استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
همراه بانک تراکنش

همراه بانک تراکنش

همراه بانک

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۲/۰۸
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۷
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده آوای هوشمند رایان
‏‏کارت بانکی : تمامی اطلاعات کارت بانکی ( شماره کارت ، شماره حساب ، CvV2 ، تاریخ انقضاء ، شماره شبا به همراه توضیحات هر کارت ) متعلق به تمام بانک ها و موسسات دولتی و خصوصی معتبر کشور را به همراه ساخت تصویر کارت عابر بانک آنها ثبت کنید . و از خدمات الکترونیکی هر بانک بصورت جداگانه استفاده کنید . شما می توانید اطلاعات کارت خود را به همراه تصویر عابر بانک و یا اطلاعات کارت از طریق شبکه های اجتماعی و یا پیامک برای افراد دلخواه ارسال نمائید . و همچنین می توانید به راحتی به اطلاعات کارت بانکی خودتان و یا افرادی که ثبت کرده اید دسترسی داشنه باشید .
‏رسید بانکی : این موضوع همیشه برای همه ی ما یک مشکل اساسی بوده . روزانه از خودپرداز ها ، دستگاه های کارت خوان ، درگاه های اینترنتی عملیات ( خرید ، پرداخت ، واریز ، برداشت ، انتقال و ... ) را انجام می دهیم ولی این رسیدهای کاغذی به مرور از بین می رود همراه بانک تراکنش این مشکل را حل می کند .
‏یادداشت بانکی : گاهی اوقات می خواهید در یک تاریخ ، روز و ساعت مشخص با یک کارهای خاص زیاد بانکی به بانکی مراجعه کنید . می تونی یادداشت برداری کنید تا هنگام مراجعه کارهاتون رو دقیق تر و زودتر انجام دهید .
‏خدمات اپراتور : ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ( خرید شارژ ، بسته اینترنت ، موجودی شارژ، بسته اینترنت ، فعالسازی و غیره فعالسازی اینترنت ، دریافت قبض و پرداخت آن ، تنظیمات و طرح های اینترنت و ... )
‏‏حذف cvv2 از برنامه
‏تغییر در رابط کاربری
‏رفع مشکل پرداخت
‏بهبود عملکرد کلی برنامه
‏اضافه شدن بانک سپه

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
١٥ آبان ١٤٠١

۴ساله بروزرسانی نشده اصلا /رهاشده و خبلی خلا داره/ باید وقت بذاری ارتقاش بدی

میپسندم۲ نمیپسندم۵
عکس کاربر حسن
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

ترللز

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Moshtaghi
٣٠ فروردین ١٤٠٢

عالیه

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده