استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
King of Defense 2: Epic TD

King of Defense 2: Epic TD

نسخه۱.۰.۶۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۸
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده GCenter
‏‏دنباله بازی King of Defense: Battle Frontier King of Defense 2: Epic Tower Defense است. قهرمانان، برجک ها و مهاجمان جدید در این دنباله، که نبردهای حماسی را ایجاد می کند، برای اولین بار حضور خواهند داشت. ترکیب برجک ها که ارزش اصلی King of Defense است، بدون تغییر باقی می ماند. علاوه بر این، قهرمانان با مهارت های رزمی عالی به شکست مهاجمان کمک می کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏ کلید محافظت از پادشاهی در برابر هیولاهای تهاجمی، استراتژی است. هر کدام باید تاکتیک‌های متمایز و منحصربه‌فرد خود را برای دفاع قاطعانه از سرزمین صلح‌آمیز توسعه دهند.
‏ به عنوان قهرمانان در نبردها برای جمع‌آوری قدرت و بیدار کردن پتانسیل قهرمانان خود، نقش‌آفرینی کنید. برای کمک به جلوگیری از حملات دشمن، تجهیزات لازم را که شامل جادوها، قدرت ها، تکنیک ها و تاکتیک ها می شود، جمع آوری کنید.
‏ به ماجراجویی بروید و دنیای سرزمین های یخ زده، بیابان های سوزان، سرزمین خدایان و پادشاهی های جذاب پنهان شده را کشف کنید. جنگل. همه آن سرزمین ها منتظر شما هستند تا برسید و از آنها در برابر هجوم هیولاهای وحشی دفاع کنید.
‏ بیایید در King of Defense با آن مبارزه کنیم تا به یک قهرمان افسانه ای تبدیل شویم.
‏ - ویژگی ها:
‏ ★ همجوشی قوی تر برجک با برجک های جدید.
‏ ★ قهرمانان جدید، که به طور قابل توجهی تقویت شده اند و به موارد پشتیبانی به دست آمده در جنگ مجهز شده اند تا به آنها کمک کند تا مهارت های خود را بهبود بخشند.
‏ ★ حالت های بازی بیشتری را برای بازیکنان فراهم کنید.
‏ ★ بسیاری از آنها دشمنان با توانایی‌های غنی و منحصربه‌فرد، و همچنین طیف گسترده‌ای از حملات، چالش مهمی برای طرفداران دفاع از برج ایجاد می‌کنند.
‏ ★ گرافیک با کیفیت بالا و یک موسیقی متن زنده.

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عالی
٥ شهریور ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده ‏✗ هیرو هایه کم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر عباس
٨ مرداد ١٤٠٢

بازی خیلی جزاب و همچنان خوبه فقت من داخل یکی از مرهله ها بد خور گیر کردم همون مرهله ای که یه پل شسته هست که داخل ویدیو شوش نشون داده

میپسندم۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر داش حسن
٢١ تیر ١٤٠٢

‏✓ گرافیک، تنوع و تقریبا همه چیش ‏✗ از یه جایی به بعد خیلی سخت میشه

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده