پخش زنده جام جهانی از مایکت

جام جهانی فوتبال یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در سطح جهان است که از سال ۱۹۳۰ کار خود را شروع کرده است. به این رقابت میان تیم‌های ملی کشورهای مختلف از قاره‌های گوناگون، پربیننده‌ترین رقابت ورزشی نیز می‌گویند. بیست و دومین دوره از این رقابت جذاب در کشور قطر، در دل خاورمیانه درحال برگزاری است. جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مثل چندین و چند دوره اخیر میزبان ۳۲ تیم ملی مختلف از قاره‌های گوناگون است و از روز ۲۹ آبان ماه سال ۱۴۰۱ و پس از برگزاری بازی‌های مرحله گروهی، شاهد دیدارهای حذفی این تورنمنت میان ۱۶ تیم صعودکننده از ۸ گروه خواهیم بود. شما می‌توانید جذاب‌ترین رقابت ورزشی جهان را از سایت یا اپ مایکت به صورت زنده تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲

تماشای مسابقات فوتبال به‌صورت زنده بهترین راه برای لذت بردن از هیجان این رقابت‌هاست. وقتی که پای مهم‌ترین مسابقات فوتبال یعنی رقابت‌های جام‌ جهانی وسط باشد، با حساسیت و هیجانی دوچندان روبرو هستیم که فقط با تماشای پخش زنده مسابقات می‌توانیم آن را احساس کنیم. با توجه به این که امکان تماشای این بازی‌ها از نزدیک برای بسیاری از مردم جهان میسر نیست، پخش زنده جام جهانی قطر ۲۰۲۲ از جمله بهترین روش‌ها برای دنبال کردن این رقابت‌های ویژه و حساس است.

نکته جالب توجه در مورد رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطرآن است که در این رقابت‌ها از تکنولوژی‌های ویژه‌ای برای تصویربرداری استفاده شده تا اوج هیجان و حساسیت به مخاطبانی که به پخش زنده فوتبال‌ها را دنبال می‌کنند، القا شود. در واقع، تصویربرداری این دوره از رقابت‌ها با بهترین دوربین‌ها صورت می‌پذیرد و در اقصی نقاط زمین دوربین‌های مختلفی قرار گرفته تا تمامی زوایای یک مسابقه به بهترین نحو ممکن برای مخاطبان نمایش داده شود و مخاطبان بتوانند این حس را داشته باشند که در خود استادیوم به صورت فیزیکی حضور دارند.

با توجه به زمان خوب برگزاری بازی‌ها به وقت ایران، امکان تماشای تمامی بازی‌های جام جهانی برای ایرانی‌ها میسر است. با این حال، همیشه دسترسی به یک منبع که با کیفیت مناسب اقدام به پخش بازی‌ها کند و همیشه و در هر زمانی هم بتوان آن را در اختیار داشت، امری سخت به نظر می‌آید. شما می‌توانید پخش زنده فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ را از سایت یا اپ مایکت تماشا کنید. تمامی بازی‌ها با بهترین کیفیت و به صورت زنده از مایکت پخش می‌شود. این روزها گوشی هوشمند ما همیشه همراهمان است و شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن یا وب‌سایت مایکت، از تماشای فوتبال‌های هیجان‌انگیز جام جهانی نهایت لذت را ببرید.

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ اتفاقی بزرگ در خاورمیانه

جام جهانی ۲۰۲۲ در کشور قطر برگزار می‌شود؛ یکی از کشورهای کوچک حاشیه خلیج فارس که در سال‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای را به خود دیده است. در سال ۲۰۱۶ بود که خبر میزبانی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام شد. خیلی از فوتبال‌دوستان نگران بودند که شاید قطر آمادگی کافی برای میزبانی از بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان را نداشته باشد. با این حال و در عین حواشی بسیار، قطر تعدادی از مجهزترین استادیوم‌های جهان را برای این رقابت‌ها ساخته است. استادیوم‌های قطر که برای این جام جهانی ساخته شده‌اند، بسیار مجهز هستند و حتی با توجه به دمای بالای هوا در قطر، سیستم خنک‌کننده‌ای نیز در این استادیوم‌ها تعبیه شده تا دمای هوا مطلوب برای برگزاری مسابقات فوتبال باشد. تماشای پخش زنده جام جهانی که در این استادیوم‌ها انجام می‌شود بسیار هیجان‌انگیز و متفاوت با دوره‌های قبلی خواهد بود.

نکته جالب در مورد بیست و دومین دوره جام جهانی که در قطر برگزار می‌شود، آن است که مطابق معمول قرار بود جام جهانی در فصل تابستان و در تعطیلات بین فصل تیم‌های باشگاهی برگزار شود. با این حال، به علت گرمای طاقت‌فرسای کشور قطر در طول تابستان، برگزاری این مسابقات به اواخر فصل پاییز موکول شد. حتی این نیز کافی نبود و سازندگان استادیوم‌ها همچنان مجبور به استفاده از سیستم‌های خنک‌کننده بسیار حرفه‌ای شدند تا دمای استادیوم را تا حد امکان پایین بیاورند. البته، نگران نباشید چرا که با تماشای پخش زنده بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شما دیگر مجبور به تحمل گرمای قطر نیستید!

جام جهانی ۲۰۲۲ زنده از قطر

شروع مرحله حذفی جام جهانی

از ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی، ۱۶ تیم موفق به صعود از دور گروهی مسابقات شدند. این دوره نیز شگفتی کم نداشت و تیم‌های بزرگی همچون آلمان، بلژیک، اروگوئه و دانمارک موفق به صعود از گروه خود نشدند. آلمان برای دومین دوره متوالی موفق به صعود از گروه خود نشد. هلند و سنگال، انگلیس و آمریکا، آرژانتین و لهستان، فرانسه و استرالیا، ژاپن و اسپانیا، مراکش و کرواسی، برزیل و سوئیس، پرتغال و کره جنوبی، تیم‌های صعودکننده از دور گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ بودند. پخش زنده جام جهانی شامل تمام بازی‌های مرحله گروهی و حذفی است. نخستین بازی مرحله حذفی ۳ دسامبر با بازی تیم‌های هلند و آمریکا آغاز خواهد شد و شما از طریق اپ و صفحه پخش زنده جام جهانی مایکت می‌توانید مشاهده کنید و لذت ببرید.

ایران در جام جهانی

کشور ما ایران نیز بار دیگر توانست به جام جهانی صعود کند. این ششمین دوره حضور ایران در ادوار مختلف جام جهانی است. در این دوره، تیم ملی ما توانست با کسب یک پیروزی، ۳ امتیاز کسب کند. تیم ملی ما در گروه B جام جهانی با تیم‌های انگلیس، آمریکا و ولز هم‌گروه بود و در نهایت نتوانست از گروه خود صعود کند. انگلیس به عنوان تیم نخست و آمریکا دیگر تیم صعودکننده از این گروه بود که به ترتیب با سنگال و هلند در مرحله ۱/۸ نهایی بازی کردند.

مدعیان قهرمانی این دوره

در ابتدا، بد نیست به این نکته اشاره کنیم که ۳۲ کشور به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راه پیدا کرده‌اند. طبق قانون فیفا، کشور میزبان جام جهانی بدون نیاز به حضور در دور مقدماتی، به صورت خودکار در اولین گروه جا خوش کرده است. به جز قطر، ۵ تیم دیگر از آسیا نیز در جام جهانی حضور دارند پس مجموعا شاهد حضور ۶ تیم از قاره کهن در جام جهانی هستیم. پنج تیم نیز از قاره آفریقا به جام جهانی راه پیدا کرده‌اند.
از سوی دیگر، شاهد حضور ۴ تیم از منطقه کونکاکاف یا همان آمریکای مرکزی و شمالی و ۴ تیم نیز از منطقه آمریکای جنوبی هستیم. در نهایت هم به ۱۳ تیم اروپایی این دوره می‌رسیم که در میان آن‌ها نام‌ مدعیان زیادی به چشم می‌خورد.

در بین مدعیان احتمالی، ابتدا بهتر است به کشور فرانسه اشاره کنیم. قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه طبیعتا جزو مدعیان این دوره نیز به شمار می‌آید. ستارگانی نظیر کیلیان امباپه، آنتوان گریزمن، عثمان دمبله، کینگزلی کومان، اورلین شوامنی و … آماده‌اند تا فرانسه را تبدیل به یکی از کشورهایی کنند که دو دوره پشت سر هم قهرمانی جام جهانی را به کارنامه خود اضافه کرده است. البته، فرم اخیر قهرمان سال ۲۰۱۸ سینوسی بوده و این مسئله برخی از طرفداران این تیم را نگران کرده است. از سوی دیگر، چندین و چند ستاره فرانسوی از جمله کریم بنزما و انکونکو به علت مصدومیت از اردوی تیم جدا شده‌اند و این مسئله خود باعث استرس و بدبینی نسبت به فرانسه شده است. به هر صورت، هیچ‌وقت نمی‌توان قهرمان دوره قبلی جام جهانی را از میان مدعیان خط زد و باید ببینیم فرانسه تبدیل به یکی از تیم‌هایی می‌شود که طلسم ناکامی قهرمان دوره قبل در دوره جدید را می‌شکند یا خیر.

کشور آرژانتین به عنوان قهرمان آمریکای جنوبی، دیگر مدعی این دوره به حساب می‌آید. بسیاری از کارشناسان معتقدند که پس از سال‌ها بالاخره آرژانتین تیمی متوازن دارد که در تمامی خطوط، پتانسیل خوبی را داراست. از سوی دیگر، لیونل مسی فوق‌ ستاره سال‌های اخیر فوتبال نیز احتمالا آخرین جام جهانی خود را تجربه می‌کند و ملی‌پوشان آرژانتین نیز انگیزه زیادی برای افزودن یک جام جهانی به کارنامه پرافتخار کاپیتان خود دارند. تماشای زنده قهرمانی مسی و آرژانتین در جام جهانی می‌تواند آرزوی بسیاری از فوتبال‌دوستان باشد که باید ببینیم آلبی سلسلته به این مهم دست پیدا خواهد کرد یا نه.

برزیل همیشه در جام جهانی مدعی است. این را می‌توان از افتخارات آن‌ها در این رقابت‌ها متوجه شد. برزیلی‌ها تا کنون ۵ بار فاتح جام جهانی شده‌اند، بیش از هر تیم دیگری در جهان. برزیل پرستاره، این روزها نیز امید زیادی به کسب ششمین جام جهانی خود دارد. فوق ستاره‌های زیادی در این دوره با لباس برزیل بازی خواهند کرد؛ از وینیسیوس جونیور جوان بگیرید تا کاسمیرو و تیاگو سیلوا. با این حال، قطعا همه نگاه‌ها به نیمار جونیور خیره شده است. این بازیکن مطرح امید اصلی سلسائو برای بردن ششمین جام جهانی به خانه است و خودش نیز بارها از امید و آرزوی خود برای فتح جام جهانی سخن گفته است. باید ببینیم که آيا او می‌تواند به جمع ستارگان برزیلی فاتح جام جهانی مثل پله، روماریو، رونالدو نازاریو و رونالدینیو بپیوندد یا بدون کسب جام جهانی کارنامه‌اش در دنیای فوتبال بسته خواهد شد.

آلمان از دیگر کشورهای پرافتخار در جام جهانی است. ژرمن‌ها آخرین بار در سال ۲۰۱۴ و در خاک برزیل قهرمان جام جهانی شدند و پس از یک جام جهانی فاجعه‌بار در روسیه، حالا فرصت را غنیمت می‌شمارند تا نشان دهند فوتبال آلمانی هنوز هم حرف زیادی برای گفتن دارد. آلمانی‌ها در کنار غایبان سرشناس خود، هنوز هم ترکیب بسیار خوبی دارند که هم بازیکنان باتجربه مثل مانوئل نویر و توماس مولر را در خود جای داده و هم ستارگان جوانی نظیر جمال موسیالا. با توجه به موفقیت‌های اخیر باشگاه‌های آلمانی در رقابت‌های باشگاهی اروپا، باید دید که تیم ملی آلمان برای رسیدن به جام قهرمانی چقدر به آب و آتش خواهد زد.

تیم‌های دیگری نیز در این دوره مدعی هستند. از پرتغال به رهبری کریستیانو رونالدو گرفته که احتمالا آخرین جام جهانی خود را تجربه می‌کند تا بلژیک که جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، آخرین جام جهانی نسل طلایی آن‌هاست. حتی می‌توان اسپانیا را نیز جزو مدعیان این دوره به حساب آورد چرا که نسل جوان اسپانیا انگیزه‌های زیادی برای اثبات خود دارد. هلند نیز پس از بازگشت دوباره رونالد کومان به یک آرامش نسبی رسیده و می‌تواند برای بسیاری از تیم‌ها دردسر ایجاد کند. انگلیس علی‌رغم ناکامی‌های اخیرش تیم بسیار خوبی دارد و می‌تواند پس از سال‌ها یک جام ملی را کسب کند. نمی‌توان از این تیم‌ها برای پیش‌بینی قهرمان فاکتور گرفت.

کدام تیم قهرمان جام جهانی می‌شود؟

برای فهمیدن قهرمان جام جهانی، باید تا روز ۱۸ دسامبر که فینال این دوره برگزار می‌شود منتظر ماند. فینال این دوره در روز ملی قطر برگزار می‌شود و بالاخره با قهرمان جهان آشنا خواهیم شد. تماشای پخش زنده فینال جام جهانی نیز از مایکت میسر است. پیش‌بینی شما از رقابت‌های این دوره چیست؟ کدام تیم قهرمان می‌شود؟ کدام تیم‌ها ناامیدکننده عمل خواهند کرد؟

فایل (مورد نظر شما) در حال دانلود است. برای مشاهده به بخش دانلودهای گوشی خود مراجعه کنید.