استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
همراه بانک تراکنش

همراه بانک تراکنش

همراه بانک

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۲/۰۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۲۳
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده آوای هوشمند رایان
‏‏کارت بانکی : تمامی اطلاعات کارت بانکی ( شماره کارت ، شماره حساب ، CvV2 ، تاریخ انقضاء ، شماره شبا به همراه توضیحات هر کارت ) متعلق به تمام بانک ها و موسسات دولتی و خصوصی معتبر کشور را به همراه ساخت تصویر کارت عابر بانک آنها ثبت کنید . و از خدمات الکترونیکی هر بانک بصورت جداگانه استفاده کنید . شما می توانید اطلاعات کارت خود را به همراه تصویر عابر بانک و یا اطلاعات کارت از طریق شبکه های اجتماعی و یا پیامک برای افراد دلخواه ارسال نمائید . و همچنین می توانید به راحتی به اطلاعات کارت بانکی خودتان و یا افرادی که ثبت کرده اید دسترسی داشنه باشید .
‏رسید بانکی : این موضوع همیشه برای همه ی ما یک مشکل اساسی بوده . روزانه از خودپرداز ها ، دستگاه های کارت خوان ، درگاه های اینترنتی عملیات ( خرید ، پرداخت ، واریز ، برداشت ، انتقال و ... ) را انجام می دهیم ولی این رسیدهای کاغذی به مرور از بین می رود همراه بانک تراکنش این مشکل را حل می کند .
‏یادداشت بانکی : گاهی اوقات می خواهید در یک تاریخ ، روز و ساعت مشخص با یک کارهای خاص زیاد بانکی به بانکی مراجعه کنید . می تونی یادداشت برداری کنید تا هنگام مراجعه کارهاتون رو دقیق تر و زودتر انجام دهید .
‏خدمات اپراتور : ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ( خرید شارژ ، بسته اینترنت ، موجودی شارژ، بسته اینترنت ، فعالسازی و غیره فعالسازی اینترنت ، دریافت قبض و پرداخت آن ، تنظیمات و طرح های اینترنت و ... )
‏‏حذف cvv2 از برنامه
‏تغییر در رابط کاربری
‏رفع مشکل پرداخت
‏بهبود عملکرد کلی برنامه
‏اضافه شدن بانک سپه

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
وحیدامیدی
١٥ آبان ١٤٠١

۴ساله بروزرسانی نشده اصلا /رهاشده و خبلی خلا داره/ باید وقت بذاری ارتقاش بدی

۰ ۰
mohamadrezayousafi
٢٥ آبان ١٤٠١

۱

۰ ۰
جا بر محمدی
٣ مرداد ١٤٠١

دوست

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده