استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ice Cream Cone Maker Factory

Ice Cream Cone Maker Factory

نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۲
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۷
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Kids Games Factory
‏‏به کارخانه بستنی ساز مخروط بستنی خوش آمدید، یک بازی بی نظیر آبنبات چوبی یخ، آب نبات یخی و بازی سازنده یخ بر اساس مدیریت زمان. دوستداران دسر یخ زده و مخروط یخی! آماده طبخ، پخت و تزئین غذای شیرین خوشمزه در بازی کارخانه شوید و سپس آن را در بازی مبتنی بر مدیریت زمان برای مشتریان سرو کنید. فروشگاه ساحلی محبوب خود را باز کنید و بنا به سفارش و تقاضای مشتریان شروع به ساخت و پخت آب نبات چوبی سفارشی کنید. مشتریان در صف انتظار برای خوردن لذیذترین و لذیذترین دسر یخ زده از بستنی فروشی شهر محبوب هستند. این بازی‌های کارخانه بستنی‌ساز را با یادگیری مدیریت زمان و فعالیت‌های خلاقانه آشپزی انجام دهید.
‏در این بازی کارخانه بستنی گزینه‌های زیادی برای طراحی، ساخت و تزیین دسر شیرین وجود دارد. نکته منحصر به فرد در این بستنی فروشی این است که شما همچنین باید مهارت های کلاس استاد خود را با زمان محدود و سفارش های سفارشی سازی متعدد به چالش بکشید. این یک تجارت چالش برانگیز با کارهای سرگرم کننده و هیجان انگیز زیادی است. سرآشپز کلاس جهانی در آشپزخانه تمرکز خود را برای تنظیم طرح و رنگ برای ایجاد الگوی مشابه سفارش مشتری خود حفظ می کند. یک سفارش را کامل کنید و قبل از تمام شدن زمان به سفارش بعدی بروید! برای باز کردن بستنی‌ها، تزئینات و ماشین‌های جدید به سطوح مختلف دست پیدا کنید. این بازی آشپزی آفلاین رایگان، توانایی های سرآشپز شما را آزمایش می کند تا ببینید که می توانید یک کارخانه راه اندازی کنید یا نه.
‏ فرآیند کارخانه
‏متخصص آشپزی دیوانه! بستنی بار را باز کنید و شروع به گرفتن سفارش از مشتری در صندوق فروش می کند. به بازی کارخانه ساخت و پختن بستنی یخ، آب نبات و کیک کوچک بروید. ابتدا طبق سفارش بین کیک های کوچک و بستنی قیفی انتخاب کنید. طرح را انتخاب کنید و خامه وانیلی را در بیسکویت مخروطی بریزید. شما می توانید از طعم های مختلف مانند وانیل، توت فرنگی، شکلات و بسیاری دیگر انتخاب کنید. رویه شیرین مانند شربت طعم‌دار، آب نبات، آب نبات و وافل بر اساس درخواست مشتری بریزید.
‏سفارش تکمیل‌شده را روی صندوق‌دار تحویل دهید و پول نقد دریافت کنید. هنگام آشپزی در آشپزخانه شیدایی، محدودیت زمانی را در نظر داشته باشید. تقلا نکنید، نیازی به تند کردن نیست، فقط تمام فعالیت‌های آشپزخانه مانند سرآشپز مجازی را کامل کنید تا تب خود را برآورده کنید.
‏ ویژگی‌ها
‏- پختن و پختن سوپ، بستنی و بستنی مخروط‌ها.
‏- سطوح زیادی برای تهیه و سرو بستنی.
‏- طعم‌های بستنی و چاشنی‌های متعدد.
‏- چالش‌های آشپزی و مدیریت زمان در آشپزخانه.
‏- بازی‌های کارخانه‌ای برای بستنی‌ساز و طراحی.
‏- برای باز کردن قفل چیزها روی صندوقدار سکه دریافت کنید.
‏- بهترین بازی های آفلاین برای دختران.

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۶۹۳۰
٥ آبان ١٤٠٢

‏✓ خیلی این بازی بد من فقــط یک ستاره دادم تا نظرم ثبت بشه هیف اینترنت

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Rosei
١٥ تیر ١٤٠٢

‏✓ مدل بستی هاش خوبن ‏✗ کند کار میکنه من خوشم نیومد 😒

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر Ghazal
٦ تیر ١٤٠٢

خوب بود کسانی که دوست ندارند این بازی رو دلیل نمیشه که نظر بدشون را بگن میتونن بگن دوست نداشتم این بازی رو من خودم دوست داشتم و پیشنهاد میکنم شما هم اگه دوست داشتین نصبش کنید

میپسندم۷ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده