خانه برنامه ابزارهای کاربردی
دفترچه یادداشت من

دفترچه یادداشت من

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۱
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده پیمان کریمی
‏‏در صورتی که برای ذخیره امن اطلاعات بر روی گوشی خود دغدغه دارید این برنامه برای شماست. اطلاعاتی از قبیل رمز کارتها، شماره تلفن های افراد مهم، قرار ملاقات های محرمانه همگی می توانند در یادداشتهای جدا با قابلیت دسته بندی در فولدرها ذخیره شوند. مکانیزم دفاعی که برای حفظ داده های چیده شده در دو لایه است اول رمز عبور دفترچه و دوم رمز نگاری AES-256 که یکی از قویترین الگوریتم های رمز نگاری هست. همچنین در زمان ثبت نام سوالات امنیتی پرسیده می شه که در صورت فراموشی رمز عبور با پاسخ دادن به اون سوالات می شود مجددا لاگین کرده و به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در صورتی که تصمیم به حذف یادداشتی بگیرین اون یادداشت چندین بار با داده های رندم بازنویسی و سپس حذف می شه که به هیچ وجه امکان بازیابی ان وجود نداشته باشه. علاوه بر تمام ویژگی های امنیتی، تجربه کاربری هم در طراحی این برنامه مدنظر بوده. مهمترین ویژگیهای این برنامه به این ترتیب هستند:
‏- رمزنگاری اطلاعات محرمانه با الگوریتم رمزنگاری AES - 256
‏- قابلیت حذف غیرقابل بازگشت یادداشت ها
‏- کنترل کیفیت رمز عبور به طول حداقل 8 و شامل حروف کوچک و بزرگ
‏- قابلیت بازیابی رمز عبور
‏- امکان دسته بندی نوت ها در فولدر
‏- امکان رنگ بندی فولدرها برای شناسایی راحت تر
‏- امکان ویرایش فولدرها و یادداشتها
‏- کاربری روان و ساده
‏‏بهبود کارایی و سرعت برنامه
‏رفع عیب های گزارش شده
‏اضافه شدن قابلیت کپی تمام متن یادداشت در کلیپبورد
‏اضافه شدن قابلیت تنظیم زمان قفل شدن برنامه
‏اضافه شدن قابلیت تنظیم زمان برگشت به برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟