استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Microsoft Authenticator

Microsoft Authenticator

نسخه۶.۲۳۰۹.۵۹۷۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۴۶ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۷۵۲
حجم۹۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Microsoft Corporation
‏‏امروزه دغدغه شرکت‌های بزرگ عرصه رایانه و اینترنت موضوع امنیت کاربران در فضای مجازی است و برنامه مایکروسافت آثنتیکیتور یک نعمت بزرگ برای افزایش امنیت کاربران است. این نرم‌افزار بدون به چالش کشیدن زمان و انرژی شما برای وارد کردن گذرواژه‌های طولانی همزمان زحمت شما را کم کرده و امنیت شما را بالاتر می‌برد. کافی‌ست نام کاربری خود را وارد کنید و کدی که به برنامه ارسال می‌شود را وارد کنید. البته برای خود برنامه بهتر است با توجه به امکانات گوشی خود از یک لایه امنیتی مانند پین، اثر انگشت یا تشخیص چهره استفاده کنید. پس از وارد شدن به برنامه دیگر تمام محصولات مایکروسافت اعم از اوتلوک، وان درایو، مجموعه آفیس و غیره در دسترس خواهند بود.

ویدئو معرفی برنامه

‏ علاوه بر آنچه گفت، این برنامه می‌تواند نه به جای گذرواژه بلکه به عنوان یک لایه امنیتی افزوده نیز به کار رود. بدین ترتیب که حتی پس از وارد کردن گذرواژه یک تایید دیگر برای جلوگیری از نفوذ هکرها به حساب کاربری شما طلب می‌شود. این تایید با برنامه و یا استفاده از گذرواژه یک‌بار مصرف انجام خواهد شد. گذرواژه‌های یکبار مصرف هر ثانیه تغییر و باطل می‌شوند. بنابراین از یکسو نیازی به حفظ کردنشان نیست و از سوی دیگر ایمن‌تر هستند. برای دریافت این رمز نیازی به اتصال به اینترنت و مصرف باتری بیشتر وجود ندارد.
‏ علاوه بر محصولات مایکروسافت برنامه‌های دیگری نظیر گوگل، دراپ‌باکس، گیت‌هاب و غیره نیز پشتیبانی می‌شوند و تمام حساب‌های کاربری شما را با تکنولوژی ایمنی دومرحله‌ای حفاظت خواهند شد. به راحتی پس از فعال کردن ایمنی دو مرحله‌ای نام کاربری و گذرواژه برای شما آماده می‌شود و از گزینه گذرواژه یک‌بار مصرف بر روی آنها استفاده می‌کنید. نیاز به استفاده از برنامه ممکن است گاهی از سوی برخی ایمیل‌ها و برنامه‌ها نیز گوشزد شود. به این ترتیب باید دستگاه شما از طریق برنامه به ارگان مورد نظر که می‌تواند مدرسه یا محل کار شما باشد شناسانده می‌شود. این برنامه همچنین از تایید هویت مبتنی بر گواهی نیز پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب ارگان مورد نظر می‌تواند مطمئن شود که دسترسی اتصال به یک کاربر قابل اعتماد داده شده و امنیت از هر دو سو تامین می‌شود. با یک بار اتصال به برنامه و تایید هویت، اتصال محصولات دیگر مایکروسافت که بر روی گوشی شما نصب شده بلادرنگ انجام می‌شود.
‏‏برای محافظت بهتر از Authenticator، اگر الگوی دستگاه، پین یا حرکت بیومتریک روی دستگاه خود تنظیم کرده باشید، اکنون App Lock به طور پیش‌فرض فعال می‌شود.

نظرات و امتیاز ها

۷۵۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد مهدی منور
١١ تیر ١٤٠٢

‏✓ امنیت کامل ‏✓ نیاز نیست password رو حفظ کنی عالیییییی

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر alireza(andy)
٣٠ خرداد ١٤٠٢

واقعا خیلی کار ها رو راحت میکنه

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر رضا
٢٨ خرداد ١٤٠٢

‏✓ سریع و آسان با حفاظت کامل

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده