استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Soap Cutting Simulator – Satisfying ASMR Sounds

Soap Cutting Simulator – Satisfying ASMR Sounds

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۱۳
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Questzy
‏‏😍🥰😘 شبیه ساز برش صابون - صداهای رضایت بخش ASMR 😘🥰😍
‏از رنگ آمیزی و برش صابون در این بازی آرامش بخش لذت ببرید! شبیه ساز برش صابون دارای بهترین صدای رضایت بخش ASMR است که در عین حال بسیار واقعی و آرامش بخش است. هنگام برش صابون می توانید از صداهای ترد درمانی لذت ببرید. این یک فعالیت کاهش استرس عالی است که می توانید در هر زمان و هر مکان انجام دهید! شبیه ساز برش صابون یک بازی عجیب رضایت بخش و آرامش بخش برای کل خانواده است! طراحی زیبا شما و فرزندانتان را در یک لحظه عاشق آن می کند!
‏❤ 💕 از برش صابون درمانی و آرامش بخش با ASMR رضایت بخش لذت ببرید! 💕 ❤ ASMR Sounds چیست؟ ASMR مخفف پاسخ نصف النهار حسی خودمختار است، اکنون اصطلاحی است که برای صداهای رضایت بخش عجیبی مانند صداهای ترش یا لزج استفاده می شود. بسیاری از مردم این صداها را به‌طور عجیبی رضایت‌بخش و درمانی می‌دانند تا به آنها کمک کند بدون استرس یا ضد استرس احساس کنند. برای لذت کامل از بازی آرامش بخش ما و رسیدن به کاهش استرس، به شما توصیه می کنیم هنگام بازی شبیه ساز صابون برش عالی، صدا را افزایش دهید!
‏❄ 🌸 ویژگی های شبیه ساز برش صابون – صداهای رضایت بخش ASMR 🌸 ❄
‏ 🎵 بهترین صداهای رضایت بخش ASMR - اکنون صدای خود را زیاد کنید!
‏🎸 بدون استرس! - نیازی به عجله، فکر کردن، یا شمارش نیست. فقط استراحت کنید و لذت ببرید.
‏📯 خلاقیت خود را آزاد کنید - چند صابون و لجن حیوانات بامزه را رنگ آمیزی کنید.
‏🎹 صداهای زیبا - صابون را ببرید و به صدای واقعی و رضایت بخش ASMR گوش دهید.
‏🎧 بازی معتاد - دسته‌های دیگر را برای بازی‌ها و صداهای رضایت‌بخش‌تر انتخاب کنید.
‏🎁 جوایز و هدایا - ستاره ها را در صابون کشف کنید و آنها را برای هدیه جمع آوری کنید.
‏🎺 سکه های رایگان – کارت بازی کنید و چرخ را بچرخانید تا سکه های بیشتری به دست آورید!
‏🎻 چالش روزانه – اهداف روزانه را بازی کنید تا سکه های اضافی دریافت کنید!
‏به میلیون ها نفر در سراسر جهان بپیوندید که بازی کرده اند و از شبیه سازی ASMR برای کاهش استرس لذت ببرید! نیازی به دستیابی به برش های عالی یا نمرات عالی وجود ندارد. فقط بنشینید، بازی کنید و به صدای آرامش بخش ASMR گوش دهید. صدای ترد در این بازی بسیار واقعی و لذت بخش است.
‏🦄 😽 شکل های زیبای حیوانات 😽 🦄 شکل های بسیار زیبای حیوانات برای انتخاب وجود دارد! قفل برخی از حیوانات از ابتدا باز شده است تا شما برای همیشه از آن لذت ببرید. پس از بازی و جمع آوری سکه ها، می توانید حتی اشکال حیوانات شایان ستایش بیشتری را باز کنید.
‏🎀 🎂 خلاقیت خود را در حین استراحت در این شبیه ساز برش صابون بدون استرس آزاد کنید 🎂 🎀 این بازی بیشتر از شبیه ساز برش صابون وجود دارد. قبل از بریدن صابون ها، می توانید هر شکل صابون را به دلخواه رنگ آمیزی کنید. رنگ آمیزی نیز به عنوان یک روش عالی برای کاهش استرس ثابت شده است. به همین دلیل است که اکنون باید آن را امتحان کنید تا ببینید چقدر لذت خواهید برد!
‏🎁 💰 جوایز بسیار زیادی! 💰 🎁 مردم عاشق پاداش و هدایا هستند! اگرچه هدف اصلی بازی آرامش است، اما کسب سکه و ستاره بسیار سرگرم کننده است! چگونه ستاره بگیریم؟ شما آنها را با کشف ستاره در صابون هایی که می برید به دست خواهید آورد. همچنین به روش‌های مختلفی سکه دریافت خواهید کرد: چرخ چرخشی، اهداف روزانه، ورق‌های بازی، صابون‌های بریده‌شده، و غیره. سپس می‌توانید قفل همه حیوانات زیبای مجموعه ما را باز کنید.
‏خب، منتظر چه هستید؟ دانلود و بازی شبیه ساز برش صابون – صداهای رضایت بخش ASMR!
‏شبیه ساز برش صابون – صداهای راضی کننده ASMR به هیچ وجه یک بازی برش کامل نیست. اگر مشکلی با برنامه برش صابون ما دارید، لطفاً برای ما بنویسید تا در اسرع وقت بتوانیم آن را برطرف کنیم. اگر از بازی آرامش بخش ما لذت می برید، لطفاً یک لحظه وقت بگذارید و یک رتبه بندی و بررسی خوب بگذارید! 🎉 🎉 🎉
‏اکنون دانلود کنید
😄😍😚 You enjoy playing the game, we're busy making your experience better & less bugs! If you caught one, let us know at contact@freedaystudio.com 🌺❤️💛❤️💛

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ترلان نوری
٢١ دی ١٤٠١

خیلی خوب است برام نصب شد

۵ ۵
نازنین زهرا علیزاده
٢٧ آذر ١٤٠١

خیلی بده اصلا نصب نکنید

۱۲ ۵
💜Yana💜
١٦ مهر ١٤٠١

😡خیللللللللی بده نصبش نکنین😡

۲۰ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده