استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Border Light Art Edge Lighting

Border Light Art Edge Lighting

نسخه۱.۴.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۳
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۴
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Firehawk
‏‏Mobile Border Light & Edge Lighting ابزار نور حاشیه نئون LED جذاب برای تنظیم تم نورپردازی لبه‌ای گرد با نور حاشیه روی صفحه است. هنگام تنظیم نور لبه رنگارنگ روی صفحه نمایش تلفن همراه به عنوان کاغذدیواری با نور حاشیه، شارژ باتری Border EdgeLighting تخلیه نمی شود. نورپردازی لبه، نورپردازی نئون رنگارنگ را به صفحه گوشی با کاغذدیواری نورپردازی لبه می دهد.

ویدئو معرفی برنامه

‏نور حاشیه موبایل شما را می پذیرد تا با تم LED EdgeLighting، ظاهر اصلی موبایل خود را تبدیل کنید. همچنین می‌توانید تم گوشه‌های گرد نورپردازی لبه را به منحنی مانند صفحه نمایش تلفن همراه خود با تم نور حاشیه ارتقا دهید. Mobile Border Light با تم نورپردازی لبه موبایل شما را جذاب می کند. کاغذدیواری نورپردازی فوق‌العاده نئون را اعمال کنید.
‏موضوع نور حاشیه و لبه موبایل نوری گرد در لبه‌ها و گوشه‌های صفحه‌نمایش است. این یک تم زنده EdgeLighting است که با Edge Lighting Theme نور RGB دو رنگی را روی قاب موبایل شما ایجاد می کند. برنامه Mobile Border Light برای صرفه جویی در باتری در حین شارژ شدن بهبود یافته است، به طوری که می توانید بدون مشکل از تم Edge Lighting استفاده کنید.
‏Border Light & Edge Lighting Theme یک نورپردازی LED متحرک خزنده در اطراف است. گوشه های صفحه نمایش موبایل شما تصویر زمینه نور حاشیه را می توان به عنوان پس زمینه نورپردازی لبه نئون برای تنظیم هر قاب صفحه، با یا بدون سوراخ و سوراخ به عنوان نور حاشیه تنظیم کرد. به صورت اختیاری، می‌توانید یک والپیپر حاشیه پس‌زمینه در EdgeLighting نیز تنظیم کنید. Border light ابزاری شگفت انگیز برای تنظیم Edge Lighting زنده بر روی صفحه نمایش تلفن همراه شما با کاغذ دیواری حاشیه رنگارنگ است. شما می توانید تم Edge Lighting خود را انتخاب کنید و همچنین تصویر خود را به عنوان تصویر زمینه پس زمینه در Mobile Border Light تنظیم کنید. می‌توانید رنگ‌های چند رنگ حاشیه‌ای را بر اساس انتخاب خود انتخاب کنید، همچنین می‌توانید سرعت تم EdgeLighting را تنظیم کنید.
‏نور حاشیه‌ای LED ظاهری باشکوه از گوشه‌ها و لبه‌ها به گوشی شما می‌دهد. صفحه نمایش موبایل با تم Edge Lighting. Borderlight Wallpaper به شما این امکان را می دهد که هر گوشه نورپردازی لبه را مطابق با صفحه نمایش خود تنظیم کنید تا چشمگیرتر به نظر برسد. Theme Lighting Edge رابط کاربری آسان است، کاربر پسند با انتخاب خودتان برای تغییر رنگ، سرعت یا کاغذ دیواری Border Light. Mobile Border light تصاویر پس زمینه Edge Lighting را سفارشی کرده است، اما RGB Borderlight بسته به انتخاب کاربر برای انتخاب پس‌زمینه سفارشی شما یا از گالری تلفن. اعمال نورپردازی رنگارنگ LED Edge با کاغذدیواری جذاب BorderLight
‏ویژگی‌های تم Edge Lighting:
‏سفارشی کردن رنگ‌های کاغذدیواری Border Light
‏تنظیم سرعت انیمیشن نورپردازی
‏کاربر دوستانه و آسان برای استفاده از تلفن همراه
‏گوشه ها و لبه ها را بر اساس گوشه های دستگاه خود سفارشی کنید.
‏این دستگاه دارای تم های مختلف رنگ روشنایی RGB است.
‏عکس خود را به عنوان تصویر زمینه پس زمینه تنظیم کنید، از گالری انتخاب کنید.
‏ >Corner Light دارای تم های انحصاری نورپردازی جادویی است.
‏نمایش دستگاه خود را با تنظیمات مناسب بهبود بخشید.
‏پویانمایی نورپردازی را با تغییر نوع بریدگی، سوراخ، بی نهایت سفارشی کنید.
‏نور حاشیه موبایل، انیمیشن نورپردازی رنگارنگ را در اطراف تلفن شما نشان می دهد. گوشه ها.
‏شکل انیمیشن نورپردازی را با انتخاب چند شکل خود تغییر دهید.
‏نور حاشیه را تنظیم کنید و صفحه خود را به یک کاغذ دیواری جادویی ماهر تبدیل کنید.
‏کاغذ دیواری حاشیه نئون در همه انواع صفحه نمایش از جمله Screen Infinity U پشتیبانی می شود. , Infinity V, Infinity O, Notch و غیره.
‏یادداشت
‏ این برنامه به ایمنی داده های کاربران اهمیت زیادی می دهد. لطفاً باید خط مشی رازداری Borderlight و شرایط و ضوابط را بخوانید. ما هیچ یک از اطلاعات یا داده‌های شخصی کاربر را جمع‌آوری نمی‌کنیم و با هیچ سازمان یا شخص ثالثی به اشتراک نمی‌گذاریم.
‏سلب مسئولیت
‏همه حق نسخه‌برداری برای صاحبان مربوطه محفوظ است.
‏اگر شما متوجه هر محتوایی در برنامه ما می شوید که حق نسخه برداری را نقض می کند، لطفاً به ما در techlazaapps@gmail.com اطلاع دهید

نظرات و امتیاز ها

۵۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 💖사리나 💖
١٩ مرداد ١٤٠٢

‏✓ بنظرم برنامه ی خوبی بود 😊 ‏✓ روی گوشیم یه تغیر خوب ایجاد کرد 🌈 لبه های گوشی رو رنگی رنگی میکنه و حتا میتونه متحرک هم باشه 👍 ممنون از سازندش

میپسندم۷ نمیپسندم۰
عکس کاربر alijadgal
٢٤ آبان ١٤٠١

سلام برنامه زمینه ازسازنده این برنامه خوب دستش دردنکنه.

میپسندم۳۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر یوسف آزادی
١٧ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بسیار عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده