پوشه حفاظت‌شده. این برنامه app به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات را ذخیره کرده و از آن محافظت کنید. ایجاد یک پوشه با گذرواژه در رابط وب. آن در برنامه قابل‌مشاهده خواهد بود و تنها بعد از وارد کردن گذرواژه در دسترس خواهد بود.

‏صافی‌ها نمایش نامه بدون نامه، ایمیل و یا ایمیل با پیوست‌ها

‏- تمام صندوق پستی را جستجو کنید . از موتور جستجو برای پیدا کردن سریع هر گونه ایمیلی استفاده کنید.

‏- - Push برای ایمیل‌های جدید. اگر دستگاه آندروید به شبکه متصل باشد شما تقریبا بلافاصله در مورد یک پیام جدید اطلاع خواهید داد.

‏ارسال اطلاعیه. زمان را برای دریافت اخطار، انتخاب سرویس‌ها، پوشه‌ها و یا ایجاد یک فیلتر شخصی برای دریافت تنها those که مهم هستند ، تنظیم کنید.

‏ایمیل Caching. ایمیل‌ها در حافظه phone's ذخیره می‌شوند و بدون اتصال شبکه در دسترس هستند. پیام‌ها را بخوانید و وابستگی‌های خود را در حمل و نقل و یا برای مثال در حومه شهر ببینید.

‏_ فیلتر اسپم شخصی آیا از خدماتی که امضا نکرده‌اید یا نمی‌توانید اشتراک خود را قطع کنید ، پیامی دریافت می‌کنید ? Spam و همه نامه‌های بعدی فرستنده به طور خودکار به پوشه مناسب فرستاده می‌شوند. برای شما پیغام مهم را بخوانید.

‏- avatars. راحت‌تر و راحت‌تر است که از طریق برنامه‌های کاربردی با عکس‌هایی از دریافت کنندگان ، جهت‌یابی کنیم.

‏- Email. کل مکالمه ایمیل تان را روی یک صفحه نمایش دهید، همان کاری که در نسخه وب انجام دادید.

‏★★★★★

‏این برنامه تست شده‌است و با ورژن های ۴.۰ و بالاتر سازگار است. توجه خاصی به ثبات و عملکرد دستگاه‌ها با آندروید ۴.۴ و آندروید ۵ Lolipop شده‌است.

‏برنامه‌های پست الکترونیکی با App الکترونیک از AdChoices استفاده می‌کند. اطلاعات بیشتری را می توان در اینجا یافت.

‏این کاربرد همچنین بر روی دستگاه‌های زیر کنترل شده‌است: گوشی‌های هوشمند سامسونگ، HTC یک، مجموعه‌های سونی Xperia.

تغییرات در نسخه جدید

Ring ring! You can now make calls in Mail. Create a link to the call, send it to your friends and colleagues, wait till they join and... talk!

— Free of charge
— Audio and video
— Up to 100 participants
— Unlimited call duration
— In the app and browser

To create a call, go to the “Account” menu, then “Videocalls”
_____
Having problems? Please contact us at mailapps@corp.mail.ru.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟