استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Baby games for 1 - 5 year olds

Baby games for 1 - 5 year olds

نسخه۲.۶.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۵
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۴
حجم۱۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BonBonGame.com
‏‏بازی های تلفن کودک - بازی های کودک با شماره 123 شامل تعداد زیادی بازی برای کودکان ، به ویژه بازی برای کودکان 2 - 5 ساله است. این بخشی از مجموعه برنامه های کودک و بازی های کودک نو پا است تا به آنها در یادگیری مهارت های حرکتی ، شماره های اصلی ، شکل ها ، صداها و سایر موارد مهم کمک کند. این رابط بازی به نظر می رسد تلفن: بچه ها دکمه را فشار دهید تا صداها و مناظر اعداد ، اشکال ، ماشین ها ، حیوانات ، رنگ ها و غیره را بشنوید در صورت نیاز به پیدا کردن پازل یا بازی های کودک نو پا برای کودکان 3 ساله یا 5 ساله خود. قدیمی ، بازی های بچگانه ما را به صورت رایگان بارگیری کنید!
‏بسیاری اوقات ، برای منحرف کردن بچه های 3 ساله یا 5 ساله خود ، به بازی های کودک یا برنامه های کودک نیاز دارید. به همین دلیل به دنبال بازی های بچگانه رایگان برای تلفن همراه یا بازی های کودک برای دختران و پسران می گردید. بازی های زیادی برای کودکان نوپا در آنجا وجود دارد. ما تضمین می کنیم که معماهای کودک نو پا ، بچه های شما را در حین ترغیب آنها برای یادگیری ABC ، ​​شماره 123 ، مهارت های حرکتی ، رنگ ها ، حیوانات و بسیاری چیزها ، اشغال خواهد کرد. ما مجموعه ای از بازی ها را برای کودکان با موضوعات و مضامین مختلف داریم. مهمترین چیز در بازی ها برای کودکان 2-5 ساله این است که باید جالب ، رنگارنگ و سرگرم کننده باشند!
‏========== =
‏ویژگی های بازی های تلفن کودک - بازی های کودک با شماره 123:
‏========== =
‏· بازی های بچه های ما را امروز رایگان بارگیری کنید و برای همیشه بازی کنید.
‏· کودکان و نوجوانان می توانند دکمه هایی با تصاویر را در این بازی های کودک برای دختران و پسران فشار دهند.
‏· از تلفن های موبایل ، انیمیشن ها لذت ببرید و با فشار دکمه ها یاد بگیرید.
‏· تصاویر و انیمیشن های رنگارنگ برای کودکان نو پا و بچه ها.
‏· بسیاری از موضوعات بازی های کودک نو پا و موارد دیگر برای آمدن!
‏· مهارت های حرکتی فرزندان خود را با بازی های ما برای کودکان نو پا بهبود بخشید
‏برنامه های کودک ما برای والدین بسیار جالب است که هر زمان و هر مکان ، فرزندان خود را سرگرم کنند. این مجموعه عالی از بازی های کودکانه برای دختران و همچنین برای پسران است. دارای موضوعاتی است که هر کودک دوست دارد. پیدا کردن بازی های آموزشی برای کودکان نوپا کار ساده ای نیست که به آنها کمک کند در هنگام بازی چیزهای جدیدی یاد بگیرند. بسیاری از بازی های کودک نو پا سرگرم کننده ، کاربر پسند یا خیلی پیچیده نیستند. شما فقط باید بزرگانی را که کودک نوپای شما دوست دارد پیدا کنید. به همین دلیل است که باید این بازی های نوپا را امتحان کنید!
‏بازی های ما برای افراد 2 تا 5 ساله در این برنامه کودک:
‏- شماره
‏- ماشین ها
‏- رنگها
‏- درمی
‏- حیوانات
‏- ABC
‏- شکل ها
‏- بیشتر برای آمدن!
‏می بینید که در یک برنامه بازی های زیادی برای کودکان داریم. چیزهای زیادی برای اکتشاف برای بچه های شما وجود دارد تا آنها هرگز حوصله خود را پیدا نکنند. وقتی این بازی ها را برای کودکان انجام دهید لازم نیست تن اسباب بازی بیاورید زیرا آنها برای مدت طولانی سرگرم می شوند. شما می توانید با آرامش و آرامش به عنوان فرزندانتان در اینجا بازی و لذت ببرید. این برنامه برای بازی بچه های شما بسیار ایمن است!
‏---
‏ما امیدواریم که بچه های شما واقعاً از بازی های تلفن Baby - بازی های کودک با شماره 123 لذت ببرند. لطفاً با به اشتراک گذاشتن بازی های تلفنی کودک - بازی های کودکانه با تعداد 123 شماره به دوستان و خانواده خود که بچه های کمی دارند ، کمک کنید. ما نیز از این موضوع قدردانی می کنیم اگر بتوانید با رتبه بندی و بررسی برنامه های کودک ما به ما کمک کنید!
‏‏سلام به کاربران عزیز، این نسخه برخی از باگ های کوچک را رفع کرده ایم.

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ♡Asal♡
١٣ دی ١٤٠١

یک دانه ستاره از سرش زیادی مثل عکسش نبود🤬🤬

میپسندم۱۴ نمیپسندم۹
عکس کاربر ۳۶۰
١٧ اردیبهشت ١٤٠٢

راضی م داداشم این بازی رو دوست داره برای داداشم نصب کردم

میپسندم۱۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر دینا
٢ تیر ١٤٠٢

عالیع❤❤❤❤❤❤🎈

میپسندم۱۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده