فیلم مشت انتقام با دوبله فارسی - Fistful of Vengeance 2022

۱,۰۴۴
۸۷٪
۴.۴
ساخت آمریکا سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم مشت انتقام

فیلم مشت انتقام در سال 2022 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Fistful of Vengeance از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم مشت انتقام

کای جین، سرآشپز جوان محله چینی ها در سانفرانسیسکوی امروزی، درگیر تعقیب نیروهای باستانی مرگبار چینی ها به نام "وو زینگ" می شود.
کای، لو شین و تامی به بانکوک سفر می‌کنند تا قاتل خواهر جنی را شکار کنند و روی بدن او طلسم باستانی پیدا کرده‌اند که آنها را به تایلند می‌برد. در آنجا، میلیاردر بیوتکنولوژی، ویلیام پن به آنها نزدیک می شود و از آنها درخواست می کند که خواهر دوقلویش، رئیس دنیای اموات، کو آن چی، جیانگشی که مقادیر زیادی چی مصرف می کند تا قدرت های ماوراء طبیعی خود را گسترش دهد تا جهان را تحت کنترل خود درآورد، بیاورند. ویلیام به آنها توضیح می دهد که او و کو از نوادگان پانگو هستند، موجودی که جهان را شکل داده بود، اولین وو قاتل پس از اینکه از قدرت دیوانه شد او را کشت و جوهر او اکنون در دو طلسم است: یکی در اختیار ویلیام و تامی دیگر را روی جنی پیدا کرده بود که قبلاً به کو تعلق داشت. ویلیام به آنها می گوید که کو جنی را در حین جستجوی کای، وو قاتل فعلی کشته است، اما طلسم خود را در نبرد با او از دست داده است، و اکنون می تواند از هر دو طلسم برای خلع قدرت کو و بازگرداندن نظم به جهان هستی استفاده کند. این سه نفر موافقت کردند که به ویلیام کمک کنند. به همراه دوست پریا، گروه قصد دارند کو را از جلسه ای با روسای سه گانه ربودند. با این حال، Ku از کنترل ذهن استفاده می کند تا همه افراد حاضر در ساختمان را مجبور کند به گروه حمله کنند، در حالی که Kai توسط دشمن زمان، Zan، که برای Ku کار می کند، کمین می کند. آنها با کمک زاما، یک مامور اینترپل که پس از معشوق سابق کو و لو، فرار می کنند. گروه در نهایت به روستای امن می‌روند، جایی که شمن دهکده به آن‌ها می‌گوید که ویلیام در واقع مخفیانه با کو همکاری می‌کند تا پانگو را اصلاح کند تا بتوانند جهان را به شکل خود بازسازی کنند. برای انجام این کار، آنها هم به طلسم و هم به کی نیاز دارند. ویلیام و کو با پیشنهاد زنده کردن خانواده مرده‌اش، پرییا را متقاعد می‌کنند تا طلسم را از تامی بدزدد و او از آن برای جذب مقداری از چی استفاده می‌کند. دهکده توسط مردان مورد حمله قرار می گیرد اما کای، لو شین، تامی و زاما فرار می کنند. آهنگ های گروه ...

مایکت فیلم اکشن