خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۱۵
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tapps Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک بار یک بار .... به شما فرصت داده شد برای ایجاد و تزئین شگفت انگیز قلعه ها و خانه هایی تا کنون دیده اید! از سازندگان خانه هیولا من و قلعه شاهزاده خانم، با این شخصیت های شگفت انگیز و مشتاق که خانه های رویای آنها را می سازد، به لطف خیال پردازی شما!
‏    سلام به شخصیت های مورد علاقه خود: سفید برفی، پری دریایی کوچک، هود قرمز کمربند، rapunzel، سیندرلا، یخ زده و بسیاری دیگر! تمام این شخصیت های سرگرم کننده و باور نکردنی به فضاهای شما و سحر و جادو شما نیاز دارند تا آنها را زیبا ترین قلعه ها، کاخ ها و خانه ها بسازید!
‏نکات برجسته
‏. خانه ها را در شرایط مختلف ایجاد کنید:
‏قلعه های رز و بنفش، قلعه یخ سرد، ترسناک و جادویی
‏. جنگل های زرق و برق، روستاها، و حتی زیر دریا!
‏. شخصیت های خود را به خانه نیاز دارید: از خانه های آجری به piggies کمی ترسناک که نیاز به حمایت شما برای پنهان کردن گرگ بد به یک خانه آب نبات به لذت از hansel و gretel!
‏. سفره های عروسک های خود و شخصیت های خود را سفارشی کنید
‏. به اشتراک گذاری بهترین آثار با تمام دوستان خود!
‏اجازه دهید رویاهای پری خود را به حقیقت برسند!
‏بیا و بازی کن!
‏لطفا توجه داشته باشید! این بازی رایگان است، اما شامل مواردی است که می توان برای پول واقعی خریداری کرد. برخی از ویژگی ها و موارد اضافی که در توضیحات ذکر شده نیز ممکن است برای پول واقعی خریداری شوند.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟