استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Ark Rivals

Ark Rivals

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۸
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۶۱ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده TOPEBOX
‏‏دانلود کنید و به زودی دسترسی داشته باشید تا یکی از بزرگترین جنگ های علمی تخیلی باشید که تا به حال برنده اقلام نادر قابل مبادله شده است!
‏در این بازی علمی تخیلی استراتژی رزمی حماسی با مهاجمان مبارزه کنید. به Arks دشمن حمله کنید تا شهروندان برده شده را آزاد کنید و منابع را برای ساختن پایگاه دفاعی خود غنی کنید. اتحاد ایجاد کنید و به Faction با بازیکنان در سراسر جهان بپیوندید تا با هم به مقابله با دشمن بپردازید. پیشاهنگی، برنامه ریزی، سپس تسخیر!
‏- رایگان برای بازی و بازی برای مالکیت
‏- کشتی جنگی خود را انتخاب کنید! یک اسکادران بسازید! درگیر شوید!
‏- فرماندهان، کشتی‌های جنگی، ویژه، واحد و مهارت‌های جدید را در یک سیستم جدید و ساده در بازی موبایل باز کنید!
‏- با میلیون‌ها بازیکن دیگر بازی کنید، به صدها کشتی دشمن حمله کنید تا منابع و شهرت داشته باشید< br>- نبرد برای کنترل منابع گرانبها برای ارتقاء صندوقچه خود در برابر حملات مهاجمان
‏- به نبرد هم‌افرادی در زمان واقعی با اتحادها بپیوندید تا هیولاهای غول پیکر را فتح کنید
‏ویژگی‌های جادویی:
‏رایگان برای بازی، نه پرداخت TO WIN
‏Ark Rivals برای بازی و سرگرمی کاملاً رایگان است. طراحان ما این بازی را با تمرکز بر بازی رقابتی منصفانه می‌سازند، که در آن قفل ویژگی‌ها را به سادگی با انجام بازی باز می‌کنید.
‏بازی برای مالکیت آیتم‌های کمیاب
‏کشتی‌ها و فرماندهان NFT همیشه بسیار نادر هستند و محدود هستند، بنابراین می‌توانید همیشه در آن باشید. زمانی که مالک آنها هستید، افتخار می‌کنید.
‏پاداش‌های عالی: مهارت شما موارد ارزشمندی را به دست می‌آورد
‏در سال 2020، بازیکنان 78 میلیارد دلار برای آیتم‌های درون بازی هزینه کردند و 0 دلار دریافت کردند. بازیکنان شایسته بهتری هستند. Ark Rivals به صرف وقت شما در بازی اهمیت می دهد، نه فقط برای سرگرم شدن با دیگران، بلکه همچنین بازده خوبی نیز دارد.
‏رقابت آنلاین و چالش دوستان
‏نبردهای اکشن نوبتی PvP مهارت های شما را آزمایش می کند. شما درجات بالا میروید عمق و استراتژی عالی برای استادان بازی ساختمانی دفاعی که به دنبال بهبود مهارت های خود و دوئل در برابر بهترین ها هستند. در عین حال به راحتی برای بازیکنان کاملاً جدیدی که به دنبال یادگیری یک بازی جدید هستند، انتخاب می‌شود.
‏ساخت دفاع، سفارشی‌سازی و جمع‌آوری را آزمایش کنید
‏منابع را جمع‌آوری کنید و از بازیکنان دیگر غارت کنید تا پایگاه خود را ارتقا دهید و آن را به یک دژ تبدیل کنید. با انبوهی از برج ها، موشک ها، بمب ها، تله ها و دیوارها در برابر حملات دشمن دفاع کنید.
‏جنگ های جناحی
‏از بین 5 جناح (مریخ/ مشتری/ زحل/ اورانوس/ نپتون) طرف را انتخاب کنید و وارد جنگ های جهانی شوید. برترین Faction Leaderboard را دریافت کنید و بیشترین منابع جهان را کنترل کنید.
‏لطفاً توجه داشته باشید:
‏- طبق شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما، Ark Rivals فقط برای افراد 13 سال یا بالاتر مجاز به دانلود و بازی است. .
‏- Ark Rivals برای دانلود و بازی رایگان است. با این حال، برخی از آیتم های بازی را می توان با پول واقعی نیز خریداری کرد. اگر نمی‌خواهید از این ویژگی استفاده کنید، لطفاً خریدهای درون‌برنامه‌ای را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید.
‏- برای پخش به اتصال شبکه نیاز است.
‏خط‌مشی رازداری:
‏https://topebox.com /policy.html
‏‏- بهبود قدرت تخریب کننده
‏- بهبود سپر بازیکن
‏- هنگامی که بازیکن در حال یافتن یا حمله به حریف دیگر است یک سپر محافظ خواهد بود
‏- رفع اشکالات ویژگی تقویت منابع ساختمان

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده