استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Story Highlight Icons - Cover Maker App

Story Highlight Icons - Cover Maker App

نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Prometheus Interactive LLC
‏‏بارگیری 😊 Story Highlight Icons - ویرایشگرعکس 😊 - داستان های اینستاگرام خود را تحت پوشش فوق العاده سفر یا خانواده برجسته زنده کنید و برای دریایی از نظرات مثبت آماده شوید! آیا شما یک وبلاگ نویس غذا هستید؟ یا شاید یک رهبر تجارت باشد ؟! یا شما فقط می خواهید مهارت های ویرایش عکس خود را با استفاده از تصاویر زیبا به نمایش بگذارید تا آیکون های جلد خنک را برای داستان های برجسته خود تهیه کنید؟ در هر صورت ، مطمئناً از سازنده جلد برجسته ما سود می برید که به شما کمک می کند بینندگان داستانی بیشتری کسب کنید و نام تجاری خود را بسازید. داستان های insta مورد علاقه خود را با هم گروه بندی کنید ، یک نماد برجسته نشانگر برجسته را به آنها بدهید و پیروان خود را در لحظات ویژه زندگی خود به سفر ببرید! 'پوشش عکس'
‏نمی دانید چگونه جلوه های برجسته داستان را بسازید و تعداد بازدید کنندگان پروفایل ig خود را افزایش دهید؟ برخی از عکسهای تعطیلات زیبا را انتخاب کنید ، برچسب ، متن آرم ، قاب عکس با شکل گرد را اضافه کنید و چند جلد برجسته تابستانی تهیه کنید!
‏اطلاعات تصویری که امروزه مهم هستند ، جلوه های برجسته داستان غالباً شخصی هستند که وظیفه جدا کردن نمایه insta شما را به غیر از بقیه دارند! 'طراحی لوگو'
‏🌟 🌞 🌟 🌞
‏از این 'لوگو ساز' حرفه ای برای ایجاد نمادهای برجسته داستان استفاده کنید که جلوه قدرتمند جذابیتی را در مورد پیروان شما خواهد گذاشت. بیایید نگاهی به ویژگی های اصلی c 😊Story Highlight Icons - ویرایشگرعکس😊 بپردازیم:
‏تصاویر را به صورت رایگان ویرایش کنید و با 'برنامه جالب دکوراسیون عکس' اینستاگرام خود را ایجاد کنید.
‏برای پوشش برجسته داستان یا به جای آن ، از بین بافت ها و رنگهای پس زمینه بی شمار ، انتخاب خود را انجام دهید.
‏برای تزئین بیشتر و طراحی نماد آرم خود ، هر یک از تصاویر گالری خود را بارگذاری کنید.
‏قاب های زیبا برای تصاویر در اشکال جالب: تاج های گل ، گل های پرنعمت ، قلب ، برگ ...
‏تن از جلوه های عکس جالب و فیلتر برای تصاویر به صورت رایگان.
‏نمادهای برچسب آیکون های نوزادان ، تولد ها ، عشق ، مد و ...
‏برای افزودن متن به عکسها ، روی ضربه بزنید.
‏فونت های متنی شیک و رنگ های قلم؛
‏الگوهای پس زمینه و رنگ ها برای متن تصویر بند انگشتی شما.
‏لحظات داستان عشق مورد علاقه خود را در زیر یک داستان برجسته عاشقانه با هم جمع کنید!
‏🌟 🌞 🌟 🌞
‏ 
‏آسان برای استفاده از برجسته آیکون ساز ساز و آرم گرد خالق با عکس رایگان! اینستاگرام یک بستر عالی برای نشان دادن حس زیبایی شناسی شماست. لحظه ای که می فهمید که جلوه های برجسته insta برای به حداکثر رساندن تأثیر محتوای برجسته شده شما بسیار مهم است ، برای انجام کار به یک ویرایشگر تصویر با برچسب و زیرنویس متن احتیاج دارید! اینجا جایی است که خالق جلد برجسته ما وارد بازی می شود.
‏اگر تصویر شما به تنهایی برای برقراری پیام شما کافی نیست ، سازنده عکس برجسته جلد ما این امکان را برای شما فراهم می کند که آن را با برچسب های زیبا برای تصاویر ، متن های زیبا ، قاب ها و جلوه های تزئین شده و طراحی های 'ایجاد لوگوی خود را' به شما ارائه دهیم. 'نمادهای جلد برجسته'. آیا می خواهید یک پوشش کاملاً ارگانیک با الگوی معتبر و نه عکس شما در پس زمینه باشد؟ برو جلو باز هم ، شما بهترین جلد برجسته تا کنون را خواهید داشت! 😊 Story Highlight Icons - ویرایشگرعکس 😊 به صورت رایگان!
‏برای نکات برجسته داستانهای خود ، جلوه های سفارشی تهیه کنید و به دنبال کنندگان خود توجه بیشتری به پست های خود کنید - جلد 'ویرایشگر عکس با متن' ما را ارسال کنید و برچسب ها را چاپ کنید حتی اگر c نمادهای برجسته داستان - برنامه پوشش ساز tem الگوهای پوشش ارائه نمی دهد ، می توانید به راحتی آیکون های برجسته را درست در زیر بیوگرافی خود و بالاتر از خبرنامه خود قرار دهید.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ℳℯ𝓁ℴ𝒹𝒾𝓃
٢٥ مهر ١٤٠٢

بنظرم الانش ریدع ول خوب بد نیص ولی بهترم میتونست باشع

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر fatemeh.
٢٨ دی ١٤٠١

برنامه خیلی عالیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر mahsa
١٤ اردیبهشت ١٤٠٠

خیلی محدوده و تنوع نداره

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده