استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Wrestling Revolution

Wrestling Revolution

کشتی کج انقلابی

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۵
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۰۶۶
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده MDickie
‏‏بازی دو بعدی که انقلابی در تلفن‌های همراه به پا کرد حالا جشن دانلود ده میلیونی‌اش را می‌گیرد. این بازی به دوران نسل بازی‌های شانزده بیتی که دوران خوش‌گذرانی با بازی‌ها از آنجا شروع شد بر‌می‌گردد و پویانمایی عالی‌اش نشان از آن دارد که هر چیزی در هر زمانی ممکن است!

ویدئو معرفی بازی

‏ با وجود تعداد زیادی کشتی‌گیر درون رینگ،این شما هستید که بازی را مدیریت و اداره میکند، پس ستاره خود را آماده کرده و هیجانی فوق‌العاده با احتمالاتی وحشتناک را کلید بزنید. تلاش کنید بر روی صحنه نبرد و رینگ حرکات مناسبی را اجرا کنید یا خیلی ساده در رقابت دوستانه که خودتان می سازید حکم‌فرمایی کنید،قانون بگذارید،حریفان را تعیین کنید و صحنه مبارزه را طراحی کنید. در مسیر حرفه‌ای شدن، نکات مثبت طراحی شما حتی برای اعمال تغییرات روی سیصد و پنجاه بازیکن از نه لیست متفاوت ادامه پیدا می‌کند.
‏ کنترل بازی:
‏ - کلید A برای حمله کردن
‏ - کلیدG جهت گلاویز شدن و پرتاب وسایل
‏ - کلیدR برای دویدن
‏ - کلیدP جهت برداشتن و انداختن
‏ - کلیدT برای متلک گفتن و طعنه زدن
‏ - برای آتش زدن وسیله در دستتان RوPرا پشت سرهم لمس کنید.
‏ - با همین روش می‌توانید وسایل بزرگ‌تر را نیز آتش بزنید.
‏ کنترل لمسی:
‏ در محل نبرد هرجایی را که لمس کنید بازیکن به آن طرف می‌رود،با کشیدن می‌دود یا حرکات رهایی انجام می‌دهد،بدن دشمن را لمس کنید تا به همان نقطه ضربه بزند،فشار دهید تا گلاویز شود یا چیزی بردارد. انگشتان خود را برای متلک گفتن و قفل شدن و لغو بازی در زمان مناسب مورد استفاده قرار دهید،روی ساعت ضربه بزنید تا بازی متوقف شود و برای خروج فلش را لمس کنید.
‏ کنترل منو:
‏ روی جعبه بزنید تا محتوایش را مشاهده کنید،در هنگام انتخاب شخصیت یکبار روی او لمس کنید تا سطح او را ببینید و برای انتخابش دوبار روی او ضربه بزنید.
‏ با لمس کردن نام باشگاه،لیست آن را باز کنید،در تقویم با لمس هر روز محتوای آن را ببینید،شخصیت خودتان را لمس کرده تا ویرایشش کنید،با لمس قدرت‌ها آنها را ارتقا دهید.
‏ با لمس کردن نام مسابقه توضیح دقیقی از قوانین ببینید،وقتی یک مسابقه دوستانه را تنظیم می‌کنید روی بازیکن بزنید تا جایگزینشان کنید وبا لمس کردن نام مسابقه، قوانین را تغییر دهید،در صفحه اصلی با زدن بر روی جدول می‌توان سلاح‌ها را انتخاب کرد و با لمس کردن نماد رینگ میتوان صحنه مبارزه را طراحی کرد.
‏ با ضربه زدن روی حباب مکالمه‌ سرعت مکالمه را افزایش دهید.
‏ تنظیمات ظاهری:
‏ اگر متوجه شدید که تلفن همراه شما توانایی ظاهر کردن تعداد محدودی کشتی‌گیر را دارد از داخل تنظیمات و بخش صفحه نمایش تغییرات را اعمال کنید.
‏‏‏_ نمایش گسترده تر برای سازگاری بیشتر با گوشی های مدرن در هردو جهت افقی،در حالی که همچنان پشتیبانی از دستگاه های قدیمی 32 بیتی را حفظ کردیم -نرخ فریم به طور پیش‌فرض سریع تر پیش میرود (130%)

نظرات و امتیاز ها

۱,۰۶۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
😈русский человек😈
دیروز

حتی شخصیت های کشتی کج هم داره خیلی باحاله حرکتاشونم مثل خود کشتی کج کاراس مخصوصا شکستن میز گذارش گرا

۱ ۰
mehrsahad
٢٧ آبان ١٤٠١

یه بازی قدیمی ایی که خیلی باهاش خاطرع دارم بقیه ی بازی های این شرکتم باحالن و تونستن تو همین گرافیکو مکانیزم متوسطه ی بازی سرگرم کنن رده سنی پایینو و‌ هوش مصنوعی بات هاش که رقیبت به حساب میاد برعکسه و خیلی بهتر عملکرد دارن رو‌به روت .. این بازی تا همین حد پیشرفت میکنه و کرده نیاین بگین چرته خداییش کلا به همین چیزی ک هس معروف شد گیم

۹ ۲
《M》
٤ روز پیش

بازی خوبع ولی برای این 4 ستاره دادم چون یک بعدش حوسل سر بره

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده