استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Baby Games: Piano & Baby Phone

Baby Games: Piano & Baby Phone

نسخه۱.۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۳۹
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏کودک خود را ساعت ها با برنامه بازی های کودک سرگرم کنید، پیانو، تلفن بچه، اولین لغات، یک برنامه آموزشی سرگرم کننده، ساده و رنگارنگ و مجانی که برای بچه ها و کودک درون طراحی شده است.
‏یادگیری با برنامه بازی های کودک سرگرم کننده و جالب است و با استفاده از بازی کوچک و بسیار کودک خود را علاقه مند نگه دارید. این برنامه با تصاویری از حیوانات شروع شده که بچه ها قادر به تطابق دادن صدای آنها با تصاویر هستند. همچنین بازی های پراندن بادکنک، مدل های موزیکال آموزشی، فعالیت های سرگرم کننده و غیره وجود دارند. این یک برنامه عالی موبایلی برای کودکان است که حتی کوچکترین بچه ها را هم سرگرم می‌کند.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی های کودکان دارای محیط ساده و شاداب برای استفاده است و مناسب سن های 6 تا 12 ماه است. و کودکان یک تا دو ساله و حتی کودکستانی ها هم همچنین از این برنامه لذت می‌برند. هنگام بازی، کودکانی از هر سن و سال می‌خندند و لذت می‌برند به طوری که تمام فعالیت های سرگرم کننده را با انگشتانشان کشف می‌کنند. این برنامه به گسترش دادن توجه و مهارت های مشاهده همراه با حافظه و کنترل حرکتی کمک بسیار می‌کند.
‏همچنین بازی های کودکان دارای مشخصه های یک کودکستان شاد است، آهنگ های کودکانه، بازی های قافیه دار برای کودکان و کودکستانی ها در محیط ساده برای استفاده است. شامل اهنگ های الفبا، پنج اردک کوچولو، آهنگ Humpty Dompty, rain rain go away, whelela on the bus, twinkle twinkle little star و غیره.
‏در اینجا به خلاصه مشخصه های بازی های کودکان در موبایل در این برنامه میپردازیم :
‏1.کلمات اول _بچه ها همه چیز درباره صدای پرنده ها و حیوانات و به طور کلی با تطابق دادن تصویرشان با هم یاد می‌گیرند. بازی 'این چیه؟' برای دیدن چه تعداد می‌توانند به یاد بیاورند.
‏2.اتاق موزیک - هر پدر و مادری میدونه که بچه ها عاشق سر و صدا کردنند. آنها به این روش مهارت های حرکتیشان با استفاده از چرخش و گذراندن زمان در اتاق موزیک بهتر میکنند. چهار آلت موسیقی متفاوت آماده بازی با آنها هستند همه چیز از طبل تا پیانو، شیپور و زیلوفون. بچه ها می‌توانند اهنگ خودشان را با لمس کردن صفحه گوشی ایجاد کنند و صدای واقعی آنها را با هر لمس بشنوند.
‏3.بازی پاپ - بچه ها هم همانند بزرگسالان عاشق ترکاندن بادکنک هستند. این یک کار هیجان انگیزه که صفحه گوشی را لمس کنی و ببینی که تصویر برق می‌زند و بادکنک ناپدید می‌شود! شامل بادکنک های ساده، بادکنک هایی با شکل حیوانات و بادکنک هایی با صورت خندان همه آماده ترکیدن با یک لمس هستند. حتی بازی میوه له کن و جایزه بگیر هم وجود دارد که به هماهنگی و مهارت حرکتی کودک کمک می‌کند.
‏4.اتش بازی - به آسمان نگاه کن، آتش بازیه! کودکان می‌توانند لمس کنند و بکشند و جرقه های نور با صدای طبیعی درست کنند. در این برنامه از لمس همزمان هم بر خوردار است پس کودکان می‌توانند از هر پنج انگشت خود هم زمان استفاده کنند.
‏5.تلفن کودک - یک روش بسیار فانتزی و جالب که به کودکان یادگیری صداهای حیوانات مختلف، آهنگ های کودکستانی، لالایی ها و متن های موزیکال با استفاده از تلفن مجازی است! تظاهر به تماس گرفتن به یک حیوان که قادر به پاسخگویی است با یک چهره کارتونی و صدای واقعی! کودکان می‌توانند تنها با فشار دادن کلید های رنگارنگ صداهای بسیاری بشنوند و درباره حیوانات، اعداد و حتی اهنگ های کودکستانی آموزش ببینند.
‏'بازی های کودکان ' یک ابزار عالی برای کمک به کودکان، کودکستانی ها و نوزادان برای ساختن حافظه و مهارت های دیداری است. این برنامه رنگارنگ و ساده برای استفاده و شامل بسیاری بازی های خیالی که مورد سلیقه همه کودکان است.
‏یادداشتی برای والدین :
‏'بازی های کودکان' _پیانو، تلفن کودک، اولین کلمات یک برنامه کاملا رایگان بدون هیچ تبلیغاتی و خرید درون برنامه است. همچنین این یک پروژه بسیار شادی بخش است. ما هم خودمان پدر و مادر هستیم که به این معنی است که ما درباره چیزی که فرزندانمان یاد می‌گیرند و باز میکنند سخت پسندیم!
‏ما برنامه بازی های کودکان را رایگان برای کمک به تربیت و آموزش بهتر برای کودکان و خردسالان ساختیم. ما یک قرارداد سختگیرانه درباره تبلیغاتی داریم که در طول این سال های کودکی نباید نشان داده شوند و این اعتبار ماست. همچنین ما استفاده از این برنامه را کاملا رایگان قرار دادیم تا مطمئن بشیم خانواده های بیشتری از سرار دنیا ازش لذت می‌برند.
‏ما مطمئنیم که شما و فرزندانتان زمانی عالی با این برنامه خواهید داشت. اگر این طور بود لطفا تجربه تان را با بقیه با اشتراک بگذارید.
‏ممنون برای اهمیت دادن برای تحصیلات و رفاه فرزندانتان!
‏با بهترین آرزو ها برای والدین در RV App Studios
‏‏با آخرین به‌روزرسانی ما برای بازی‌های کودک - اکنون با یک پیچ و تاب هیجان‌انگیز، برای سفری جدید و هیجان‌انگیز آماده شوید! حالا کوچولوی شما می تواند با انتخاب قایق مورد علاقه خود قبل از شروع ماجراجویی، کاپیتان سرنوشت خود باشد! در حین گشت و گذار در قایق انتخابی خود، اشیاء هیجان انگیز را روی صفحه بکشید و جمع کنید. اکنون دانلود کنید و قایق مناسب خود را برای سفر امروز انتخاب کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۳۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آوا
٩ فروردین ١٤٠٣

عالیه اهنگ هاش اون هایی که عاشق اهنگ هستند براشون عالیه

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر ساینا حاجی صفی
٢٥ اسفند ١٤٠٢

داداشم خوشش امد من خوب میدم چون نمیاورد بالا

میپسندم۶ نمیپسندم۶
عکس کاربر ♡ریحانه♡
٦ دی ١٤٠٢

‏✗ مسخره بالا نمیاره یک دونه ستاره هم براش زیادی

میپسندم۲۱ نمیپسندم۲۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های موزیکال کودکانه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده