استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Drag Racing: Duel & Street Race

Drag Racing: Duel & Street Race

نسخه۱.۰.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۳
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده INLOGIC SPORTS - football tennis golf soccer
‏‏به دنیای مسابقات اتومبیلرانی سرعت خوش آمدید - به بازی های اتومبیلرانی مسابقه خیابانی بپیوندید!
‏جدیدترین بازی اتومبیل رانی خیابانی یکی از بازی های جالب ترین بازی کشیدن اتومبیلرانی در اندروید است.
‏رانندگی کنید ، اتومبیل مسابقه اتومبیلرانی خود را سفارشی کنید ، بنابراین باید تمام اتومبیل رانی و راننده خوبی داشته باشید و تمام رقبای مسابقه خود را کتک بزنید و به عنوان یکی از همه بازی های اتومبیلرانی مسابقه خیابانی با بهترین اتومبیل های زیرزمینی در گاراژ خود تبدیل شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏دنیای زیرزمینی خیابانی پرشور خیابان پر از رانندگان سریع است بنابراین نباید از آنها کنار بمانید و به جمع بازی های مسابقه اتومبیلرانی خیابانی بپیوندید تا بتوانید به همه رقبای مسابقه خود نشان دهید که شما راهی بهتری نسبت به آنها دارید!
‏هر کاری که شما به عنوان یک کشنده اتومبیل با نیاز غیرقابل انکار برای سرعت انجام دهید این است که موتور خود را شروع کنید و در بازی های اتومبیلرانی مسابقه ای خیابانی که در آن مسابقه خیابانی جدی گرفته می شود رقابت کنید ، بنابراین هر دوئلی که برنده شوید ، شما را به ضرب و شتم رقبای مسابقه خود نزدیک می کند.
‏در این یکی از بهترین بازی های مسابقه اتومبیلرانی خیابانی ، می توانید بیش از 15 اتومبیل مشهور جهان را مسابقه دهید ، تنظیم کنید ، پیکربندی کنید ، به روز کنید و سفارشی سازی کنید تا بتوانید از بازی های اتومبیلرانی در خیابان های خیابانی لذت ببرید و نیاز خود را برای سرعت برآورده کنید.
‏خصوصیات:
‏Graph گرافیک سه بعدی - از گرافیک های سه بعدی لذت ببرید
‏Great بزرگترین اتومبیل - بیش از 15 ماشین مسابقه خیابانی را انتخاب کنید!
‏selection انتخاب متفاوت قطعات تنظیم
‏آهنگ ها و سطوح مختلف
‏🏁 با بازیکنان در انواع مختلف اتومبیل رقابت کنید
‏Community جامعه ایده آل - بازی های مسابقه ای کشویی برای همه علاقه مندان به سرعت ماشین در اینجا وجود دارد
‏به نظر شما مسابقات اتومبیلرانی خیابانی در برابر رقبای مسابقه ای شما آسان است؟ این بازی مسابقه اتومبیلرانی را امتحان کنید و بهترین اتومبیل سرعتی را برای مسابقه با نیترو بیابید و به خود ثابت کنید که بهتر از سایرین مسابقه کشیدن هستید! اجازه ندهید که دیگر رانندگان از شما عبور کنند و با ارتقاء ماشین خود به سطوح بالاتر ، آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهند!
‏از پایین شروع کنید ، اتومبیلرانی را انتخاب کنید تا در این یکی از بهترین بازیهای کشیدن زیرزمینی با جابجایی و استفاده از تقویت نیترو در زمانهای مناسب ، برنده شوید. در بازی های کشیدن ، هنگامی که نشانگر در منطقه سبز قرار دارد ، چرخ دنده ها باید بهینه تغییر کنند بنابراین شما سریعتر راننده هستید. اگر نمی توانید برنده شوید و به سرعت نیاز دارید ، اتومبیل های خود را ارتقا دهید. درگ های مسابقه هرگز محبوب تر از گذشته نبوده اند!
‏حالا وقت شما رسیده است که در یکی از بهترین بازی های دراگ به این انجمن مسابقه اتومبیلرانی خیابانی خیابانی بپیوندید و آن را بازی کنید که یک دوئل به معنای همه چیز باشد!
‏ما به بازیکنان خود در مسابقات کشیدن اهمیت می دهیم و می خواهیم شما را به عنوان یک دراگر مسابقه لذت واقعی خود را تجربه کنید و به همین دلیل است که ما همیشه به دنبال توصیه های جدید در مورد چگونگی بهتر کردن بازی خود هستیم.
‏طرفداران سرعتی اتومبیل و رقبای اتومبیلرانی را سر و صدا کنید! یکی از بازی های برتر مسابقه مسابقه کشیدن را بازی کنید!
- Optimized game performance
- Stability improvements

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر k.s.h.p®
٢٠ فروردین ١٤٠٢

عالیه واقعا هرکی میگه مسخرس خودش مسخرس حتما نصب کنین

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر taha
٨ فروردین ١٤٠١

زیاد خوب نیست پیستش خیلیییییییی کوتاهه

میپسندم۷ نمیپسندم۹
عکس کاربر @-----
٨ آبان ١٤٠٠

بازی عالی هست

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده