خانه برنامه امور مالی
همراه بانک تراکنش

همراه بانک تراکنش

همراه بانک

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده آوای هوشمند رایان
‏‏کارت بانکی : تمامی اطلاعات کارت بانکی ( شماره کارت ، شماره حساب ، CvV2 ، تاریخ انقضاء ، شماره شبا به همراه توضیحات هر کارت ) متعلق به تمام بانک ها و موسسات دولتی و خصوصی معتبر کشور را به همراه ساخت تصویر کارت عابر بانک آنها ثبت کنید . و از خدمات الکترونیکی هر بانک بصورت جداگانه استفاده کنید . شما می توانید اطلاعات کارت خود را به همراه تصویر عابر بانک و یا اطلاعات کارت از طریق شبکه های اجتماعی و یا پیامک برای افراد دلخواه ارسال نمائید . و همچنین می توانید به راحتی به اطلاعات کارت بانکی خودتان و یا افرادی که ثبت کرده اید دسترسی داشنه باشید .
‏رسید بانکی : این موضوع همیشه برای همه ی ما یک مشکل اساسی بوده . روزانه از خودپرداز ها ، دستگاه های کارت خوان ، درگاه های اینترنتی عملیات ( خرید ، پرداخت ، واریز ، برداشت ، انتقال و ... ) را انجام می دهیم ولی این رسیدهای کاغذی به مرور از بین می رود همراه بانک تراکنش این مشکل را حل می کند .
‏یادداشت بانکی : گاهی اوقات می خواهید در یک تاریخ ، روز و ساعت مشخص با یک کارهای خاص زیاد بانکی به بانکی مراجعه کنید . می تونی یادداشت برداری کنید تا هنگام مراجعه کارهاتون رو دقیق تر و زودتر انجام دهید .
‏خدمات اپراتور : ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ( خرید شارژ ، بسته اینترنت ، موجودی شارژ، بسته اینترنت ، فعالسازی و غیره فعالسازی اینترنت ، دریافت قبض و پرداخت آن ، تنظیمات و طرح های اینترنت و ... )
‏‏حذف cvv2 از برنامه
‏تغییر در رابط کاربری
‏رفع مشکل پرداخت
‏بهبود عملکرد کلی برنامه
‏اضافه شدن بانک سپه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟