استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها پزشکی و سلامت
یوتی تست | خدمات پزشکی و آزمایشگاهی

یوتی تست | خدمات پزشکی و آزمایشگاهی

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۲
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده شرکت بیمارستانی دانشگاهیان
‏‏یوتی تست، سامانه ای برای درخواست آنلاین خدمات پزشکی و آزمایش، نوبت گیری آنلاین از مراکز درمانی و تخصصی پزشکی و همچنین انجام انواع تست کرونا در منزل و محل کار می باشد. شما می توانید درخواست خود برای انواع آزمایش، خدمات پزشکی یا دریافت نوبت آنلاین را در سامانه ی یوتی تست ثبت نمایید. شما می توانید نوبت مد نظر خود را انتخاب کنید یا برای خدمات تخصصی در منزل، با ثبت درخواست آنلاین در سامانه یوتی تست، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و در زمان مد نظر شما، برای انجام آزمایش یا خدمات پزشکی در منزل با شما هماهنگ می شوند. جواب درخواست آزمایش یا خدمات پزکشی و… بصورت آنلاین از طریق سامانه قابل دسترس می باشد و نیازی به مراجعه ی حضوری برای دریافت نتیجه ی آزمایش نیز ندارید. همچنین اطلاع رسانی توسط پیامک نیز انجام می شود.
‏همچنین یوتی تست سریع ترین و ارزان ترین خدمات انجام تست پی سی آر PCR و آزمایش آنتی بادی Anti-body را برای کمک به تشخیص کرونا فراهم کرده است. کافی است درخواست آزمایش تست کرونا خود را بصورت آنلاین ثبت نموده تا کارشناس ما برای انجام نمونه گیری، با رعایت پروتکل های بهداشتی به محل شما اعزام شود.
‏سامانه درخواست خدمات پزشکی و آزمایشگاهی یوتی تست، یکی از خدمات «یوطبیب شرکت بیمارستانی دانشگاهیان» می باشد. این شرکت با ارائه ی راهکارهای فناورانه در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری، در تلاش است تا شبکه ی ارتباطی بیماران و پزشکان و فرآیند درمان بیماران را بهبود بخشیده و با مکانیزه شدن این پروسه، به درمان سریع تر و دقیق تر بپردازد. یوتی تست، یکی از محصولات نرم افزار یوطبیب است که خدمات پزشکی در محل، انجام امور آزمایشگاهی و نوبت دهی واکسیناسیون را برای عموم انجام می دهد.
‏آشنایی با خدمات پزشکی و آزمایشگاهی در محل یوتی تست:
‏خدمات پزشکی و آزمایشگاهی یوتی تست به دو دسته خدمات پزشکی و آزمایشگاهی در منزل و خدمات نوبت دهی آنلاین از مراکز درمانی تقسیم می شود. در اینجا به مهم ترین خدماتی که در سامانه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی که شامل خدمات در محل می باشد می پردازیم.
‏آزمایش و تست کرونا در محل
‏خدمات آزمایش کرونا در یوتی تست شامل خدمات انجام تست پی سی آر PCR و آزمایش آنتی بادی Anti-body می باشد که کاربر می تواند یک یا هر دوی این آزمایش ها را درخواست دهد. برای انجام تست کرونا در محل کافی است درخواست خود را در سامانه ثبت کنید. پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. پس از انجام هماهنگی های لازم، مسئول نمونه گیری که سلامت او به وسیله ی تست PCR تضمین شده است با رعایت پروتکل های بهداشتی شامل ماسک و دستکش و سایر تجهیزات لازم، به منزل یا محل کار شما برای انجام نمونه گیری مراجعه می کند، قبل از ورود به منزل یا محل کار شما تمام وسایل و تجهیزات کاملا ضد عفونی می شوند.
‏فرد یا افرادی که قرار است نمونه گیری از آن ها انجام شود و نیز اعضای خانواده یا همکاران حاضر در محل موظف هستند در مدت زمان نمونه گیری ماسک بزنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. نمونه گیری با حداقل زمان و تماس صورت می گیرد و پس از آن می توانید به ضدعفونی محیط بپردازید.
‏نکته ی قابل توجه و خاص دیگر این است که با توجه به تخصص و آموزش دیده بودن فرد نمونه گیرنده، می توانید سوالات خود در زمینه ی کرونا را از او پرسیده و نگرانی های خود را مطرح کرده و رفع گردانید.
‏نمونه گیری از راه بینی و از مخاط حلق صورت می گیرد. نمونه ها در شرایط استاندارد تا آزمایشگاه حمل می شود، پاسخ تست نهایتا تا 24 ساعت درون سامانه یوتی تست برای شما قابل مشاهده و ذخیره کردن خواهد بود.
‏نمونه گیری و انجام آزمایش در محل
‏همچنین شما می توانید درخواست هر گونه آزمایشی را در سامانه ی یوتی تست ثبت نمایید تا کارشناس نمونه گیری را در محل مد نظر شما انجام دهد. در صورتی که آزمایش مد نظر شما توسط پزشک تجویز شده باشد، می توانید در هنگام درخواست خدمات آزمایش در محل، تصویر نسخه ی پزشک را پیوست نمایید. در صورتی که آزمایش تجویز شده توسط پزشک مشمول بیمه باشد، در هزینه ی نهایی آزمایش لحاظ شده و پیش از مراجعه ی کارشناس، هزینه ی تمام شده با شما هماهنگ می گردد.
‏برای انجام آزمایش در محل کافی است درخواست خود را در سامانه ثبت کنید. پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. پس از انجام هماهنگی های لازم، مسئول نمونه گیری که سلامت او به وسیله ی تست PCR تضمین شده است با رعایت پروتکل های بهداشتی شامل ماسک و دستکش و سایر تجهیزات لازم، به منزل یا محل کار شما برای انجام نمونه گیری مراجعه می کند، قبل از ورود به منزل یا محل کار شما تمام وسایل و تجهیزات کاملا ضد عفونی می شوند. نمونه ها در شرایط استاندارد تا آزمایشگاه حمل می شود، پاسخ تست درون سامانه یوتی تست برای شما قابل مشاهده و ذخیره کردن خواهد بود.
‏انجام چکاپ و آزمایش های چکاپ عمومی در محل
‏منظور از چکاپ پزشکی عمومی، انجام تمامی آزمایش های لازم و اندازه گیری علائم حیاتی در منزل بر اساس مشخصات فرد مانند سن، جنس و غیره می باشد که اهمیت بالایی دارد. چرا که امکان تشخیص وجود بیماری هایی که هنوز علائمی از خود بروز نداده اند یا علائم خفیفی دارند را فراهم می کند. معمولاً شرایط سن و سال و همچنین وضعیت بیماری های موروثی سبب به وجود آمدن مشکلاتی در سلامتی افراد می شود که تشخیص زودهنگام این بیماری ها از طریق چکاپ عمومی به سلامت افراد جامعه کمک می کند.
‏آزمایش های چکاپ با توجه به سن و جنس شخص متقاضی می تواند متفاوت باشد، ولی بطور کلی این موارد را می توان از همه مهم تر دانست:
‏• آزمایش کلسترول خون: لازم است که افراد از سن 20 سالگی به بعد، هر 5 سال یک بار سطح کلسترول خون خود HDL، LDL و تری گلیسیرید خون را چک کنند.
‏• فشار خون: فشار خون بهتر است حدوداً هر 2 سال یک بار بررسی گردد.
‏• تست دیابت: در صورت داشتن فشار خون بالا یا میزان کلسترول بالا، بهتر است تست دیابت نیز انجام شود.
‏• تست سرطان روده بزرگ: بهتر است افراد بالای 50 سال تست سرطان روده بزرگ را یصورت مداوم انجام دهند.
‏• تست بیماری های مقاربتی: آزمایش های بیماری های مقاربتی لازم است بعد از انجام رابطه جنسی پرخطر انجام شود. مخصوصا آزمایش تشخیص ایدز HIV.
‏• قند خون: بهتر است قند خون خود را از سن 40 سالگی به بعد، هر سه سال یک بار بررسی نمایید.
‏• تست سرطان پروستات: تست سرطان پروستات مربوط به آقایان می باشد و بهتر است از 50 سالگی به بعد، هر سال انجام شود.
‏• پاپ اسمیر: تست پاپ اسمیر نیز مخصوص بانوان بوده و بعد از 21 سالگی باید هر یک یا دو سال یکبار انجام شود.
‏برای انجام آزمایش چکاپ عمومی در محل کافی است درخواست خود را در سامانه ثبت کنید. پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. پس از انجام هماهنگی های لازم، مسئول نمونه گیری که سلامت او به وسیله ی تست PCR تضمین شده است با رعایت پروتکل های بهداشتی شامل ماسک و دستکش و سایر تجهیزات لازم، به منزل یا محل کار شما برای انجام نمونه گیری مراجعه می کند، قبل از ورود به منزل یا محل کار شما تمام وسایل و تجهیزات کاملا ضد عفونی می شوند. نمونه ها در شرایط استاندارد تا آزمایشگاه حمل می شود، پاسخ تست درون سامانه یوتی تست برای شما قابل مشاهده و ذخیره کردن خواهد بود.
‏خدمات پزشکی و پرستاری در محل
‏برای انجام خدمات پزشکی و پرستاری در محل کافی است درخواست خود را در سامانه ثبت کنید. پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. پس از انجام هماهنگی های لازم، پزشک یا پرستاری که سلامت او به وسیله ی تست PCR تضمین شده است با رعایت پروتکل های بهداشتی شامل ماسک و دستکش و سایر تجهیزات لازم، به منزل یا محل کار شما برای انجام نمونه گیری مراجعه می کند، قبل از ورود به منزل یا محل کار شما تمام وسایل و تجهیزات کاملا ضد عفونی می شوند. نمونه ها در شرایط استاندارد تا آزمایشگاه حمل می شود، پاسخ تست درون سامانه یوتی تست برای شما قابل مشاهده و ذخیره کردن خواهد بود.
‏خدمات پزشکی در محل شامل این موارد می شود: نسخه پیچی آنلاین، معاینه پزشک در محل، پرستاری و تزریقات در محل، فیزیوتراپی در محل، خدمات مشاوره در محل، خدمات تخصصی پزشکی در محل؛ که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم:
‏درخواست نسخه پیچی آنلاین، تهیه دارو
‏خدمات نسخه پیچی آنلاین یا تهیه دارو یوتی تست، برای تهیه دارو از داروخانه و ارسال به محل می باشد. خدمات تهیه دارو در حال حاضر تنها در شهر تهران امکان پذیر می باشد. درخواست شما می تواند شامل داروی دارای نسخه و تجویز شده توسط پزشک یا داروهای آزاد باشد. همچنین اگر داروی شما نیازی به نسخه ی پزشک نداشته باشد، می توانید به جای نسخه ی پزشک، عکس دارو را بارگذاری نمایید. لازم به ذکر است این خدمات شامل تمامی محصولات داروخانه ای همچون مکمل های دارویی و غذایی نیز می باشد.
‏داروهای درخواستی یا نسخه ی شما برای داروخانه ارسال شده و در صورت تایید توسط داروخانه، هزینه نهایی به شما اطلاع داده می شود. در صورتی که داروخانه نیاز به اصل نسخه ی فیزیکی داشته باشد، پیک ابتدا به محل شما مراجعه کرده و پس از تحویل نسخه ی فیزیکی برای تهیه ی دارو از داروخانه اقدام می نماید.
‏زمان ارسال دارو به محل از قبل با شما هماهنگ خواهد شد. باید در نظر داشت که این خدمات برای داروهای اورژانسی نمی باشد و در صورت نیاز می توانید با شماره مرکز اورژانس 115 تماس حاصل فرمایید.
‏معاینه پزشک در محل
‏خدمات معاینه پزشک در محل شامل حضور پزشک در منزل یا محل کار و معاینه ی شخص متقاضی با توجه به تخصص پزشکی مد نظر می باشد. خدمات معاینه پزشک همچنین می تواند شامل تجویز دارو یا آزمایش باشد که در صورتی که بیمار دارای دفترچه بیمه باشد، پزشک برای این منظور استفاده خواهد کرد.
‏برای درخواست خدمات معاینه پزشک در محل، می توانید ابتدا دسته بندی تخصص پزشکی مد نظر را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. پس از بررسی درخواست شما، زمان اعزام پزشک به محل با شما هماهنگ خواهد شد. باید در نظر داشت که این خدمات برای معاینه های پزشکی اورژانسی نمی باشد و در صورت نیاز می توانید با شماره مرکز اورژانس 115 تماس حاصل فرمایید.
‏پرستاری و تزریقات در محل
‏خدمات پرستاری و تزریقات شامل خدماتی همچون تزریقات، سرم تراپی، ان جی لوله معده)، باز کردن گچ اندام ها، تست قند خون، ساکشن تراپی، کنترل فشار خون، انما، پانسمان، سونداژ، خدمات بخیه، گرفتن نمونه خون، گرفتن نمونه ادرار و مدفوع، پرستاری از سالمندان، پرستاری از کودک، پرستاری از بیمار، پرستاری از بیمار مبتلا به کرونا، نصب سمعک، تعویض کیسه کلستومی و خدمات زخم بستر می باشد.
‏شما می توانید با زدن دکمه ی «درخواست خدمات» فهرست خدمات پرستاری و تزریقات را به همراه هزینه ی هر کدام مشاهده نموده و یک یا چند مورد از خدمات پرستاری و تزریقات را انتخاب نمایید.
‏پس از بررسی درخواست شما، زمان اعزام به محل با شما هماهنگ خواهد شد. باید در نظر داشت که این خدمات برای خدمات اورژانسی نمی باشد و در صورت نیاز می توانید با شماره مرکز اورژانس 115 تماس حاصل فرمایید.
‏خدمات فیزیوتراپی در محل
‏خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل خدماتی همچون فیزیوتراپی مچ دست، فیزیوتراپی گردن، فیزیوتراپی زانو، فیزیوتراپی کمر، فیزیوتراپی شانه، فیزیوترانی شانه، فیزیوتراپی آرنج، فیزیوتراپی سکته مغزی، فیزیوتراپی ام اس، فیزیوتراپی آسیب نخاعی و ماساژ درمانی می باشد.
‏شما می توانید با زدن دکمه ی «درخواست خدمات» فهرست خدمات فیزیوتراپی در منزل را به همراه هزینه ی هر کدام مشاهده نموده و یک یا چند مورد از خدمات پرستاری و تزریقات را انتخاب نمایید.
‏پس از بررسی درخواست شما، زمان اعزام به محل با شما هماهنگ خواهد شد. باید در نظر داشت که این خدمات برای خدمات اورژانسی نمی باشد و در صورت نیاز می توانید با شماره مرکز اورژانس 115 تماس حاصل فرمایید.
‏خدمات مشاوره در محل
‏خدمات مشاوره در منزل شامل حضور مشاور در منزل یا محل کار و ارائه ی خدمات مشاوره به شخص متقاضی با توجه به خدمات مد نظر می باشد. خدمات مشاوره در منزل شامل روانپزشکی، مشاوره و روانشناسی، کاردرمانی و گفتاردرمانی، هنردرمانی، موسیقی درمانی، مشاوره تغذیه و مشاوره تحصیلی می باشد.
‏شما می توانید با زدن دکمه ی «درخواست خدمات» فهرست خدمات مشاوره در منزل را به همراه هزینه ی هر کدام مشاهده نموده و یک یا چند مورد از خدمات مشاوره در محل را انتخاب نمایید.
‏پس از بررسی درخواست شما، زمان اعزام به محل با شما هماهنگ خواهد شد.
‏خدمات تخصصی پزشکی در محل
‏خدمات تخصصی در منزل شامل صدور گواهی فوت، اتاق ایزوله و ICU، نوار مغز و عصب، سونوگرافی، رادیولوژی، اکو کاردیوگرافی قلب، نوار قلب، مامایی و خدمات گاواژ می باشد.
‏شما می توانید با زدن دکمه ی «درخواست خدمات» فهرست خدمات تخصصی در منزل را به همراه هزینه ی هر کدام مشاهده نموده و یک یا چند مورد از خدمات تخصصی در محل را انتخاب نمایید. پس از بررسی درخواست شما، زمان اعزام به محل با شما هماهنگ خواهد شد. باید در نظر داشت که این خدمات برای خدمات اورژانسی نمی باشد و در صورت نیاز می توانید با شماره مرکز اورژانس 115 تماس حاصل فرمایید.
‏اعزام آمبولانس اورژانس
‏یکی دیگر از خدمات یوتی تست، اعزام آمبولانس به محل و انتقال بیمار به بیمارستان می باشد. شما می توانید برای درخواست اعزام آمبولانس، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و در صورت تمایل موقعیت مکانی خود را روی نقشه مشخص نمایید. آمبولانس در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می گردد. باید در نظر داشت که این خدمات برای خدمات اورژانسی نمی باشد و در صورت نیاز می توانید با شماره مرکز اورژانس 115 تماس حاصل فرمایید.
‏آشنایی با خدمات نوبت دهی آنلاین یوتی تست
‏دسته ی دیگر خدمات پزشکی و آزمایشگاهی سامانه ی یوتی تست، شامل نوبت دهی آنلاین از مراکز درمانی و پزشکی می باشد که شامل دریافت نوبت آزمایشگاه آنلاین، دریافت نوبت تصویربرداری آنلاین، دریافت نوبت ویزیت پزشک آنلاین، دریافت نوبت فیزیوتراپی آنلاین و دریافت نوبت تزریق واکسن کرونا آنلاین می باشد که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم:
‏دریافت نوبت آزمایشگاه آنلاین
‏شما در خدمات دریافت نوبت آزمایشگاه آنلاین، می توانید فهرست آزمایشگاه هایی که در سامانه ی یوتی تست ثبت شده اند را مشاهده کرده، اطلاعات، عکس، لوگو و آدرس هر کدام را بررسی کرده و آزمایشگاه مد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب آزمایشگاه مد نظر، می توانید روز و ساعت هایی که این آزمایشگاه برای دریافت نوبت مجاز کرده است را به همراه ظرفیت هر کدام مشاهده کرده و نوبت مد نظر خود را رزرو کنید.
‏دریافت نوبت تصویربرداری آنلاین
‏شما در خدمات دریافت نوبت تصویربرداری آنلاین، می توانید فهرست مراکز تصویربرداری که در سامانه ی یوتی تست ثبت شده اند را مشاهده کرده، اطلاعات، عکس، لوگو و آدرس هر کدام را بررسی کرده و مرکز تصویربردای مد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب مرکز تصویربرداری مد نظر، می توانید روز و ساعت هایی که این مرکز تصویربرداری برای دریافت نوبت مجاز کرده است را به همراه ظرفیت هر کدام مشاهده کرده و نوبت مد نظر خود را رزرو کنید.
‏دریافت نوبت ویزیت پزشک آنلاین
‏شما در خدمات دریافت نوبت پزشک آنلاین، می توانید تخصص پزشکی مد نظر خود را انتخاب کرده و فهرست پزشکانی که در سامانه ی یوتی تست ثبت شده اند را مشاهده کنید، اطلاعات، درمانگاه، عکس، لوگو و آدرس هر کدام را بررسی کرده و پزشک مد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب پزشک مد نظر، می توانید روز و ساعت هایی که این پزشک برای دریافت نوبت مجاز کرده است را به همراه ظرفیت هر کدام مشاهده کرده و نوبت مد نظر خود را رزرو کنید.
‏دریافت نوبت فیزیوتراپی آنلاین
‏شما در خدمات دریافت نوبت فیزیوتراپی آنلاین، می توانید فهرست فیزیوتراپی هایی که در سامانه ی یوتی تست ثبت شده اند را مشاهده کرده، اطلاعات، عکس، لوگو و آدرس هر کدام را بررسی کرده و فیزیوتراپی مد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب فیزیوتراپی مد نظر، می توانید روز و ساعت هایی که این فیزیوتراپی برای دریافت نوبت مجاز کرده است را به همراه ظرفیت هر کدام مشاهده کرده و نوبت مد نظر خود را رزرو کنید.
‏دریافت نوبت تزریق واکسن کرونا آنلاین
‏با توجه به استقبال وزارت بهداشت نسبت به کمک گرفتن از ارگان های بزرگ مانند دانشگاه ها، مراکز دولتی و… در تسریع روند واکسیناسیون، ما را بر این داشت تا از ظرفیت های سامانه ی یوتی تست استفاده کرده و به کمک شبکه ی درمانی کشور بشتابیم. این خدمات در حال حاضر در دانشگاه تهران و دانشگاه فردوسی مشهد در حال بهره برداری است.
‏‏افزایش خدمات پزشکی و پرستاری در منزل؛ 
‏و اضافه شدن بخش اجازه تجهیزات پزشکی

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده