فیلم پیپا Pippa 2023 با دوبله فارسی

۴۲
۸۵٪
۶.۲
ساخت هند سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم پیپا

فیلم پیپا در سال 2023 ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Pippa از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم پیپا

یک کاپیتان جوان ارتش هند از هنگ 45 سواره نظام که فرماندهی تانک جنگی آبی خاکی 76 را برعهده دارد، در حالی که او و دو خواهر و برادرش برای آزادسازی بنگلادش در جنگ پاکستان در سال 1971 می جنگند، روی سن می آید.
60 نفر از پاکستانی ها به زبان بنگلایی صحبت می کردند، اما هیچ نماینده ای در کرسی قدرت در ایالت پاکستان نداشتند. پاکستان شرقی به یک کشور برده تبدیل شد. اولین انتخابات عمومی در سال 1970 برگزار شد که در آن حزب لیگ عوامی بنگلادش به رهبری شیخ مجیب الرحمن با اکثریت پیروز شد. ژنرال یحیی خان، حاکم، از پذیرش نتایج انتخابات خودداری کرد. مجیب الرحمن دستگیر شد. فراخوان بنگلادش به شورش تبدیل شد. زمینه: در 25 مارس 1971، سربازان سربازان ارتش پاکستان وارد دانشگاه شدند و شروع به تیراندازی بی‌رویه به سوی دانشجویان و کارکنان کردند که به کشتار دانشگاه داکا در سال 1971 معروف است. رئیس جمهور یحیی خان عملیات نورافکن را برای سرکوب جنبش ملی گرای بنگالی راه اندازی کرد. هزاران نفر کشته شدند و هزاران زن بنگالی به عنوان برده جنسی توسط ارتش پاکستان اسیر شدند. میلیون‌ها نفر از مرز به هند فرار می‌کنند تا پناه بگیرند. کاپیتان بلرام سینگ مهتا (ایشان خاتر) یک افسر جوان در هنگ 45 سواره نظام است که به تانک 76 مجهز شده است. 76 اولین مخزن بدست آمده توسط هند بود که روی آب شناور بود. بالرام مشکلات انضباطی دارد و معمولاً با افسران ارشد خود دچار مشکل می شود. او از پیروی از دستورات امتناع می ورزد و تمایل دارد وقتی به او گفته می شود ریسک کند. خدمه او شامل رامفال (سوریانش پاتل) ال دی هاریش (بیشال) است. برادر بزرگتر او سرگرد رام مهتا (پریانشو پاینیولی) است که در تلاش است تا مقداری نظم و انضباط را در برادر کوچکترش اعمال کند. رادا مهتا (مرونال تاکور) خواهر آنها است و هر سه نفر آنها با مادرشان Maati زندگی می کنند (Soni. Radha نشان داده شده است که در رمزنگاری خوب است. یک روز، سرگرد رام برای آماده سازی جنگ آینده به منطقه ای رو به جلو فراخوانده می شود. بالرام از اینکه رام همیشه برای او سخنرانی می کند عصبانی می شود و آنها این کار را انجام می دهند. دعوا قبل از رفتن رام به جبهه. کاپیتان ...

مایکت فیلم پیپا