استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Battery Charging Animation

Battery Charging Animation

نسخه۱.۴.۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۷
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۴۰۳
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده MicroZon Studio
‏‏تم های شارژ باتری موبایل صفحه انیمیشن شارژ
‏تم انیمیشن شارژ موبایل - صفحه شارژ
‏بهترین انیمیشن شارژ باتری رایگان و صفحه متحرک شارژ راهی سریع و آسان برای ایجاد یک باتری صفحه متحرک حرفه ای خیره کننده ارائه می کند نمایش شارژ اکنون تعیین سطح شارژ باتری تلفن در قفل تلفن همراه و صفحه اصلی آسان است.

ویدئو معرفی برنامه

‏موضوع انیمیشن شارژ صفحه قفل بهترین برنامه انیمیشن شارژ باتری موبایل برای جلوگیری از مشکلات است. مراقب باشید که باتری گوشی تا حد امکان دوام بیاورد. چه کاری می توان کرد؟ در واقع، همه چیز بسیار ساده است، فقط باید یاد بگیرید که چگونه سطح شارژ باتری یا صفحه شارژ را کنترل کنید، گوشی را به موقع از برق جدا کنید و به موقع آن را روی شارژ سریع قرار دهید. سپس یک نمایش شارژ عالی را روی صفحه نمایش تلفن همراه خود خواهید دید.
‏شارژ صفحه انیمیشن 2021 همچنین دارای ابزاری برای دریافت و دانستن اطلاعات باتری، دمای باتری، ولتاژ، فناوری، سلامت و درصد باتری دستگاه تلفن همراه شما است.< br>صفحه نمایش انیمیشن شارژ باتری خیره کننده را سفارشی کنید:
‏تحرک شارژ باتری رایگان و صفحه قفل متحرک بهترین برنامه برای تنظیم زنگ هشدار زمانی است که باتری موبایل شما پر است. به طوری که بتوانید تلفن همراه خود را شارژ کنید و هرگز باتری آن تمام نشود، این یک ابزار شگفت انگیز برای حفظ سلامت باتری است. هنگامی که تلفن همراه خود را شارژ می کنید، صفحه انیمیشن متحرک شارژ قابل تنظیم را تنظیم کنید. با پیمایش بالا و پایین خود را آزار ندهید، فقط روی تم انیمیشن شارژ که دوست دارید ضربه بزنید و آن را اعمال کنید.
‏اگر می‌خواهید صفحه انیمیشن شارژ باتری را آزمایش کنید، آن را قرار دهید شارژر را به تلفن همراه خود وارد کنید و پس از چند ثانیه بهترین انیمیشن شارژ را روی صفحه نمایش خود مشاهده خواهید کرد. واقعاً این یک ابزار شگفت‌انگیز برای شخصی‌سازی شخصیت تلفن همراه شماست.
‏جذاب صفحه‌های متحرک شارژ باتری و گرافیک‌های انیمیشنی عالی برای شارژ بهتر دریافت کنید. همچنین همه اینها را می توان با انتخاب رنگ متن و پس زمینه شما سفارشی کرد.
‏ویژگی اصلی شارژ کردن برنامه تم انیمیشن این است که می توانید این انیمیشن ها را در پس زمینه موبایل خود اجرا کنید. به تلفن همراه خود ظاهری متواضع بدهید.
‏انیمیشن رایگان باطری افکت نئون خنک برای شارژ به تنظیم جلوه های انیمیشن در هنگام شارژ کردن تلفن کمک می کند. برنامه انیمیشن باتری جدید بسیار موثر است، صرف نظر از اینکه او آخرین گوشی را داشته باشد یا سال ها کار کرده است، همیشه به دنبال راهی برای صرفه جویی در باتری کامل است. اعلان برنامه نمایش شارژ قطعاً به شما اطلاع می‌دهد که باتری تلفن شما کاملاً شارژ شده است و می‌توان دستگاه را به‌طور خودکار از شارژر تلفن همراه خارج کرد.
‏این برنامه Animation جالب شارژ باتری ارائه نمی‌کند باید بارها و بارها وضعیت باتری را بررسی کنید. وقتی برنامه به سطح باتری که مشخص کرده‌اید برسد، به شما اطلاع می‌دهد.
‏بهترین انیمیشن باتری شارژ – انیمیشن شارژ ویژگی‌های کلیدی پیشرفته:
‏⚡ برای داشتن انیمیشن، انیمیشن شارژ را روشن کنید روی صفحه نمایش و صفحه قفل پخش کنید.
‏⚡ از بین انیمیشن‌های جالب شارژ انتخاب کنید.
‏⚡ ظاهر جدید شارژر باتری با انیمیشن‌های شارژ جالب.
‏⚡ اعلان‌های قابل کلیک با دکمه‌های عمل.
‏⚡ به‌طور خودکار زمانی که بهینه می‌شود شارژر تلفن را روی دستگاهتان قرار دهید.
‏⚡ سبک طراحی صفحه نمایش ساده، همه عملکردها در یک نگاه واضح هستند.
‏⚡ انیمیشن شارژ قابل تنظیم بارگذاری، کاغذدیواری، منحصر به فرد خود سبک
‏⚡ منابع انیمیشن را به طور مداوم به روز کنید تا هیجان انگیز باقی بماند. محتوا بدون وقفه
‏⚡ دوستان را برای دریافت کوپن، باز کردن قفل جدیدترین محتوا و دریافت منابع بیشتر دعوت کنید. --ابزارهای بسیار کاربردی و شخصی‌شده برای همراهی، می‌توانید از آن در کار و زندگی استفاده کنید.
‏⚡ مجموعه سفارشی انیمیشن شارژ باتری
‏⚡ در صورت نیاز انیمیشن را انتخاب می‌کنید
‏⚡ انیمیشن شارژ باتری اندازه آن است به دلخواه شما در صفحه نمایش
‏⚡ همچنین می‌توانید تیرگی، چرخش و موقعیت انیمیشن را روی صفحه تنظیم کنید.
‏⚡ انیمیشن شارژ باتری سفارشی را برای اندروید تنظیم کنید.
‏‏بهبود رابط کاربری
‏بهبود UI/UX
‏خراب رفع شد
‏اشکال رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱,۴۰۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 𝒜𝓎𝓁𝒶𝓇 ....♡
٢٢ ساعت پیش

من هیچ نظری ندارم 😕 نمیدونم خوبه با بد... چون باز نمیشه 😑✨

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر بدون نام
٣ روز پیش

چجوری باید بزاریم تصویر زمینه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🎧DALLAS Leu💛
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ خوب کار میکنه ‏✗ روی صفحه درست نمیاد خوب

میپسندم۶ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده