خانه بازی استراتژی
Castle Creeps TD - Epic tower defense

Castle Creeps TD - Epic tower defense

مدافعان قلعه

تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸۱۸
حجم۹۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Outplay Entertainment Ltd
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Castle Creeps TD که مکانیزم های گیم پلی اش به گونه عجیبی مشابه Kingdom Rush و ساخته قبلی خود Outplay هستند. ساده بگوییم، این اپلیکیشن سعی نمی کند تا المانی به سبکش اضافه کرده و می خواهد با همان المان ها بازیکن ها را سرگرم نماید. بنابراین همانند بقیه بازی های مشابه، اینجا هم باید با ساخت ساختمان های گوناگون طی مسیری دشمنان را نابود سازید.
‏شاید جالب ترین بخش Castle Creeps TD را بتوانیم به نام ارتقا بناهای دفاعی بزنیم. با انجام اپلیکیشن های سبک Tower Defence، حتما می دانید معمولا با دریافت پولی که هنگام مبارزات به دست می آورید می توانید به سادگی ساختمان ها را تا جایی بخواهید قدرتمند کنید. با Castle Creeps TD از این خبرها نیست و سیستم ارتقا به دو مرحله تقسیم شده است.
‏با قسمت اولیه شما ابتدا باید پیش از انجام مبارزات، ساختمان ها را با استفاده از آیتم ها [چوب، سنگ، آهن یا بقیه] و پرداخت هزینه ارتقا دهید. سپس توانایی پیشرفت همان بنا دفاعی برای شما و هنگام مبارزات فراهم خواهد شد. این المان موجب شده تا Castle Creeps TD پیچیدگی بیشتری نسبت به بقیه عناوین Tower Defence به خود گرفته و برای پیروزی تلاش بیشتری نمایید.
‏برای کسانی که از بازی های Kingdom Rush و Alien Creeps لذت برده اند، مطمئنا Castle Creeps TD هم سرگرم کننده خواهد بود. شاید ساخته Outplay تفاوت چندانی با پیشینانش نداشته باشد ولی با توسعه دهنده از بطن همین کلیشه ها توانسته تا تجربه جذابی به بازیکن ها هدیه بدهد. جدا از این که مخاطبین از Castle Creeps TD استقبال کرده و با توجه به گزارشات، طی 5 روز 3 میلیون نفر دست به دانلودش زده اند.
‏‏فرمانده رو خودت آماده کن!

‏- قدرتمندترین قهرمانان و قویترین برج ها را بیرون بیاورید و Creeps را از بین ببرید!
‏- رفع اشکالات مخلتف و بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟