توسعه دهندگان

توسعه‌دهندگان مایکت

چه یک توسعه‌دهنده تازه‌کار باشید، چه یک تیم بزرگ از توسعه‌دهندگان ماهر، خوشحالیم که تصمیم گرفته‌اید اپلیکیشن‌تان را به بیش از ۴۰ میلیون کاربر مایکت عرضه نمایید و کسب درآمد کنید.

سوالات متداول

انتشار برنامه در مایکت بسیار آسان است کافیست با مراجعه به پنل توسعه دهندگان مایکت حساب توسعه‌دهندگی خود را بسازید سپس برنامه خود را بارگذاری کنید و جهت بررسی ارسال فرمایید. جهت شناخت بهتر قوانین انتشار و راهنمای پنل می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

شما می توانید با مراجعه به بخش مستندات فنی در پایگاه دانش مایکت اطلاعات لازم جهت پیاده سازی درون پرداخت را کسب نمایید. در صورت وجود هرگونه سوال از طریق بخش ارتباط با مایکت در پنل توسعه دهندگی با ما در ارتباط باشید .

مایکت از برنامه‌ها و بازی‌های باکیفیت حمایت کرده و به صلاحدید تیم محتوا در بخش‌های مختلف مایکت نمایش می‌دهد. شما می‌توانید بخش معیارهای نمایش در فضاهای پربازدید در پایگاه دانش مایکت را مطالعه نموده و با معیارهای تیم محتوا آشنا شوید.

مایکت جهت حمایت از توسعه‌دهندگان از اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ سهم خود را از ۳۰ به ۱۵ درصد رسانده است. به عبارتی سهم مایکت در اولین یک میلیارد تومان درآمد هر توسعه دهنده ۱۵ درصد است.

چرا مایکت

...

رایگان

بدون حق اشتراک سالانه

...

بیش از ۴۰ میلیون

نصب فعال

...

بیش از ۲۰ میلیون

کاربر فعال ماهانه

...

بیش از ۱۳۰ میلیون

جستجو ماهانه

...

سرویس بک‌لینک

درآمدزایی از ارجاع به مایکت

...

پشتیبانی سریع

رضایت کامل کاربران و توسعه‌دهندگان