استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Castle Creeps TD - Epic tower defense

Castle Creeps TD - Epic tower defense

مدافعان قلعه

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۱۵۲
حجم۹۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Outplay Entertainment Ltd
‏‏Castle Creeps TD که مکانیزم های گیم پلی اش به گونه عجیبی مشابه Kingdom Rush و ساخته قبلی خود Outplay هستند. ساده بگوییم، این اپلیکیشن سعی نمی کند تا المانی به سبکش اضافه کرده و می خواهد با همان المان ها بازیکن ها را سرگرم نماید. بنابراین همانند بقیه بازی های مشابه، اینجا هم باید با ساخت ساختمان های گوناگون طی مسیری دشمنان را نابود سازید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شاید جالب ترین بخش Castle Creeps TD را بتوانیم به نام ارتقا بناهای دفاعی بزنیم. با انجام اپلیکیشن های سبک Tower Defence، حتما می دانید معمولا با دریافت پولی که هنگام مبارزات به دست می آورید می توانید به سادگی ساختمان ها را تا جایی بخواهید قدرتمند کنید. با Castle Creeps TD از این خبرها نیست و سیستم ارتقا به دو مرحله تقسیم شده است.
‏ با قسمت اولیه شما ابتدا باید پیش از انجام مبارزات، ساختمان ها را با استفاده از آیتم ها [چوب، سنگ، آهن یا بقیه] و پرداخت هزینه ارتقا دهید. سپس توانایی پیشرفت همان بنا دفاعی برای شما و هنگام مبارزات فراهم خواهد شد. این المان موجب شده تا Castle Creeps TD پیچیدگی بیشتری نسبت به بقیه عناوین Tower Defence به خود گرفته و برای پیروزی تلاش بیشتری نمایید.
‏ برای کسانی که از بازی های Kingdom Rush و Alien Creeps لذت برده اند، مطمئنا Castle Creeps TD هم سرگرم کننده خواهد بود. شاید ساخته Outplay تفاوت چندانی با پیشینانش نداشته باشد ولی با توسعه دهنده از بطن همین کلیشه ها توانسته تا تجربه جذابی به بازیکن ها هدیه بدهد. جدا از این که مخاطبین از Castle Creeps TD استقبال کرده و با توجه به گزارشات، طی 5 روز 3 میلیون نفر دست به دانلودش زده اند.
‏‏فرمانده رو خودت آماده کن! - قدرتمندترین قهرمانان و قویترین برج ها را بیرون بیاورید و Creeps را از بین ببرید! - رفع اشکالات مخلتف و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۱,۱۵۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
چهار گوشه
٨ ساعت پیش

‏✓ به هیچ دردی نمیخوره ‏✗ اشغالا فقط ۶مرحلاداره ۶بازی میکنیذبعد تمام می شوت

۰ ۰
MohammadREZA
٢١ ساعت پیش

‏✓ عالی ‏✗ مرحله هاش سخته عالی فقط مرحله هاش سخته

۰ ۰
محمد مهدی محمدی
دیروز

عالی فقط اگه لازم نبود مرحله هارو دانلود کنیم

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع از قلمرو

دفاع از قلعه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده