آموزش بازی کلش اف کلنز - راهنمای کامل قدم به قدم

تروفی در کلش اف کلنز چیست؟

جام طلایی دوست داشتنی

وقتی که اقدام به دانلود کلش اف کلنز میکنید و آموزش های اولیه را پشت سر میگذارید، یک آیکون به شکل جام در گوشه صفحه نمایان میشود و به شما یک لیگ با سلسله مراتب مختلف را نشان میدهد، به این جام طلایی رنگ به اصطلاح تروفی (Trophy) گفته میشود که کلید ورود و یا خروج شما از دروازه های مختلف بازی است، با مایکت همراه باشید و با کاپ کلش بیشتر آشنا شوید.

تروفی در کلش اف کلنز

هفت لیگ مختلف در کلش اف کلنز وجود دارد که با توجه به تروفی که دارید می توانید وارد آن ها شوید، شما به ازای هر بردی که کسب می کنید مقداری از منابع بازی و تعدادی کاپ دریافت میکنید و با هر شکستی که متحمل می شوید تعدادی از همین جام ها را مجددا از دست میدهید، همانطور که در بهترین نقشه های کلش اف کلنز برای تاون هال سیزده مشخص شد، ما چند نوع نقشه داریم که برای استراتژی های مختلف ساخته شده اند و کاربردهای متنوعی دارند، برای مواقعی که به ثروت بیشتر نیاز دارید، به ستاره های بیشتر نیاز دارید و یا برای منافع تیم و قبلیه خود مشغول انجام اقداماتی هستید.

لیگ های کلش اف کلنز به ترتیب از Bronze شروع شده و تا لیگ Titan ادامه پیدا میکند، بالاترین سطح مسابقات شامل برترین پلیرها و کلن های این بازی میشود که هرکدام از بازیکنان برای رسیدن به آن هزینه زیادی را انجام میدهند.

حمله کردن به دهکده های دیگران از اهمیت زیادی برخوردار است و می توانیم بگوییم که ضامن پیشرفت شما در بازی است، اما اگر نتوانید به درستی از پایگاه خود دفاع کنید، تمام رشته هایی که بافته اید پنبه می شود و از بین میروند، شما میتوانید از هیروهای کلش اف کلنز و استراتژی های نقشه های مختلف که طراحی شده اند استفاده کنید، در ادامه لیست این مپ (Map) ها را مشاهده میکنید:

  • فارمینگ (Farming)
  • هیبریدی (Hybridi)
  • تروفی بیس (Trophy base)
  • کلن وار (Clan war)

تروفی بیس (Trophy base)

مپ هایی که مناسب شما برای دریافت کاپ هستند، طراحی خاصی دارند، شما در ردیف های خارجی باید از معادن طلا و اکسیر استفاده کنید و سپس سایر مخزن ها را در کنار آن ها بچینید، در کنار آن ها و لایه نزدیکتر از تله های پرتابی استفاده کنید، سپس یک لایه دیوار پشت سر آن ها بکشید و از ابزارهای دفاعی نظیر مورتارها استفاده کنید، در ادامه با کلیک بر روی هر مورد میتوانید تعدادی از تروفی بیس ها را به شکل خودکار به بازی خود اضافه کنید.

از بازیکنان بزرگ الگو بگیرید

هرکدام از این استراتژی ها قوانین خاص خودش را دارد اما امروز می خواهیم درباره تروفی بیس صحبت کنیم، نقشه هایی که ستاره های شما را تضمین میکنند اما منابع تان را در اختیار دشمنان میگذارند و به وسیله همین حواس پرتی آن ها را نابود میکنند، هرقدر که لول و کاپ شما بالاتر میرود، رقبای قدرتمندی هم پیش رویتان قرار میگیرد و اگر توقع داشته باشید که همه نبردها را پیروز شوید، سخت در اشتباه هستید.

وقتی به این سوال فکر میکنیم که آخرین لول کلش اف کلنز کجاست، دقیقا پاسخی برای آن پیدا نمی کنیم، اما در جست و جوی این سوال به نتایج جالبی میرسیم، به عنوان مثال گروهی از حرفه ای ترین گیمرهای کلش، به خوبی از نقشه های هیبرید و تروفی استفاده میکنند و طبق توصیه آنان در کاپ های بالا شما باید از حداقل ده دفاع خود، سه دفاع موفق داشته باشید، یعنی سی درصد پیروزی در ده مسابقه آخر، با اینکه عدد کمی به نظر میرسد اما اگر به دنبال ارتقا لیگ خود هستید، توصیه عاقلانه این است که از این روش استفاده کنید.

استفاده از Builder Base

علاوه بر اینکه شما میتوانید چند نقشه مختلف را طراحی و ذخیره کنید، یکی از راه هایی که میتوان مپ بازی را در آن آزمایش کرد، همین قسمت Builder Base است که ویژگی های مختلفی دارد، معرفی و آشنایی با بیلدر بیس کلش اف کلنز ویژگی های مختلفی را پیش روی شما قرار میدهد که روی دیگر سکه کلش با آن قابل مشاهده است. شما با تعمیر کشتی شکسته و رفتن به آن سوی دریا می توانید دویل های دونفره را تجربه کنید و میزان برد و باختی که دارید را هم به دقت زیر ذره بین قرار دهید.

برای اینکه وارد یک کلن شویم به تروفی نیاز داریم؟

برخی از کلن ها قوانین خاصی دارند و نمی گذارند که هر کسی وارد گروه شان شوید، در نتیجه از یک حداقل کاپ برای ورود استفاده میکنند، شما باید از این تروفی پیروی کنید و این پیش نیاز را قبل از عضو شدن بدست آورید.

بازیکنان برتر از چه استراتژی هایی استفاده میکنند؟

بهترین استراتژی های کلش اف کلنز قوانینی هستند که بزرگان همواره در حال استفاده از آنها هستند و تازه وارد ها هم نیاز دارند از این قانون ها پیروی کنند، به طور کلی اگر به دنبال پیروزی هستید، سعی کنید که نگاهی به نقشه های بهترین بازیکنان کلش بیندازید.

چطور به لیگ های چمپیون (Champion) برسیم؟

برای اینکه با سرعت قابل قبولی در رنکینگ بازی بالا بروید و به سطح بندی قابل قبول خود برسید بهتر است که از یک تروفی بیس (Trophy base) مطمئن استفاده کنید و به مرور زمان ایراد های آن را برطرف کنید، برای اینکار سعی کنید ابتدا تاون هال و دیوارهای خود را مکس، و سپس اقدام به چیدن یک نقشه مناسب کنید، چرا که بسیاری از منابع خود را فدای کاپ های طلایی خوش رنگ خواهید کرد.

اکثر بازی های سوپرسل ساده به نظر میرسند و گروهی آن ها را عناوینی کودکانه میدانند، اما اگر برای یک بار هم که شده اقدام به دانلود کلش رویال یا یکی دیگر از عناوین این توسعه دهنده کرده باشید، به خوبی می دانید که هر بازی چه قدر پیچیدگی دارد و برای اینکه به یک گیمر حرفه ای تبدیل شوید باید ساعت های زیادی را صرف مطالعه و تمرین در این خصوص کرده باشید، به نظر شما رقابت در کدام لیگ برای بازیکنان دشوار تر است؟ نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید.

‫۲ دیدگاه ها

دکمه بازگشت به بالا