خانه بازی تفننی
ColorPlanet® Oil Painting Color by Number Free

ColorPlanet® Oil Painting Color by Number Free

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۸
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Games Vessel
‏‏Oil Painting by Color Planet مطمئنا مورد پسند شما خواهد بود ، رنگ آمیزی به تعداد بازی رایگان و عکس به تعداد بازی با کتابهای مختلف رنگ آمیزی. این بازی به عنوان یکی از بازی های رنگ آمیزی و رنگ آمیزی برای بزرگسالان ، شامل گل ، حیوانات ، مردم ، غذا ، مناظر ، ساختمانها ، تعطیلات و کتاب های رنگ آمیزی بیشتر از سایر بازی های جلوه های رنگ روغن است. در بازی های نقاشی استراحت کنید و تعداد آنها را رایگان کنید!
‏بازی Color by Number Oil Painting نسبت به سایر رنگها با تعداد برای برنامه های بزرگسالان واقع بینانه تر است. با اعداد رنگ آمیزی کنید تا هر اثر هنری باشد. خلاقیت را در این عکس به تعداد برنامه و رنگ به تعداد برای بزرگسالان نشان دهید.
‏Features ویژگی های اصلی
‏- کتاب های مختلف رنگ آمیزی به تعداد رایگان رنگ.
‏- کتاب های جدید رنگ آمیزی اثر نقاشی رنگ روغن.
‏- کتاب رنگ آمیزی توصیه شده توسط ویراستاران را کاوش کنید.
‏- پالت های رنگی مفید هنگام رنگ آمیزی با اعداد در بازی های نقاشی.
‏- نکات ویرایشگر برای شما این است که هرگز برای برنامه بزرگسالان رنگ به تعداد از بین نروید
‏- از شاهکارهای خود با دوستان وسواس رنگ به تعداد برای بزرگسالان لذت ببرید و آنها را به اشتراک بگذارید.
‏- عکس خود را با استفاده از اعداد مانند یک هنرمند در این برنامه توسط برنامه رنگ کنید.
‏🌸 واقع بینانه است
‏Color Planet ، یک بازی بدون رنگ با تعداد ، جلوه بصری رنگی دارد که باعث می شود صفحات رنگی اثر نقاشی رنگ روغن نزدیک به زندگی به نظر برسد. کتاب رنگ آمیزی شامل نقاشی رنگ روغن ، بوم و جلوه آب متفاوت از سایر بازی های نقاشی است. اکنون عکس خود را با شماره نقاشی کنید!
‏🌼 آسان برای رنگ
‏Color Planet ، رنگ نقاشی رنگ روغن با تعداد ، دارای پالت های رنگی مفیدتری نسبت به سایر بازی های رنگ آمیزی است. در این رنگ به تعداد برای بازی بزرگسالان ، راهنمایی ها رنگ آمیزی رایگان و آسان را ایجاد می کند. در برنامه رنگی ، برای هر رنگ یک عدد وجود دارد. این به شما نشان می دهد که کجا رنگ را قرار دهید و چگونه عکس خود را با شماره نقاشی کنید.
‏رایگان
‏تعداد زیادی کتاب رنگ آمیزی رایگان که می توانید تعداد آنها را رنگ کنید. بازی های مختلف رنگ آمیزی و صفحات رنگ آمیزی در این بازی های نقاشی برای پر کردن تمام نیازها هستند. این برنامه رنگی شامل تصاویر جلوه رایگان رنگ روغن ، مانند اسب شاخدار ، کریسمس ، دختر و حیوانات بیش از تعداد رنگ دیگر برای بازی های بزرگسالان است. شما می توانید با شماره رایگان اینجا رنگ کنید!
‏خلاق
‏رنگ بی پایان به تعداد برای بزرگسالان و نقاشی رنگ روغن با تعداد شاهکار برای شما در این بازی ایجاد کنید. رنگ کنید ، برای بزرگسالان دارای صفحات رنگ آمیزی اثر رنگ روغن ، رنگ به تعداد لذت ببرید و برای نشان دادن هدیه خود از رنگ آمیزی هنری ، رنگ به تعداد آزاد کنید. رنگ بر اساس اعداد برای نشان دادن خلاقیت در اثر رنگ آمیزی روغن رنگ به تعداد آزاد.
‏آرام باشید
‏استفاده از این بازی های نقاشی برای رنگ آمیزی با تعداد نقاشی رنگ روغن. برای رنگ آمیزی کتاب های رنگ آمیزی جلوه نقاشی رنگ روغن ، با استفاده از اعداد لذت ببرید. در این بازی های رنگ آمیزی ، تعداد را رنگ کنید و آرام باشید. رنگ به تعداد برای بزرگسالان می تواند با رنگ آمیزی عکس خود بر اساس اعداد ، به شما در کاهش استرس کمک کند. رنگ به تعداد رایگان برای استراحت! بیایید اکنون بازی های رنگ آمیزی را شروع کنیم!
‏به اشتراک بگذارید
‏به بازی های رنگ آمیزی بپیوندید! Color by Number by Color Planet به شما امکان می دهد تعداد به تعداد رایگان داشته باشید و شاهکار جلوه نقاشی رنگ روغن خود را با دوستان وسواس رنگ به تعداد برای بزرگسالان به اشتراک بگذارید. برای نشان دادن خلاقیت ، در برنامه رنگی به تعداد رایگان است. از طریق نقاشی رنگ روغن با اعداد به رنگ به تعداد برای بزرگسالان هنرمند باشید.
‏Colour by Number نقاشی رنگ روغن توسط Color Planet ، دارای کتابهای رنگ آمیزی اثر نقاشی رنگ روغن به تعداد است. با استفاده از این برنامه رنگی ، می توانید با رنگ آمیزی عکس خود بر اساس اعداد ، همزمان استراحت کنید و خلق کنید. رنگ به تعداد برای بزرگسالان فقط در مورد نقاشی بازی ها مانند رنگ های دیگر توسط برنامه بازی نیست. اما برای رنگ آمیزی به تعداد رایگان و لذت بردن از دنیای رنگارنگ. نقاشی رنگ روغن را با رنگ سیاره دریافت کنید و آرام باشید!
- Improvements for reliability and speed.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟