استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Masha and the Bear: Baby Game

Masha and the Bear: Baby Game

نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۱
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۵
حجم۱۷۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده DEVGAME KIDS games
‏‏با انجام بازی های دختر بچه ها و بازی های پسر بچه ها یاد بگیرید! بازی برای کودکان 3 ساله و بازی های 2 ساله برای کودکان پیش دبستانی وجود دارد! بازی های 1 ساله یک تجربه یادگیری جامع برای کوچولوها است! 📚
‏بازی های مهدکودک برای نوزادان بر اساس مجموعه انیمیشن ماشا و خرس کمک زیادی به آماده سازی کودکان نوپا برای مهد کودک و مدرسه می کند. در بازی های آسان بچه به صورت رایگان با شخصیت های مورد علاقه خود در موضوعات مختلف! کودک شما خوشحال خواهد شد که در کارهایی که منطق، هوش، کنجکاوی، حافظه و توجه را توسعه می دهند، غوطه ور شود! کوچولوی شما عاشق این بازی های 1 ساله خواهد شد! ‎ توسعه مهارت‌های مفید؛
‏- رنگ‌ها، فرم‌ها، اعداد و کلمات را بیاموزید؛
‏- بازی‌های آموزشی کلاس اول برای کودکان رایگان؛
‏- و 7 موضوع آموزشی و پازل‌های اره منبت کاری اره مویی تعاملی برای کودکان نوپا.
‏ >🐻 حیوانات 🦊
‏گرگ چه می خورد؟ با بازی Masha and the Bear، نام حیوانات، شکل ظاهری آنها و آنچه می خورند را یاد می گیریم. ما همه اینها را با انجام رایگان بازی های کودک برای دختران و بازی های بچه کوچک برای پسران یاد خواهیم گرفت!
‏1️⃣ اعداد 7️⃣
‏یک، دو، سه ... ماشا به کوچکترین بچه ها شمارش را آموزش می دهد! چند عدد سیب در تصویر وجود دارد؟ بازی‌ها و بازی‌های دختر بچه‌ها برای پسران کوچک وجود دارد!
‏🎺 MUSIC 🎻
‏کودک می‌آموزد که آلات موسیقی چه نامیده می‌شوند و چگونه صدا می‌شوند. با خرس ویولن بزنیم؟ اینها بازی برای کودکان 3 ساله و بازی های 2 ساله برای کودکان پیش دبستانی است!
‏🍓 سبزیجات و میوه ها 🍋
‏لیمو چه رنگی است؟ ما میوه‌ها، سبزیجات را بررسی می‌کنیم و رنگ‌ها را با شخصیت‌های سریال انیمیشن مورد علاقه‌تان یاد می‌گیریم! بازی‌های رایگان کودکان نوپا برای همه جالب خواهد بود!
‏🍕 خوراکی یا نه؟ ⏰
‏ماشا به شما خواهد گفت که چه چیزی می توانید بخورید و چه چیزی را نه. ماشا را با کیک پذیرایی کنیم؟ او فقط خوراکی های خوراکی می خورد! آیا قرار است بازی های 1 ساله انجام دهیم و خوش بگذرانیم؟
‏🚛 TRANSPORT 🚁
‏هواپیما، دوچرخه، کامیون، قایق، موتور سیکلت، و چه چیز دیگری! مقصد بعدی ما چیست؟ بازی‌های کودکان 3 ساله را بیاموزید و بازی کنید!
‏📚 ECOLOGY 🔩
‏ماشا و خرس به کودک شما می‌آموزد که اشیا را از هم جدا کند تا به محیط زیست کمک کند! بطری پلاستیکی را کجا پرتاب می کنید؟ بازی‌های آموزشی کلاس اول برای بچه‌ها هرگز تا این اندازه مفید نبوده است!
‏ و اگر یک پازل کامل برای کودکان نوپا تکمیل کنید، شگفتی خواهید داشت!!
‏بازی های آسان کودکان به صورت رایگان 0 تا 5. نه تنها یک بچه هنگام انجام بازی ها و بازی های دختر بچه چیزهای زیادی یاد می گیرد. برای پسران کوچک، مهارت و تفکر منطقی را نیز توسعه می دهد. بازی های 2 ساله برای پیش دبستانی ها وجود دارد! 👩‍🏫📚
‏اشتراک شما به طور خودکار در پایان دوره اشتراک تمدید می‌شود، و دوره آزمایشی رایگان به‌طور خودکار در پایان دوره آزمایشی به اشتراک پولی تبدیل می‌شود، مگر اینکه تمدید خودکار در آن خاموش شود حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره
‏حساب شما برای هزینه اشتراک قابل اعمال ظرف 24 ساعت پس از پایان دوره اشتراک قبلی یا دوره آزمایشی کسر می شود. پس از این مدت، اشتراک شما به طور خودکار تمدید می شود تا زمانی که تمدید خودکار خاموش شود، و همیشه باید حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی خاموش شود تا از هزینه بعدی برای دوره جدید جلوگیری شود.
‏شما ممکن است تمدید خودکار را در هر زمان از تنظیمات حساب Google خود خاموش کنید.
‏نسخه فعلی شرایط استفاده در اینجا موجود است: https://devgamekids.com/terms-of-use.html
‏هر سؤال یا پیشنهاد؟
‏با ما تماس بگیرید: support-3@devgameou.com
‏وب سایت ما: https://devgameou.com/
‏با ما همراه باشید: https://www.facebook.com/DEVGAME.Kids
‏بازی های کودک برای دختران و بازی های بچه کوچولو برای پسران را رایگان با هم انجام دهید! همه این بازی های مهد کودک را برای نوزادان دوست خواهند داشت!
‏‏ما تمام اشکالات و خطاها را برطرف کرده ایم!

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر fazell ebadi
٢٨ دی ١٤٠٢

‏✓ بازی نیست یه عکس بقیه .وی ای پی که اینها کل درنمیان

میپسندم۳ نمیپسندم۹
عکس کاربر یاغمور فرضعلی زاده
٢٩ دی ١٤٠٢

افتراها بود

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر اسما
٥ خرداد ١٤٠٣

‏✓ اسما

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده