استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Badass Survival

Badass Survival

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۹
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده DNS studio
‏اگر به دنبال بازی تیراندازی زنده ماندن زامبی واقعی هستید ، در جای مناسب قرار دارید!
‏مقداری سلاح گانگستری رها کنید و مقداری لباس گانگستری بخرید تا یک گانگستر badass شوید! یا حتی بهتر ، چاقو بزنید و بد نینجا شوید! این بر عهده شماست که می توانید سبک کشتن آن زامبی های بدون مهارت را پیدا کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏شخصی سازی:
‏پرونده های باز و غارت پول ، زره پوش ، چاقو یا کشنده ترین سلاح های دنیا!
‏باز شدن موارد بعد از هر دور اتفاق می افتد ، وقتی بیشتر از 3 به موج می رسید.
‏هرچه موج بالاتری برسید ، سلاح های بهتری در پرونده شما خواهد بود!
‏بهتر است زره پوش را در فروشگاه خریداری کنید! اگر پول کافی ندارید می توانید اسلحه های غارت شده خود را بفروشید ، برای خرید هر کدام از این زره ها!
‏چاقوها:
‏تعداد زیادی از آنها وجود دارد. حتی می توانید خانه ای از چاقوهای آنها بسازید. بازی شامل 12 چاقوی منحصر به فرد است که فقط در مواردی از سطح 10 یا بالاتر می توان از بین برد! بنابراین بروید و چاقوی مورد علاقه خود را بگیرید!
‏سلاح ها:
‏در امواج 3+ فقط تپانچه به دست می آورید ، اما هنگامی که به امواج 6+ رسیدید ، هر مورد شامل تفنگ های حمله می شود.
‏ARMOR:
‏شما می توانید تک تک زره ها را در فروشگاه بخرید و یا آن را از قضیه بکشید.
‏زنده ماندن:
‏شما باید تکنیک بقا خود را یاد بگیرید و توسعه دهید ، بهترین تجهیزات و اسلحه ها را بدست آورید و سطح شخصیت خود را افزایش دهید. زندگی باید راحت تر از این باشد!
‏مهارت های بقا و استراتژی خود را تقویت کنید!
‏جهان به سکونت شر تبدیل شده است. در این بازی آزاد آخرالزمانی عمل زنده ماندن زامبی هدف اصلی شما این است که از قربانی ترین سلاح ها غارت کنید ، به زامبی ها شلیک کنید و سعی کنید زنده بمانید. Survivalcraft برای استراتژی شما برای زنده ماندن در این بازی آخرالزمانی که آلوده به زامبی های مرده راه رفتن غیرمجاز است ، ضروری است.
‏و بخاطر داشته باش! زامبی های مرده غیرمجاز راه رفتن در همه جا هستند! کشتن زامبی ها ، شلیک زامبی ها ، زامبی های اسلحه ، زامبی های آتش ، وصل کردن زامبی ها ، زامبی های سر و صدا ، زامبی های بریده بریده و زامبی های اسلحه برای زنده ماندن. در این بازی اکشن تیرانداز زامبی رایگان ، هر تصمیم شما مهم است. به پیام واقعی بازی تیرانداز زامبی آخرالزمان خوش آمدید و از این تیرانداز رایگان انسان زنده با عناصر اکشن و استراتژی لذت ببرید!
‏چه چیزی درباره این بازی آموخته اید؟
‏Badass Survival یک بازی زنده ماندن زامبی بی نهایت با سلاح و چاقو است! به تازگی شخصی سازی شخصیت برای سر و بدن اضافه شده است. سلاح ها بطور تصادفی ترسیم می شوند ، لباس در بازار سیاه قابل خریداری است. موجودی خود را با بهترین سلاح ها پر کنید!
Added more information for player
Added skins showcase in menu

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده