استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Voice Changer - Voice Effects

Voice Changer - Voice Effects

نسخه۱.۰۲.۷۸.۰۵۳۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۰۰
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Dairy App & Notes & Audio Editor & Voice Recorder
‏‏🤭 می خواهید صدای خود را به صدای زنانه، صدای مرد، صدای کودک یا دیگر آواتارهای صوتی تغییر دهید؟
‏😜 می خواهید یک برنامه تغییر صدای خنده دار برای ایجاد صداهای جعلی برای شوخی داشته باشید؟
‏🤩 آیا می‌خواهید برای دوبله کردن ویدیو تغییرات صوتی با جلوه‌های صوتی و جلوه‌های صوتی بیشتر داشته باشید؟
‏🤔 می‌خواهید یک برنامه تغییر صدا رایگان با آواتارهای صوتی و صداهای خنده‌دار ی پیدا کنید که می‌توان به صورت رایگان از آن استفاده کرد؟
‏پس، این برنامه تغییر صدای خنده دار و تغییر صدای رایگان قطعاً چیزی است که برای تغییر صدای خود به آن نیاز دارید.
‏🔥تغییر صدای خنده دار - برنامه تغییر صدا رایگان🔥 یک برنامه تغییر صدای خنده دار که می تواند صدای شما را به جلوه های صوتی و جلوه های صوتی مختلف تبدیل کند. با آواتار صوتی و صداهای محیطی آن، می توانید به راحتی صدای خود را به صورت رایگان به افکت های مختلف تبدیل کنید. می توانید صدا را برای ضبط صدا یا فایل های صوتی تغییر دهید. همچنین می‌توانید صدای ویدیوها را برای سرگرمی بیشتر تغییر دهید یا آن را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این یکی از بهترین تغییرات صوتی برای تغییر صداها به صورت رایگان است.
‏ویرایشگر صدا برای تغییر صدای شما
‏با این برنامه تغییر صدا، می توانید به راحتی صدای خود را به صداهای مختلف تغییر دهید. آواتار صوتی و جلوه های صوتی. کاری که باید انجام دهید این است که فقط صدا را ضبط یا انتخاب کنید و جلوه های صوتی ارائه شده در این برنامه صوتی را اعمال کنید. سپس می توانید جلوه های صوتی خنده دار را به اشتراک بگذارید یا آن را در رسانه های اجتماعی آپلود کنید. همچنین می‌توانید از این تغییر صدای آوازخوان برای ایجاد جلوه‌های موسیقی و جلوه‌های آهنگ بیشتر استفاده کنید.
‏جلوه‌های صوتی مختلف و جلوه‌های صوتی
‏🔥تغییر صدای خنده‌دار - تغییر صدای رایگان App🔥 یک تغییر صدا رایگان با جلوه های صوتی و جلوه های صوتی مختلف است. با مد صوتی داخلی می توانید صدا را مانند بازی های صوتی تغییر دهید، به عنوان مثال، می توانید صدای زن را به صدای مرد تبدیل کنید، می توانید صدای کودک را به صدای پیرزن تبدیل کنید. شما همچنین می توانید صدای خود را به برخی از حیوانات مانند صدای گوسفند یا افکت صدای زنبور تبدیل کنید. یا می‌توانید صداها را به آواتارهای خنده‌دار مانند صدای زامبی، صدای ربات، صدای بیگانه و صدای هیولا و غیره تبدیل کنید. روز، در یک خیابان پر سر و صدا و در یک قطار و غیره. شخصیت ها و جلوه های صوتی بیشتری منتظر شما هستند تا امتحان کنید. با این تغییر صدا و ویرایشگر صدای خنده دار بسیار سرگرم خواهید شد. بیایید و بازی صوتی را انجام دهید!
‏برنامه صوتی را تغییر دهید
‏تغییر کننده رایگان صدا با جلوه ها به تغییر صدای ضبط شده یا باز شده از یک فایل صوتی کمک می کند. برای تغییر صدا می توانید از حالت صوتی آماده استفاده کنید، به عنوان مثال: از حالت تغییر صدای کودک برای افزایش زیر و بم استفاده کنید، از حالت تغییر صدای زن یا تغییر صدای مرد برای تغییر به جنسیت مخالف استفاده کنید، از تغییر دهنده صدای رپر استفاده کنید. حالت برای تسریع صدا، از حالت تغییر لهجه برای تظاهر به خارجی بودن استفاده کنید. همچنین می‌توانید پارامترهای صوتی هر جلوه صوتی را به‌طور دستی تنظیم کنید، مانند تغییر زیر و بم صدا، وضوح یا میزان صدا و غیره.
‏تغییر برنامه صوتی برای ویدیو
‏This Voice تغییر دهنده با جلوه‌های ویدیو می‌تواند به تغییر صدای ویدیوی ضبط‌شده یا از یک فایل ویدیویی کمک کند. با این تغییر صدا می توانید صدای کلیپ های ویدیویی را تغییر دهید. می‌توانید با استفاده از جلوه‌های صوتی جالب، ویدیوهای خنده‌دار یا صوتی بسازید تا صدا را در YouTube، TikTok و غیره به اشتراک بگذارید.
‏تغییر صدا رایگان
‏این یک تغییر صدا معروف است که می‌توانید از آن استفاده کنید. . بیشتر جلوه های صوتی و آواتار صوتی رایگان هستند. با این برنامه رایگان تغییر صدا، می‌توانید جلوه‌های صوتی خنده‌دار زیادی بسازید.
‏در میان انواع تغییر صدا، 🔥تغییر صدا خنده‌دار - برنامه تغییر صدا رایگان🔥 یک برنامه خنده‌دار است. تغییر صدا رایگان برای تغییر صدا به علاوه صدا، دارای انواع جلوه های صوتی است و دارای عملکردهای عملی است که دائما به روز می شوند. از این لذت منحصربه‌فرد در مقایسه با سایر تعویض‌کننده‌های صدا لذت ببرید.
‏اگر فکر می‌کنید 🔥تغییر صدای خنده‌دار - برنامه تغییر صدا رایگان🔥 یک برنامه تغییر صدای انیمیشن عالی است، لطفاً این تغییر صدا را به اشتراک بگذارید و برنامه صوتی با دوستان خود!

نظرات و امتیاز ها

۳۰۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر maral_m_1390
٦ خرداد ١٤٠٣

‏✓ تقنینب ‏✗ بنمبکقیم چرته یدونه ستاره هم زیاده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر جک
٧ اردیبهشت ١٤٠٣

چرا وقتی میخواهیم از بین آهنگ ها آهنگی رو انتخاب کنیم آهنگ های دارای فرمت flac رو نشون نمیده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝔸ℕ𝕀𝕐𝔸
٦ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ امکانات زیادی داشت و من کارهای زیادی با اون انجام دادم ‏✗ بعضی از صداها اینترنتی بود بهتره اینترنتی نیاشه برنامه خوبی بود ممنون از سازنده

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده