خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
ProtonMail - Encrypted Email

ProtonMail - Encrypted Email

پروتون میل سرویس ایمیل امن و رمزگذاری شده

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۵
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Proton Technologies AG
‏‏Protonmail - Encrypted Email بزرگترین سرویس ایمیل های رمزگذاری شده در جهان با بیش از 1 میلیون کاربر است. امنیت و حریم خصوصی موضوعی نیست که به آسانی بتوان از کنارش رد شد. اگر شما هم از اهمیت رمز نگاری در ایمیل ها با خبر هستید از ProtonMail Encrypted Email برای چک کردن نامه های الکترونیک و ارسال ایمیل بهره بگیرید. این برنامه یک کلاینت استاندارد برای مدیریت ایمیل خواهد بود که می تواند با رمزگذاری تضمین می کند تنها فرستنده و گیرنده از محتوای ایمیل با خبر باشند. وال استریت ژورنال در مقاله ای ویژه می گوید نفوذ شخص سوم برای خواندن ایمیل های ارسالی توسط ProtonMail تقریبا غیر ممکن خواهد بود. ثوسعه دهندگان بسیاری برای ProtonMail Encrypted Email تلاش کرده اند، ایمیل ها ابتدا رمز نگاری شده و سپس عملیات ارسال به سرور ها انجام می شود، سرویس فوق محرمانه ای که امنیتش توسط دانشمندان مراکز دانشگاهی و سازمان پژوهش های هسته ای اروپا CERN تضمین شده است. این سرویس ایمیل سیستم self-destruct یا قابلیت نابودی خود به خود نیز دارد، زمان را تعیین کرده پس از زمانی مشخص دیگر اثری از ایمیل ارسالی نخواهد بود. سرورهای این برنامه در کشور سوییس قرار دارند و دادگاه های آمریکا حتی با حکم دادگاهی نیز نمی توانند به متن ایمیل ها دسترسی پیدا کنند.
‏برخی از ویژگی های برنامه ProtonMail Encrypted Email اندروید:
‏ی ساخت یک ایمیل با آدرس @protonmail.com و مدیریت آن
‏ی ارسال، دریافت ایمیل ها به همراه فایل پیوست به طور خودکار رمز نگاری می شوند
‏ی امکان تنظیم تایمر و از بین رفتن ایمیل پس از زمان تعیین شده
‏ی سازماندهی ایمیل ها بسیار سریع، رابط کاربری مدرن
‏ی دریافت ناتیفیکیشن برای ایمیل های جدید
‏ی ارسال ایمیل و نیاز به وارد کردن رمز در ایمیل های غیر از ProtonMail
‏ی کاملا رایگان و امن
* Fixed a bug where notifications would sometimes arrive late or in bulk
* Fixed a bug where links in messages would sometimes fail to open in the correct app.
* Fixed a number of crashes.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟