استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Baby Toy Phone - Learning game

Baby Toy Phone - Learning game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۹
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Bebi Family: preschool learning games for kids
‏‏ممکن است متوجه شوید که چگونه فرزندتان اغلب به شما و تلفنتان می رسد. آنها از اقدامات والدین تقلید می کنند تا یاد بگیرند که چگونه بزرگسال باشند. با این حال، دادن یک آجر پلاستیکی خریداری شده به آنها کافی نیست.
‏بازی‌های سرگرم‌کننده مانند Baby Phone می‌تواند به کودک شما کمک کند وقت خود را برای لذت بردن از بازی‌ها و یادگیری چیزهای جدید بگذراند.
‏Baby Phone یک تلفن هوشمند مجازی است. برای کارآفرین کوچک شما علاوه بر رنگ‌های روشن و موسیقی آرام، یک شماره‌گیر، فهرست مخاطبین، و بازی‌های اضافی وجود دارد.
‏کودک شما می‌تواند یاد بگیرد که چگونه:
‏ ► زمان را مشخص کند و زمان را در ساعت تشخیص دهد. ساعت رنگارنگ ما هنگام ضربه زدن، زمان را با صدای بلند نشان می‌دهد.
‏ ► هنگام شماره‌گیری شماره تلفن، اعداد را به صداها پیوند دهید.
‏ ► با فهرست تماس‌های آن‌ها از انسان‌های حرفه‌ها و حیوانات مختلف صحبت کنید. این می تواند به فرزند شما کمک کند تا در مورد حرفه ای ها و ابزارهای آنها بیاموزد.
‏همچنین موارد زیر را اضافه کرده ایم:
‏ ► بخش تنظیمات محافظت شده با کد را برای شما (والدین) قرار داده ایم تا فرزندتان به طور تصادفی تنظیمات و پارامترها را تغییر ندهد.< br> ► بازی‌های اضافی مانند بازی بالن پاپ (همانطور که اسمارت‌فون‌های واقعی *wink* *wink* دارند)
‏ ► دروغ نمی‌گویند، حتی آزمایش‌کنندگان برنامه ما از بازی لذت می‌برند. و چقدر شایان ستایش است وقتی یک کشاورز کوچک یا یک سرآشپز با فرزند شما تماس می گیرد؟
‏تلفن کودک یک بازی تعاملی است که تا حد امکان از تلفن های هوشمند واقعی تقلید می کند. بنابراین نه تنها فرزند شما با دوستان جدید خود تماس می‌گیرد، بلکه آنها نیز سلام می‌کنند.
‏تلفن کودک ابزاری عالی برای تحریک، هیجان‌انگیز، بازیگوش کردن مغز فرزند شما و به دست آوردن زمان بیشتری برای تنهایی است. همچنین.
‏‏تلفن اسباب بازی شما به تازگی به روز شده است!
‏از جدیدترین به روز رسانی لذت ببرید:
‏► 6 بازی جدید، طراحی، ماشین حساب، ابزار موسیقی، قلم جادویی

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده