استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
BlockSite: Block Apps & Focus

BlockSite: Block Apps & Focus

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴.۰.۵۹۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۹
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۴
حجم۲۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده BlockSite
‏بهره وری را با BlockSite در اولویت خود قرار دهید و از امروز مدیریت زمان ، تمرکز و پتانسیل کلی خود را بهبود بخشید! بیاموزید که چگونه متمرکز شوید ، کنترل زمان صفحه نمایش خود را کنترل کرده و حواس پرتی را از زندگی خود فقط با چند کلیک حذف کنید!

ویدئو معرفی برنامه

‏BlockSite یک برنامه کنترل خودکار بسیار جذاب برای بازیابی مجدد زمان در نظر گرفته می شود زیرا این امکان را به شما می دهد تا با مسدود کردن برنامه ها و سایت ها در هنگام نیاز به تمرکز ، بتوانید محتوای مرور خود را کنترل کنید.
‏تنها یک بار بارگیری چند کلیک ساده است و می توانید جلوی تعلل ، افزایش تمرکز و اتلاف وقت را بگیرید. همچنین می توانید با دنیای اطراف خود درگیرتر باشید و برای مهمترین چیزها ، چه آنلاین و چه آفلاین ، وقت بگذارید.
‏بنابراین چه دانشجو باشید ، چه در حوزه کار حرفه ای باشید و یا فقط می خواهید با بهبود عادات دیجیتالی خود بهره وری و مدیریت زمان بهتری را در زندگی خود پیاده سازی کنید ، می توانیم به شما کمک کنیم.
‏'ویژگی ها'
‏آیا می خواهید بدانید که چگونه یک وب سایت را مسدود کنید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! فقط وب سایت ها را به لیست بلاک خود اضافه کنید و ما بقیه کارها را انجام می دهیم ، حتی اگر سعی کنید روی سایت ها بروید در حالی که آنها مسدود شده اند ، برخی از تصاویر واقعاً خنده دار را به شما منتقل می کنند
‏برنامه متمرکز شوید
‏تمام وب سایت ها و برنامه های پرتلاطم و مضر را با مسدود کردن آنها در حالی که باید متمرکز و پربار باشید ، از زندگی خود حذف کنید. حتی می توانید خود را به عنوان یک تایمر فوکوس تنظیم کنید و مطمئن شوید که در طول روز در حین کار یا مدرسه در مسیر خود قرار دارید.
‏ حالت کار
‏ویژگی تایمر حالت کار شما را قادر می سازد از طریق تایمر تکنیک Pomodoro زمان خود را کنترل کنید. کار خود را به صورت فواصل تقسیم کنید ، به طور سنتی 25 دقیقه پس از یک استراحت کوتاه. با 'حالت کار' می توانید زمان هایی را برای انسداد وب سایت ها و چه موقع مرور آزادانه تعیین کنید - هیچ اراده ای لازم نیست.
‏ محتوای محتوای بزرگسال را مسدود کنید
‏آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه محتوای بزرگسالان را در دستگاه خود مسدود کنید؟ خوب حالا شما می توانید ... به راحتی! با ساخته شده در مسدود کننده پورنو که به طور پیش فرض همه سایت های بزرگسالان شناخته شده را مسدود می کند ، مطمئن شوید که محتوای نامناسب را مشاهده نمی کنید.
‏-سولینگ
‏برنامه های روزانه و برنامه های روزانه خود را تنظیم کنید هنگامی که باید با ویژگی 'برنامه ریزی' در مسیر خود باشید تا به شما امکان دهید روزها و زمان هایی را که می توانید به سایت ها و برنامه های خاصی دسترسی داشته باشید تنظیم کنید. ما قول می دهیم بهترین برنامه ریز مدیریت زمان است که می خواهید برای همیشه آرزو کنید.
‏ مدیریت زمان
‏اکنون برنامه مدیریت زمان شما هرگز بهتر به نظر نمی رسد! شما قادر خواهید بود تمام کارهای خود را به پایان برسانید و هنوز هم فرصت دارید بین سایت ها و برنامه های مورد علاقه خود مرور کنید.
‏- همگام سازی
‏BlockSite یک وب سایت مرورگر / URL و مسدود کننده برنامه است که به شما کمک می کند تا استفاده از وب سایت خود را کنترل کرده و حواس پرتی ها و اعتیادها را مدیریت کنید. این در گوگل کروم در دسترس است و می تواند بین دسک تاپ و موبایل شما همگام سازی شود تا بتوانید تولیدی باشید و بر زمان خود در هر کجا که هستید کنترل داشته باشید.
‏به عنوان یکی از بهترین ابزارهای بهره وری موجود ، ما می توانیم به شما کمک کنیم که تعلل کمتری داشته باشید ، پربارتر شوید و به اهداف زندگی خود برسید. شما دیگر نیازی به نگرانی در مورد چگونگی متمرکز ماندن در محل کار نخواهید داشت. پس برای چی منتظری؟ اکنون بارگیری کنید و کنترل زمان خود را شروع کنید ... امروز!
‏BlockSite به شما کمک می کند تا متمرکز بمانید و از منحرف کردن وب سایت ها و برنامه ها با استفاده از خدمات قابلیت دسترسی جلوگیری کنید تا مانع از باز شدن آنها شوید. به عنوان بخشی از این فرآیند ، BlockSite اطلاعات جمع آوری شده شناسایی نشده از داده های تلفن همراه و برنامه کاربردی شما را دریافت و تجزیه و تحلیل می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به خط مشی رازداری ما مراجعه کنید: https://blocksite.co/privacy/
‏شرایط خدمات: https://blocksite.co/terms/
‏‏تقویت کننده بهره وری پیشرو در جهان را دریافت کنید!
‏در این نسخه، برخی از اشکالات را برطرف کردیم و ویژگی های مسدود کردن خود را در برنامه ها و وب سایت ها بهبود دادیم.

نظرات و امتیاز ها

۶۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
N00B7
١٥ اسفند ١٤٠١

واس معتادا خوبه، بعدش میتونن بگیرن :/

۳ ۱
amirhosseinsalmeei
١٠ بهمن ١٤٠١

‏✓ عالی ‏✓ قابلیت مسدود کردن سایتها ‏✓ قابلیت مسدود کردن برنامه ها و محتوای ADULT

۱ ۲
(Donya)Otaku
١١ دی ١٤٠١

هرانچه در دوران امتحانات نیاز دارید

۶ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط