سریال برنامه صبحگاهی - The Morning Show 2019

۶۷
۷۳٪
۸.۲
ساخت آمریکا سال 2019 رده سنی ۱۸+

درباره سریال برنامه صبحگاهی

سریال برنامه صبحگاهی در سال 2019 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Morning Show از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال برنامه صبحگاهی

نگاهی درونی به زندگی افرادی که به آمریکا کمک می‌کنند صبح‌ها از خواب بیدار شوند و چالش‌های منحصربه‌فردی را که این تیم با آن‌ها روبه‌رو است، بررسی کنند.
پس از درگیری با مجری برنامه صبحگاهی قبلی خود، میچ کسلر محبوب اما پرطرفدار، یک ایستگاه تلویزیونی شهر نیویورک، یک روزنامه‌نگار بداخلاق جدید به نام بردلی جکسون، دختر پیشرو و تندخوی جنوبی را به عنوان مجری جدید استخدام می‌کند. کوری الیسون، مدیر ایستگاه نقشه‌کشی، این شانس را در او می‌بیند که حرفه‌اش را بیشتر پیش ببرد. یکی دیگر از مجریان محبوب الکس لوی، از این واقعیت که مجبور است یک تازه وارد را جذب کند، ناراضی است، سعی می کند از این موقعیت جدید استفاده کند تا قدرت خود را به حرکت درآورد و بردلی را به متحد تبدیل کند. در همین حال، میچ از پذیرفتن شکست امتناع می ورزد و سعی می کند همه کسانی را که از رسوایی آزار جنسی او می دانستند اما چیزی نگفته بودند در ایستگاه با خود ببرد. شخصیت‌های دیگر عبارتند از چیپ بلک، تهیه‌کننده و سازمان‌دهنده برنامه بدبین، هانا شونفلد، کارمند و قربانی خاموش از نظر عاطفی، یانکو فلورس، خبرنگار رمانتیک و محبوب‌ترین روزنامه صبح، کلر کانوی، کارمند بریتانیایی ایستگاه و دوست دختر مخفی کتک خورده، و فرد، مدیر اجرایی سخیف که سعی کرد به میچ کمک کند تا رسوایی را پنهان کند.

مایکت سریال درام