فیلم چوپا Chupa 2023 با دوبله فارسی

۱,۰۰۵
۸۸٪
۵.۵
ساخت آمریکا سال 2023 رده سنی ۷+

درباره فیلم چوپا

فیلم چوپا در سال 2023 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Chupa از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم چوپا

الکس نوجوان هنگام ملاقات با خانواده در مکزیک، زمانی که یک چوپاکابرای جوان را در آلونک خود پنهان می کند، یک همراه نامحتمل پیدا می کند. برای نجات این موجود افسانه ای، الکس و پسرعموهایش باید وارد ماجراجویی زندگی شوند...
الکس پیر خجالتی (ایوان ویتن) از کانزاس سیتی به مکزیک پرواز می کند تا برای اولین بار با خانواده بزرگ خود ملاقات کند. او در آنجا با پدربزرگش و قهرمان سابق لوچا لیبره چاوا (دمیان بیچیر) ممو (نیکولاس وردوگو) پرانرژی و وسواسی و پسر عموی باسن لونا (اشلی) آشنا می‌شود. اما، درست زمانی که الکس شروع به درک کردن می‌کند، یک موجود افسانه‌ای را کشف می‌کند. زندگی در زیر آلونک او: یک توله چوپاکابرای جوان، که او را از داستان های چوپاکابرای ترسناک و رشد یافته تشخیص می دهد، افسانه ای برای تغذیه از دام های کشاورزان. الکس به زودی متوجه می شود که دوست جدیدش، چوپا، تاریخچه ای مخفی با خانواده اش دارد، و آن را سرسخت کرده است. ، دانشمند خطرناک ریچارد کویین (کریستین اسلیتر) در حال شکار موجودی است که متوجه اشتباه شده است تا سعی کند از قدرت او استفاده کند. الکس برای محافظت از چوپا در برابر خطر قریب الوقوع، وارد ماجراجویی یک عمر می شود.

مایکت فیلم اکشن