فیلم شاهزاده پارسی: شن های زمان با دوبله فارسی - Prince of Persia: The Sands of Time 2010

۹۹۷
۹۰٪
۶.۶
ساخت آمریکا سال 2010 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم شاهزاده پارسی: شن های زمان

فیلم شاهزاده پارسی: شن های زمان در سال 2010 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Prince of Persia: The Sands of Time از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم شاهزاده پارسی: شن های زمان

یک شاهزاده و شاهزاده خانم فراری جوان باید جلوی شروری را بگیرند که ناخودآگاه تهدید به نابودی جهان با خنجر مخصوصی می کند که شن جادویی داخل آن را قادر می سازد زمان را معکوس کند.
دستان جوان که توسط شارامان پادشاه ایران از خیابان های نسف پذیرفته شد، در میان خانواده های سلطنتی بزرگ می شود و به سرعت جایگاه خود را به عنوان یک جنگجو و شاهزاده توانا به دست می آورد. در حالی که برادرانش گارسیو و توس استراتژی‌های جنگی را طراحی می‌کنند، یک جاسوس خبر می‌دهد که شهر مقدس الموت برای دشمنان ایران اسلحه می‌فرستد. توس با گرفتن امور به دست خود دستور حمله به شهر مقدس را می دهد و پس از سقوط دستان با شاهزاده زیبای تمینا روبرو می شود. زمانی که شاه شارامان در مدت کوتاهی در شرایطی مرموز می میرد و دستان متهم به قتل او می شود، او با شاهزاده خانم در یک ماموریت دلخراش برای پاک کردن نام خود فرار می کند. دستان با یادگیری انگیزه‌های واقعی در پشت تهاجم از تمینا، باید تلاشی خطرناک را آغاز کند تا با یک سلاح عرفانی که می‌تواند بافت زمان را کنترل کند، توطئه شیطانی را برای رسیدن به قدرت نهایی متوقف کند.

مایکت فیلم اکشن