فیلم خدایان مصر با دوبله فارسی - Gods of Egypt 2016

۳۹۷
۹۱٪
۵.۴
ساخت آمریکا سال 2016 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم خدایان مصر

فیلم خدایان مصر در سال 2016 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Gods of Egypt از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم خدایان مصر

قهرمان فانی بک با خدای هوروس در اتحاد علیه ست، خدای بی رحم تاریکی که تاج و تخت را غصب کرده است، متحد می شود و امپراتوری صلح آمیز و مرفه را در هرج و مرج و درگیری فرو می برد.
در مصر باستان، خدای Ra مصر را به دو قسمت تقسیم کرده است: بخش حاصلخیز با رود نیل توسط پسرش اوزیریس و صحرا توسط پسرش ست اداره می شد. در جریان تاجگذاری هوروس توسط پدرش ازیریس، ست به برادرش خیانت می کند و او را می کشد. سپس چشمان هوروس را که منبع قدرت اوست برمی‌دارد و او را به بیابان تبعید می‌کند. بک دزد فانی و همسر محبوبش زایا که هوروس را می پرستد برده ست می شوند. زایا که برای معمار اورشو کار می کند، بک را متقاعد می کند که چشمان هوروس را از هرم محافظت شده ای که اورشو طراحی کرده بود بدزدد تا آنها را به هوروس بازگرداند، تنها کسی که قادر به شکست دادن ست است. بک موفق می شود اما تنها یکی از چشم ها را بازیابی می کند، اما اورشو دزدی را کشف می کند و بک و زایا باید فرار کنند. اورشو زایا را با یک تیر می کشد و وقتی بک به پناهگاه هوروس می رسد، به خدا کمک می کند تا چشم دیگرش را بازیابی کند. در عوض، او از هوروس می خواهد که زایا محبوبش را از دنیای زیرین بازگرداند. آنها با هم متحد می شوند و به زودی هاتور، الهه عشق، عاشق هوروس، ست را ترک می کند و در تلاش آنها برای شکست دادن ست شیطانی به آنها می پیوندد.

مایکت فیلم اکشن