استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
آریا فیتنس - اپلیکیشن جامع ورزشی

آریا فیتنس - اپلیکیشن جامع ورزشی

نسخه۵.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۰
تعداد دانلود۱۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۱۳
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده تیم توسعه آریا فیتنس
‏‏دوست داری تو خونه یا باشگاه به صورت حرفه ای ورزش کنی؟ از دیر به نتیجه رسیدن خسته شدی؟ می‌خوای از همراهی و مشاوره هوش مصنوعی بهره مند بشی؟ دوست داری عضو جامعه و بستر ارتباطی بدن سازان و فیتنس کاران حرفه ای بشی و باهاشون ارتباط برقرار کنی؟

ویدئو معرفی برنامه

‏اگر پاسخت بله ست، میتونی از اپلیکیشن جامع ورزشی آریا فیتنس استفاده کنی و تمام این خواسته ها رو برطرف کنی.
‏آریا فیتنس یک اپلیکیشن جامع ورزشیه در حوضه بدن سازی،فیتنس،تناسب اندام،تغذیه که با ترکیب هوش مصنوعی و بدن سازی بهت کمک می کنه سریع و دقیق تر به اهدافت برسی.
‏آریا فیتنس به تغذیه‌ات هم اهمیت می‌ده. با کالری شمار، دیگه نیازی به رژیم‌های سخت نداری. فقط کافیه که کالری غذاهایی که می‌خوری رو ثبت کنی. اگر هم می‌خوای، می‌تونی از برنامه‌های تخصصی یا متداول تغذیه که آریا فیتنس برات آماده کرده استفاده کنی. با این روش، به راحتی به وزن دلخواهت می‌رسی.
‏چرا آریا فیتنس؟
‏آریا فیتنس تنها اپلیکیشن داخلی در حوضه فیتنس و بدن سازی است که یک هوش مصنوعی رو به عنوان همراه و مشاور ورزشی در اختیارت می‌ذاره و به یک جامعه از ورزشکاران متصلت می‌کنه.
‏ما در آریا فیتنس جامعه و بستر ارتباطی به صورت گروهی میان اعضای آریا فیتنس فراهم کردیم که ورزشکاران می توانند با ورزشکاران حرفه ای تر در ارتباط باشند و تبادل نظر داشته باشند که تنها یکی از وجه تمایز ما نسبت به سایر اپلیکیشن های تناسب اندام است.
‏همچنین ما در آریا فیتنس دستیار آریا که یک مشاور هوش مصنوعی است برای شما قرار داده ایم تا هر زمان که شما هر سوالی داشتید از آن بپرسید که از دیگر وجه تمایز های ماست.
‏شما هر زمانی که احتیاج به دریافت برنامه ورزشی و تغذیه تخصصی و شخصی سازی خودتان را داشتید می توانید از متخصصان دریافت کنید.
‏یکی از دغدغه های ورزشکاران اشتباه زدن تمرینات هست که آریا فیتنس با ویدیو انجام تمرینات از دو جهت،گیف انجام حرکت و توضیح قدم به قدم آن تمرین احتمال اشتباه زدن تمرین رو به شدت کاهش داده پس دیگه با آریا فیتنس می تونی تو هر جایی و هر زمانی که دوست داشته باشی تمرین کنی و بدن دلخواهتو بدست بیاری.
‏در آریا فیتنس شما به بانکی از تمرینات بدن سازی که بیشتر وسایل ورزشی پوشش داده دسترسی داری و دیگر لنگ تمرین نمی مونی یا در حوضه تغذیه بانکی از غذا ها،میوه ها،تنقلات و ... را برای شما آماده کرده و به کالری شمار متصلش کرده.
‏چه خدماتی از آریا فیتنس دریافت می‌کنیم؟
‏• برنامه های ورزشی و تغذیه متداول
‏• امکان دریافت برنامه های ورزشی و تغذیه تخصصی شخصی سازی شده بهمراه مشاوره و نظارت متخصص
‏• بستر و جامعه ارتباطی ورزشکاران
‏• مشاور هوش مصنوعی(دستیار آریا)
‏• تمرین تخصصی با آناتومی بدن
‏• کالری شمار
‏• بانک ورزشی
‏• بانک تغذیه
‏• حرکات کششی،یوگا و TRX
‏• اطلاعات تمرین
‏• و ده ها خدمات دیگر
‏پس دیگه منتظر چی هستی؟ همین الان آریا فیتنس رو دانلود کن و به جامعه‌ی ورزشکاران حرفه‌ای بپیوند. با آریا فیتنس، بدنی که همیشه می‌خواستی رو به دست بیار.
‏‏- اعمال فیدبک های کاربران
‏- بهبود رابط کاربری و تجربه کاربری
‏- افزودن برنامه کاهش وزن در خانه با دمبل و برنامه تناسب اندام مخصوص بانوان
‏- افزودن تمرینات یوگا و TRX

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر good boy
١٥ بهمن ١٤٠٢

‏✓ رابط کاربری جذاب ‏✓ جامع ‏✓ هوش مصنوعی کارآمد ‏✓ ارتباط با مربیان برنامه‌ای بسیار کارآمد و جامع که به صورت کامل میتونه جای مربی رو برات بگیره و همیشه همراهت باشه. حضور هوش مصنوعی فعال هم داخلش باعث شده تا جذابیت برنامه رو دو چندان‌ کنه. عالی و بی نظیر

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی جعفری
١٣ بهمن ١٤٠٢

‏✓ برنامه های ورزشی ‏✓ محیط زیبا صبحا معمولا تا یک برنامه شو نزنم نمی رم از خونه بیرون تا به هدفم برسم😊

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر عباس حسین زاده
١٣ بهمن ١٤٠٢

‏✓ برنامه های متداول ورزشی تغذیه رایگان عالیبییه من عاشقش شدم شکممو با برنامه های متداولش آب کردم و خیلی خوشحالم عالی دم سازندش گرم پنج ستاره هم کمشونه🤩😍

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند