فیلم ایوانا Ivanna 2022 با دوبله فارسی

۲۰۴
۸۳٪
۵.۷
ساخت اندونزی سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم ایوانا

فیلم ایوانا در سال 2022 در ژانر ترسناک ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Ivanna از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم ایوانا

عمبر و خانواده‌اش هنگام جشن گرفتن لبباران در منطقه باندونگ دچار وحشت شدند. امبار، یک زن جوان زیبا که دید محدودی دارد، می تواند چیزهایی را ببیند که دیگران نمی بینند.
از زمان مرگ پدر و مادرشان، امبر و دیکا به خانه سالمندانی نقل مکان می کنند که متعلق به بهترین دوست والدینشان و پسرشان آگوس است. سه نفر در خانه سالمندان ماسا توئا هستند: مادربزرگ آنی، پدربزرگ فرید و اوما آیدا. این سه توسط رینا، پرستاری که دوست دختر او نیز هست مراقبت می‌شوند. اندکی پس از نقل مکان امبار و او، نوه اوما، آرتور، برای جشن گرفتن عید می آید. امبار که توانایی دیدن چیزهای عرفانی را دارد، به طور تصادفی با تصویری از گذشته روبرو می شود: ایوانا، یک زن هلندی، توسط سربازان ژاپنی شکنجه شد که منجر به از دست دادن سرش شد. مجموعه ای از وقایع عرفانی شروع به آزار و اذیت امبار و تمام ساکنان خانه سالمندان می کند، به خصوص پس از اینکه مجسمه ای بدون سر در زیرزمین به همراه یک صفحه وینیل حاوی آهنگی ترسناک پیدا کردند. در روز عید، وقتی اهالی یتیم خانه متوجه شدند که مادربزرگ آنی بدون سر مرده، اوضاع بیشتر متشنج شد. همه وحشت زده می شوند، به خصوص وقتی راز انتقام یکی یکی فاش می شود. در حالی که امنیت همه ساکنان یتیم خانه در حال حاضر در خطر است، آمبر باید انتقام خود را به پایان برساند، قبل از اینکه روح جان آنها را بگیرد.

مایکت فیلم ترسناک