استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Badass Zombie Survival

Badass Zombie Survival

نسخه۱.۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۳
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۲
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده DNS studio
‏اگر به دنبال بازی تیراندازی زنده ماندن زامبی واقعی هستید ، در جای مناسب قرار دارید!
‏مقداری سلاح گانگستری رها کنید و مقداری لباس گانگستری بخرید تا یک گانگستر badass شوید! یا حتی بهتر ، چاقو بزنید و بد نینجا شوید! این بر عهده شماست که می توانید سبک کشتن آن زامبی های بدون مهارت را پیدا کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏شخصی سازی:
‏پرونده های باز و غارت پول ، زره پوش ، چاقو یا کشنده ترین سلاح های دنیا!
‏باز شدن موارد بعد از هر دور اتفاق می افتد ، وقتی بیشتر از 3 به موج می رسید.
‏هرچه موج بالاتری برسید ، سلاح های بهتری در پرونده شما خواهد بود!
‏بهتر است زره پوش را در فروشگاه خریداری کنید! اگر پول کافی ندارید می توانید اسلحه های غارت شده خود را بفروشید ، برای خرید هر کدام از این زره ها!
‏چاقوها:
‏تعداد زیادی از آنها وجود دارد. حتی می توانید خانه ای از چاقوهای آنها بسازید. بازی شامل 12 چاقوی منحصر به فرد است که فقط در مواردی از سطح 10 یا بالاتر می توان از بین برد! بنابراین بروید و چاقوی مورد علاقه خود را بگیرید!
‏سلاح ها:
‏در امواج 3+ فقط تپانچه به دست می آورید ، اما هنگامی که به امواج 6+ رسیدید ، هر مورد شامل تفنگ های حمله می شود.
‏ARMOR:
‏شما می توانید تک تک زره ها را در فروشگاه بخرید و یا آن را از قضیه بکشید.
‏زنده ماندن:
‏شما باید تکنیک بقا خود را یاد بگیرید و توسعه دهید ، بهترین تجهیزات و اسلحه ها را بدست آورید و سطح شخصیت خود را افزایش دهید. زندگی باید راحت تر از این باشد!
‏مهارت های بقا و استراتژی خود را تقویت کنید!
‏جهان به سکونت شر تبدیل شده است. در این بازی آزاد آخرالزمانی عمل زنده ماندن زامبی هدف اصلی شما این است که از قربانی ترین سلاح ها غارت کنید ، به زامبی ها شلیک کنید و سعی کنید زنده بمانید. Survivalcraft برای استراتژی شما برای زنده ماندن در این بازی آخرالزمانی که آلوده به زامبی های مرده راه رفتن غیرمجاز است ، ضروری است.
‏و بخاطر داشته باش! زامبی های مرده غیرمجاز راه رفتن در همه جا هستند! کشتن زامبی ها ، شلیک زامبی ها ، زامبی های اسلحه ، زامبی های آتش ، وصل کردن زامبی ها ، زامبی های سر و صدا ، زامبی های بریده بریده و زامبی های اسلحه برای زنده ماندن. در این بازی اکشن تیرانداز زامبی رایگان ، هر تصمیم شما مهم است. به پیام واقعی بازی تیرانداز زامبی آخرالزمان خوش آمدید و از این تیرانداز رایگان انسان زنده با عناصر اکشن و استراتژی لذت ببرید!
‏چه چیزی درباره این بازی آموخته اید؟
‏Badass Survival یک بازی زنده ماندن زامبی بی نهایت با سلاح و چاقو است! به تازگی شخصی سازی شخصیت برای سر و بدن اضافه شده است. سلاح ها بطور تصادفی ترسیم می شوند ، لباس در بازار سیاه قابل خریداری است. موجودی خود را با بهترین سلاح ها پر کنید!
‏‏- بسیاری از رفع اشکال
‏- به روز رسانی سازگاری

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر بیکار
٣١ مرداد ١٤٠٢

‏✓ هیچی ‏✗ تکراری بودن ‏✗ ضعف گیم بازی هر جور بخای یه نقطه مثبت براش در نظر بگیری نشده نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر reihane izadi
٢١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ داستان ساده به نظر من مسخره بود

میپسندم۰ نمیپسندم۶
عکس کاربر کاربر ناشناس
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ کم حجم و افلاین ولی خیلی باحال ‏✓ موزیک بسیار خفن و پر انرژی ‏✓ بهت یاد میده نباید از تاریکی فرار کنی بچه ها انگاری اینا یک تیکه چوب هستن و اون چشم قرمز ها که دشمن هستن انگاری معتاد هستن. از قیافه فهمیدم و بازم میگم این بازی داره بهت یاد میده که نباید از تاریکی فرار کنی بلکه باید باهاش مقابله کنی و شکستش بدی و بهت یاد میده که باید رو اون چیزی که برات ارزش داره اقتدار داشته باشی و از قبل یک هدف مشخص داشته باشی. و یک مشکلی بود اینکه مرحله ۲۱ خیلی سخته تنها مشکل همین بود❤️🌹😘 عالی بود…

میپسندم۹ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده