استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها پزشکی و سلامت
طبیبستان | مشاوره پزشکی برای خارج ایران

طبیبستان | مشاوره پزشکی برای خارج ایران

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده شرکت بیمارستانی دانشگاهیان
‏‏در هر کجای جهان که باشید، ما به سلامتی شما اهمیت می‌دهیم. با طبیبستان شما می‌توانید پزشک، روانشناس یا روانپزشک خود را انتخاب کرده و جلسه‌ی مشاوره‌ی خود را به‌صورت آنلاین داشته باشید. با قابلیت پرداخت از حساب‌های بین‌المللی.

ویدئو معرفی برنامه

‏شرکت بیمارستانی دانشگاهیان یوطبیب با داشتن سابقه درخشان در فناوری‌های پزشکی و تله-مدیسین، با هدف بهبود فرایند درمان و کمک به ایرانیان و پارسی زبانان سراسر جهان، اقدام به راه‌اندازی سامانه‌ی طبیبستان برای ارایه‌ی خدمات آنلاین پزشکی، روانشناسی و راونپزشکی به ایرانیان خارج از کشور نموده است.
‏این خدمات به‌صورت آنلاین و از راه دور بوده و از طریق معتبرترین مشاوران و روانشناسان ایران با استفاده از درگاه‌های پرداخت ارزی بین‌المللی معتبر و حفظ حریم خصوصی ارایه می‌گردند.
‏طبیبستان سامانه‌ای آنلاین برای ارایه‌ی خدمات مشاوره‌ی آنلاین روانشناسی، روانپزشکی و پزشکی به پارسی زبانان خارج از ایران است. در سامانه‌ی مشاوره‌ی آنلاین طبیبستان، برترین مشاوران پارسی زبان که تجربه‌ی اقامت در دیگر کشورها را داشته‌اند، خدمات مشاوره‌ی آنلاین پزشکی و روانشناسی به پارسی زبانان خارج از ایران ارایه می‌کنند. با خرید بسته‌های مشاوره‌ی آنلاین می‌توانید از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید. همچنین هزینه‌های مشاوره آنلاین پزشکی را می‌توانید به‌صورت ارزی و با استفاده از حساب‌های بین‌المللی انجام دهید.
‏طبیبستان یک سامانه مشاوره آنلاین پزشکی و رواشناسی بصورت تماس آنلاین مخصوص ایرانیان خارج از کشور می باشد. فارسی زبانان خارج از ایران می توانید از برترین مشاوران معتبر ایران که سابقه ی زندگی در خارج از ایران را دارند، نوبت تماس آنلاین برای مشاوره پزشکی و رواشناسی استفاده نمایند و هزینه ی جلسات مشاوره را بصورت دلاری بپردازند.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده