خانه برنامه عکس و فیلم
April - Camera360 cute Layout and Template

April - Camera360 cute Layout and Template

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۳
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده PinGuo Inc.
‏‏April برنامه ای جذاب و زیبا برای کلاژ کردن عکس ها و طرح های جدید و پیشرفته است.
‏ قاب های عکس بزرگ در April به شما کمک می کند تا به راحتی عکس های خود را آلبوم کنید و با هوش مصنوعی تشخیص چهره و پرتره کردن آن، عکس شما از همیشه زیباتر خواهد شد.
‏ برای چیدن عکس ها هیچ محدودیتی ندارید. از 1 تا 9 عکس را انتخاب کنید در یکی از قاب های متنوع ما بچینید. با ضربه زدن و اضافه کردن عکس ها در هر یک از جاهای قالب ها، طرح دلخواه خودتان را بسازید.
‏ همچنین می توانید طرح حاشیه قالب ها و رنگ و شکل آن ها را تغییر داده و به سلیقه خودتان تنظیم کنید. حاشیه های بیرونی، درونی و هر گوشه از قالب ها...
‏ به راحتی می توانید عکس ها بچرخانید، برش دهید، زوم کرده و یا آینه ای کنید. بیش از 40 فیلتر جذاب وجود دارد که می توانید عکس های ساده خود را متفاوت کنید.
‏ تنها با یک کلیک عکسی که ساخته اید را در اینستاگرام، فیسبوک و دیگر برنامه ها به اشتراک گذاشته و توجه دوستانتان را جلب کنید.
Repair bug
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟