استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Kingdom Defense:  The War of Empires (TD Defense)

Kingdom Defense: The War of Empires (TD Defense)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۷
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۷
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Bravestars Games
‏آماده شدن برای یک سفر حماسی برای دفاع از پادشاهی خود را در برابر انبوهی از اورک ها، هیولاها، جادوگران بد و دیگر جانبازان تند و زننده با زرادخانه گسترده ای از برج ها، قهرمانان، نایت و جادوها در فرمان شما!

ویدئو معرفی بازی

‏وایکینگها برای جاه طلبی های خود برای حمله به سرزمین ها شناخته شده اند، اما اکنون آنها هستند که باید خود را در مقابل مهاجم ها محافظت کنند. مهاجمان، همچنین به عنوان نیروی شر بدان معنی است که ناگهان بوجود می آیند. از کجا آمده؟ هیچ کس نمی داند آنها به مردم حمله می کنند و امپراتوری ها را نابود می کنند. امپراتوری ها و اتحادشان برای زنده ماندن تلاش می کنند. زندگی و خانواده برای این هیولاها بی معنی است. زمینه های پوسیدگی جنگل سوزانده می شود مردمی رنج می برند ویرانی در همه جا است! امپراطوریها چیزی جز انتخاب ندارند: برای دفاع! آیا آماده مبارزه هستید؟
‏سربازان و سربازان خود را از طریق یک ماجراجویی حماسی هدایت می کنند، زیرا شما از سرزمین های عجیب و غریب از هیولا های بد با برج ها، قهرمانان و جادو دفاع می کنید تا به دشمنان خود برای خرد کردن دشمن کمک کنید.
‏باران بر روی دشمنان خود، فرماندهی نیروهای خود، احضار تقویم، استخدام رزمندگان بیشتر و مواجهه با هیولاهای افسانه ای در تلاش برای نجات پادشاهی خود را از نیروی تاریکی! انفجار سریع کماندارها! دیوارها را بر روی نقشه با تیرهای سحر آمیز بچسبانید! آتش سوزاندن انفجار متحدان را دعوت کنید دفاع پادشاهی ارائه می دهد انواع و چالش ها.
‏دفاع پادشاهی: جنگ امپراتوری - بازی برج دفاع برجسته تر از همیشه قبل از! این بازی TD یک سطح کاملا جدید از گیم پلی و استراتژی خیره کننده سریع، دلربا جذاب است!
‏★★★ پادشاهی فوق العاده
‏دفاع پادشاهی در قلمرو فانتزی زیبایی و طبیعت اتفاق می افتد. ماجراجویی از طریق جنگل های سرسبز، سرزمین های طلایی، کوه های پوشیده از برف و بیابان های حماسی به شما در برابر ارتش اسلحه، گوبلین ها، اسکلت ها، گرداب ها، ارک ها و سایر موجودات ترسناک روبرو می شوند. دفاع از پادشاهی خود را از آنها! شرکت در یک نبرد حماسی برای نجات جهان با قهرمانان شجاع و سحر و جادو باستان توسط طرف شما!
‏★★★ برج قدرتمند سیستم
‏پادشاهی پادشاهی چهار برج اساسی ارائه می دهد: برج آرچر، نایت باراک، سنگ پرنده و سحر و جادو اژدها. هر برج دارای قابلیت و قدرت است، که برای کمک به شکستن انواع خاصی از هیولاها ساخته شده است. اما در مورد دیگر مخالفان می تواند بی اثر باشد. برج ها را می توان به سطح چهارم ارتقا داد. وقتی ارتقا داده شد، قدرت شلیک و دامنه بیشتری به دست می آورند تا به شما در نبرد برسند!
‏در بالای آن، برج ها نیز می توانند با استفاده از ستاره های به دست آمده در هر جنگی افزایش یابد. با استفاده از این قدرت جدید، شما می توانید هر یک از آنها را با اثرات و پتانسیل های مختلف خاص مانند قدرت تقویت، کاهش مهارت های خنک ... سفارشی کنید ... اگر متوجه شوید که همان استراتژی را نمی توان به نبرد بعدی منتقل کرد، می توانید تنظیم مجدد درخت مهارت برای قالب کردن آن به محتوای قلب شما.
‏★★★ سیستم جادویی
‏موارد جادویی مانند اعتصاب شهاب سنگ، جواهرات یخ زده، بخش های جسورانه یا جعبه های طلایی! آنها تا حد زیادی به شما در بردن جنگ ها کمک خواهند کرد!
‏★★★ قهرمانان و اسطوره های عامیانه
‏یکی از ویژگی های ویژه پادشاهی دفاع می تواند سیستم قهرمانانه باشد. هدف ما ایجاد یک ترکیب کامل از یک بازی استراتژی و یک بازی نقش مهمی است! علاوه بر برج ها و موارد جادویی، شما می توانید قهرمانان را احضار کنید و آنها را فرمانبرداری کنید تا به شما در مبارزه با دشمنان کمک کنید.
‏انواع قهرمان ها را می توان انتخاب کرد تا به جنگ برسند: گالاهاد جنگجو ناپیوسته، اسحا هاوکیه، ووکونگ، شامان، گولم ... هر یک از آنها مخصوص خودشان هستند. عاقلانه انتخاب کنید و برنده خواهید شد!
‏★★★ ویژگی ها
‏- گرافیک قابل توجه با سبک اروپایی
‏- اثرات دیدنی
‏- سیستم هیولای گوناگون
‏- 12 نقشه و بسیاری از حالت های دیگر بازی
‏- سیستم مورد نظر منحصر به فرد
‏- سیستم قهرمان قوی
‏- جنگ امپراتوری با سحر و جادو.
‏پادشاهی پادشاهی: جنگ امپراتوری متوقف خواهد شد به شما تجربه هیجان انگیز بازی را به ارمغان بیاورد. شما فقط نیاز به برنامه ریزی و استراتژی خوب در هر نبرد دارید، بلکه توانایی مدیریت زمان و منابع عالمانه و همچنین با مهارت قهرمانان خود را کنترل کنید.
‏با ما تماس بگیرید:
‏صفحه طرفداران: https://www.facebook.com/KingdomDefense.BestTDGame/
‏گروه: https://www.facebook.com/groups/KingdomDefense.StrategyGame/
‏‏- رفع نقص ها در قسمت ورود به سیستم با حساب گوگل.
‏- رفع اشکال در اعلانات.
‏- رفع نقص های جزئی.

نظرات و امتیاز ها

۴۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدعلی
٢ دی ١٤٠١

‏✓ تنوع ‏✓ قهرمان ها ‏✗ هیچی عالی است اما تنها مشکلی که داره اینکه تو مرحله۶ وقتی غول رو می کشی از بازی می یاد بیرون

۴ ۱
رادین صادقی
١١ آذر ١٤٠١

باید چیکار کرد بره مرحله2

۴ ۴
جواد شریفی
٢٥ آذر ١٤٠١

بازی بسیار عالی و با کیفیتی هستش 💯❤

۷ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده