فیلم ما یک روح داریم We Have a Ghost 2023 با دوبله فارسی

۵۹۶
۹۱٪
۶.۱
ساخت آمریکا سال 2023 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم ما یک روح داریم

فیلم ما یک روح داریم در سال 2023 در ژانر ماجراجویی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان We Have a Ghost از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم ما یک روح داریم

پیدا کردن روحی به نام ارنست که در خانه جدیدشان تعقیب می کند، خانواده یک شبه را به احساسات رسانه های اجتماعی تبدیل می کند. اما زمانی که کوین و ارنست در مورد راز گذشته تحقیق می کنند، هدف سیا می شوند.
یک سال پس از فرار آخرین مالکان از ترس، خانه ای به پریسلی ها نشان داده می شود. مشاور املاک باربارا (فیث فورد) که به قیمت پایین مشکوک است، اصرار دارد که اخیراً قیمت ها پایین بوده است. کوین یک گیتاریست است. او با پدرش فرانک کنار نمی آید. در اولین شب، کوین (جاهی وینستون) جوان‌ترین، صدایی را در اتاق زیر شیروانی بررسی می‌کند. با استفاده از نور تلفن همراهش، یک روح ظاهر می شود. وقتی او نمی تواند کوین را بترساند اما در عوض با خنده روبرو می شود، ناپدید می شود. کوین به اتاق زیر شیروانی برمی‌گردد و با روح صحبت می‌کند، اما متوجه می‌شود که او لال است و زندگی‌اش را به یاد نمی‌آورد که زنده بود. کوین او را ارنست (دیوید هاربر) می نامد، زیرا این نام روی پیراهن بولینگ او است. ناگهان برادر بزرگتر فولتون (نایلز فیچ) وارد می شود و شروع به زورگویی به کوین برای تلفنش می کند و باعث می شود ارنست به او کمک کند. فولتون ویدیویی را که کوین برای اولین بار او را دید از ارنست می یابد و به زودی به پدرشان فرانک (آنتونی مکی) نشان می دهد که خانه جدیدشان توسط یک روح تسخیر شده است. فرانک یک کانال یوتیوب ایجاد می کند، جایی که افزایش تصاویر ارنست در نهایت مردم را متقاعد می کند که وجود او وجود دارد و پریسلی ها را به شهرت تبدیل می کند. در همین حین کوین سعی می کند با دادن محرک های بصری حافظه اش را آرام کند. او معتقد است که از دست دادن حافظه با تروما مرتبط است. کوین می‌خواهد به ارنست کمک کند زیرا او گیر کرده است و هیچ‌کس نمی‌خواهد گیر کند. کوین در دبیرستان با جوی (ایزابلا روسو) همسایه‌ای آشنا می‌شود که به دلیل وضعیت متروکه‌اش به خانه‌اش به عنوان "خانه مرگ" فاش می‌شود. هنگامی که ویدیوی ارنست در فضای مجازی پخش شد، آنها در کتابخانه با هم تلاقی می‌کنند و جوی به سرعت متوجه می‌شود که ارنست اس. صاحب او از سال 65 تا 71 در آنجا زندگی می‌کرده و اکنون در جای دیگری زندگی می‌کند، اما او روح عنوان نیست. جودی رومانو (جنیفر کولیج) مدیوم تلویزیون کابلی West Bay برای فیلم ملاقات با ارنست می آید. ناامید از فرانک برای گرفتن ...

مایکت فیلم ماجراجویی