استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Hard Time (Prison Sim)

Hard Time (Prison Sim)

هارد تایم

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۵
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲,۰۸۳
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده MDickie
‏‏خشن ترین زندان دیده شده در جهان؛ هم اکنون برای بیش از ۱۰ میلیون دانلود جشن می‌گیرد!!! زندانی خودت رو خلق کن و تلاش کن تا در زندانی که هر جمله آن، جمله مرگ هست زنده بمونه. با بیشتر از صد زندانی که در ۱۲ مکان خاص زندان پخش شده اند باید دست و پنجه نرم کنید، هرکدام از مکان ها با وسایل و اثاثیه قابل استفاده پرشده اند.

ویدئو معرفی بازی

‏ به علاوه یک زندگی در زندان که توسط مردم عادی شناخته میشه همراه با نگهبانانی که در رتبه های متفاوت شما را وادار به انجام کار های فراوان می‌کنند تا شما را از لحظه ای استراحت وادارند. در طول بازی متوجه خواهید شد که از میزان سلامتی جسمانی و روحانی کاراکتر شما کاسته می‌شود که هردوی آن‌ها با خوابیدن دوباره بهبود می یابند که خوابیدن روش خوبی برای گذراندن وقت در بازی است، با این حال نمی‌توانید برای همیشه بخوابید بنابراین خوردن و آشامیدن نیز برایتان ممکن خواهد بود.
‏ غیر از موارد ذکر شده می‌توانید به مطالعه یا تماشای تلویزیون بپردازید که به افزایش سلامت روحی کاراکتر شما کمک خواهد کرد. از یاد نبرید که اگر سلامت روحی کاراکتر شما به صفر برسد برای مدت کوتاهی عقلش را از دست داده و از کنترل شما خارج خواهد شد (این به معنای به دردسر افتادن حتمی اوست!). کاراکتر شما چندین ویژگی خواهد داشت که شما با چالش بهبود آن‌ها روبرو خواهید بود:
‏ - استحکام: نشانگر مقدار ضربه ای است که می‌توانید وارد کرده یا دریافت کنید. این قابلیت را می‌توانید با مبارزه کردن یا وزنه برداری بهبود دهید. - چالاکی: نشانگر سرعت حرکت کاراکتر شماست که میتوانید با پیاده روی در حیاط زندان یا بازی کردن بسکتبال بهبود دهید. -هوش: نشانگر دانش کاراکتر شماست که شامل مهارت های مبارزه مانند جاخالی دادن میشود. میتوانید آن را با مطالعه کتاب بهبود دهید. -شهرت: نشان میدهد که بقیه زندانی ها چقدر برای شما احترام میگذارن. که با انجام دادن کار ها یا با زورگویی به بقیه بدست میاد. همچنین فرصت های زیادی برای کسب پول وجود داره از جمله جارو کردن زندان، دادوستد کردن برای سود یا دوستی با گانگستر ها.
‏ داشتن پول فرصت زیادی برای شما در زندان فراهم میکنه تا چرخ زندگی را چرخانده و زندگی راحت تری در زندان داشته باشید. شاید کاراکتر شما هر از گاهی نیازمند رفتن به دستشویی باشه که در بعضی از مواقع باید برای این کار مسابقه بدید! بصورت شانسی میتوانید یک دستشویی خالی یا دستمال کاغذی پیدا کنید تا رفع حاجت نمایید. اگر ناموفق شوید شهرت و سلامت روانی کاراکتر شما آسیب میبیند. متاسفانه نمیتوانم همه این بازی را برای شما توضیح بدم اما امیدوارم که از پیدا کردن ویژگی های این بازی توسط خودتان لذت ببرید. بازی را به نسخه 'وی آی پی' تبدیل کنید تا بازی کامل و بدون تبلیغات را به اضافه دسترسی شما به ویرایشگر که به شما اجازه ویرایش و تغییر کاراکتر ها و موارد دیگر را میدهد،تجربه کنید.
‏ کنترل های ساده: (به آموزش های داخل بازی هم توجه کنید.) بازی از دکمه های حروف مانند GTA استفاده میکند. کار هایی که هر حرف انجام میدهد: G= گرفتن / پرتاب کردن اسلحه T= طعنه زدن ( که عکس العمل متقابل خواهد داشت) A= ضربه زدن ( تنها فشردن دکمه باعث لگد زدن و فشردن آن با دکمه جهت باعث مشت زدن کاراکتر میشود) R= دویدن P= برداشتن/ رها کردن کنترل های دیگر - دکمه ضربه زدن و دویدن را باهم دیگر فشار دهید تا کاراکتر یک ضربه قوی بزند‌. - هر دکمه ای با هر جهتی ( یا بدون جهت ) در حالت گلاویزی باعث انجام حرکات مختلف میشود. -
‏ دکمه دویدن و برداشتن را باهم فشار دهید تا چیز کوچکی در بازی را آتش بزنید.( که میتوانید از آن در آتش زدن اشیاء بزرگتر استفاده کنید) - به ساعت ضربه بزنید تا بازی متوقف شود و وارد تنظیمات شوید تا از بازی خارج شوید. - میتوانید به هرکدام از حباب های گفتگو ضربه بزنید تا گفتگو سریع تر انجام بشه. عملکرد - اگر دستگاه شما در نمایش کاراکتر های زیاد سختی می‌کشد، گزینه population را در حالت low قرار بدید. - افزایش سرعت فریم ریت: حتی خوابیدن کاراکتر در بازی نیز به عملکرد قوی در فریم ریت های مختلف خواهد داشت. - به گزینه Display وارد شوید تا دیگر قابلیت ها را تنظیم کنید.
‏‏- نمایشگر گسترده‌تر برای سازگاری بیشتر با گوشی های مدرن درهردو جهت افقی ، درحالی که همچنان پشتیبانی از دستگاه های قدیمی 32 بیتی را حفظ کرده‌ایم. - نرخ فریم به‌طور پیش‌ فرض سریعر پیش می‌رود. (۱۳۰%)

نظرات و امتیاز ها

۲,۰۸۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
yalda
١٨ ساعت پیش

بازی خیلی خوبیه پیشنهاد میکنم نصب کنید ☺

۰ ۰
خاله جانی 🤪😝
پریروز

نصبت به حجمش نمیشه ازش انتظار زیاد خوبی داشت ولی اوکیه

۳ ۵
Sina Farahbakhsh
دیروز

من داخل بازی تمی تونم حرکت کنم اگر می دونید چیکار کنم بگید ولی بازی خیلی خوبی هست

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده