خانه بازی تفننی
ColorPlanet® Paint by Number, Free Puzzle Games

ColorPlanet® Paint by Number, Free Puzzle Games

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۶
حجم۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Games Vessel
‏‏Color Planet: رنگ داغ جدید به تعداد برای بازی بزرگسالان! بازی نقاشی جدید! با این بازی نقاشی از لذت خلق هنر و رنگ آمیزی به تعداد رایگان لذت ببرید. رنگ مناسب با سیستم بدون شماره به شما امکان می دهد کار خود را در هر زمان و هر مکان نقاشی کنید. با بیش از 3000 صفحه رنگ آمیزی که با سایر بازی های نقاشی متفاوت است ، هرگز گزینه های رنگ آمیزی با شماره را از دست نخواهید داد. با رنگ سیاره برای بازی های بزرگسالان یک ستاره در رنگ باشید. این بازی رایگان رنگ آمیزی را بارگیری کنید و اکنون بازی با رنگ برای بزرگسالان را امتحان کنید! بیایید شروع به نقاشی کنیم!
‏ ویژگی های داغ
‏- رنگ آسان و رایگان توسط برنامه شماره.
‏- تصاویر مختلف برای رنگ آمیزی و رنگ آمیزی تعداد بازی های رایگان.
‏- پالت های رنگی جادویی برای رنگ آمیزی صفحات.
‏- صفحات تازه رنگ آمیزی هر روز.
‏- نکات مفید ، به طوری که هرگز در این بازی رنگی گیر نمی کنید.
‏- رنگ آرامش بخش و بدون تنش برای تعداد بزرگسالان.
‏- رنگ منحصر به فرد با تعداد برای بازی بزرگسالان.
‏- بازی رنگی جادویی.
‏🦄 اطلاعات بیشتر
‏ کتاب رنگ آمیزی زیبا با تعداد رنگ رایگان!
‏صفحات رنگ آمیزی را انتخاب کرده اید تا بتوانید براساس تعداد بازی های رایگان نقاشی کنید. این بازی جدید رنگی طراحی رنگی را برای شما شرح می دهد تا خود را در دنیای شاد رنگ آمیزی و تعداد رنگ برای بزرگسالان غرق کنید. صفحات مختلف رنگ آمیزی به Color Planet ، برنامه رنگ آمیزی رایگان که با سایر بازی های رنگ آمیزی متفاوت است ، اضافه می شود. با اعداد و با تصاویر زیبایی که در سایر بازی های رنگ آمیزی ندیده اید ، رنگ کنید و برای بازی های بزرگسالان به تعداد رنگ کنید.
‏ به روش خودتان با اعداد رنگ کنید.
‏Color Planet ، رنگ جدید با تعداد برای بزرگسالان ، گزینه های مختلف صفحه رنگ آمیزی را برای رنگ آمیزی فراهم می کند ، بیش از سایر بازی های رنگ آمیزی. تعداد رنگ برای بزرگسالان شامل بسیاری از صفحات رنگ آمیزی برای رنگ آمیزی ، مانند ماندالا ، حیوانات ، مناظر ، تک شاخ شایان ستایش ، گل و غیره است. صفحات رنگی مورد علاقه خود را در این رنگ برای تعداد بزرگسالان و بازی های رنگ آمیزی پیدا و رنگ آمیزی کنید.
‏ پالت های رنگی جادویی برای رنگ آمیزی رایگان.
‏پالت های رنگی مفید برای کمک به شما در بازی نقاشی با اعداد نقاشی می کنند. رنگ به تعداد برای بزرگسالان از دیگر بازی های نقاشی جالب تر است. از پالت ها برای نقاشی صفحات رنگ آمیزی در بازی های نقاشی استفاده کنید. زندگی خود را با رنگ به تعداد برای بازی های بزرگسالان ، Color Planet ، یک بازی رنگی جادویی رنگ کنید. تعداد رنگ برای سیستم بزرگسالان به شما امکان می دهد رنگ را راحت تر از سایر بازی های نقاشی رنگ کنید.
‏ نحوه بازی
‏- دانلود Color Planet - رنگ آمیزی با تعداد ، بازی های هنری رایگان
‏- وارد برنامه رنگی شوید و برای بزرگسالان به تعداد رنگ بزنید و صفحات رنگ آمیزی خود را از کتابخانه بازی های رنگ آمیزی انتخاب کنید
‏- روی صفحات رنگ آمیزی موجود در این رنگ به تعداد برای بازی بزرگسالان کلیک کنید.
‏- صفحات رنگ آمیزی خود را در My Art مشاهده کنید و شاهکار خود را در اختیار دوستان شیفته رنگ به تعداد برای بزرگسالان قرار دهید.
‏- همین حالا نقاشی خود را بگیرید.
‏Color Planet - Paint by Number برای بازی های بزرگسالان ، یک بازی رنگی رایگان است که به شما امکان می دهد با تعداد رنگ آمیزی کنید تا بیشتر از سایر بازی های رنگ آمیزی ، هنرمند شوید. در صفحات رنگ آمیزی آرام شوید و به تعداد رایگان نقاشی کنید تا از دنیای بازی های رنگی لذت ببرید. در رنگ به تعداد برای بزرگسالان ، همه چیز مربوط به تجربه نقاشی شما در بازی های رنگ آمیزی است. با تعداد رنگ به شما کمک می کند هر زمان که می خواهید بازی های رنگ آمیزی انجام دهید ، رنگ را رنگ کنید. از رنگ به تعداد برای بزرگسالان لذت ببرید و مهمتر از همه ، از بودن خود لذت ببرید!
- Performance ehancements.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟