فیلم جان کارتر با دوبله فارسی - John Carter 2012

۲۱۴
۹۲٪
۶.۶
ساخت آمریکا سال 2012 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم جان کارتر

فیلم جان کارتر در سال 2012 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان John Carter از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم جان کارتر

یک دامپزشک جنگ داخلی که به بارسوم منتقل می‌شود، سیاره‌ای بی‌ثمر را کشف می‌کند که ظاهراً وحشی‌های قد بلند در آن زندگی می‌کنند. او که خود را اسیر این موجودات می‌یابد، فرار می‌کند و تنها با وولا و شاهزاده‌ای که نیاز مبرمی به یک ناجی دارد، مواجه می‌شود.
جان کارتر، کهنه سرباز جنگ داخلی، که در سال 1868 تلاش می کرد زندگی عادی داشته باشد، توسط ارتش "از" درخواست می شود تا به آن ملحق شود، اما او قبول نمی کند، بنابراین او را محبوس می کنند. او فرار می کند و تحت تعقیب قرار می گیرد. در نهایت آنها با چند هندی برخورد می کنند و درگیری با اسلحه رخ می دهد. کارتر به غار پناه می برد. در آنجا با شخصی روبرو می شود که نوعی مدال در دست دارد. وقتی کارتر آن را لمس می کند، خود را در مکانی می بیند که می تواند از ارتفاعات باورنکردنی، از جمله چیزهای دیگر، بپرد. او بعداً با موجوداتی روبرو می شود که قبلاً هرگز ندیده است. او با زنی آشنا می شود که به او کمک می کند تا دریابد که در مریخ است و متوجه می شود که نوعی ناآرامی در جریان است.

مایکت فیلم اکشن