استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Game of Warriors

Game of Warriors

بازی جنگجویان

نسخه۱.۶.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۹
تعداد دانلود۸۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۵,۰۸۳
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Play365
‏‏پس میخوای یه جنگجو بشی، نه؟! کشف کن اگه چه چیزی داشته باشی تو رو به رهبر نهایی ارتش توی این بازی دفاع از شهر تبدیل میکنه.
 
بازی های Idle معمولا بی پایان هستند اما به واسطه گیمپلی جذاب و متنوعی که دارند، همواره جز بازی های پردانلود قرار میگیرند، با اینکه این عنوان پیچیدگی زیادی همچون بازی استراتژی clash of clans ندارد ولی توانسته به تعداد دانلود قابل قبولی در مایکت برسد که نشان دهنده برتری آن است.

ویدئو معرفی بازی

گیمپلی، تخت پادشاهی منتظر شماست

شما یک پادشاه هستید و مانند lords mobile kingdom wars وظیفه دفاع از یک شهر را برعهده دارید، در قسمت دیگر هم باید کشورگشایی کنید و منابع مورد نیاز خود را بدست آورید، سربازان و قهرمانان مختلفی از شمشیر زن تا کماندار زیر مجموعه شما هستند، قبل از شروع نبرد ها باید نیروهای خود را آموزش دهید و یک ارتش قوی بسازید.
 
‏از شهرت در برابر گوبلین‌ها، اسکلت‌ها، اُرک‌ها و وُرگن‌ها دفاع کن. شهروندهات رو احضار کن، تمرین‌شون بده، بهشون اسلحه بده و از دیوارهای شهرت دفاع کن.

دنیای فانتزی  هیجان انگیز

دنیای بازی فانتزی است و با واقعیت فاصله زیادی دارد، سازندگان سعی کرده اند که بهینه سازی زیادی انجام دهند و این عنوان به راحتی روی بیشتر گوشی های موبایل قابل اجراست و هیچ مشکلی ندارد، اگر از طرفداران بازی محبوب گیم لافت یعنی Total Conquest بوده باشید مشکلی با سبک گرافیکی بازی نخواهید داشت.
‏به ارتش‌هات دستور بده شهرهای دیگه رو تسخیر کنن و اونا رو به سمت پیروزی هدایت کن. از قهرمانان جنگ تقلید کن و از نفوذ اونا برای استخدام مزدورها استفاده کن تا در کنار بقیه‌ی پرچم‌دارهات بجنگن!
 

نقشه های بزرگ و متنوع

محیط اطراف یا همان نقشه بازی به مرور زمان دگرگون میشود، شما می توانید هر چیزی را که میخواهید تغییر دهید و به روزرسانی کنید، این مجموعه شخصی سازی ها باعث میشود که شاهد محیط های متنوعی باشیم و از طرفی هم قدرت دفاعی شما افزایش پیدا کند، این عنوان اصلا پیچیده نیست و شما خیلی راحت می توانید در آن پیشرفت کنید، اما ای کاش سازندگان یک حالت سه در مقابل سه یا یک مود رقابت با بازیکنان واقعی که در  بازی براول استارز آن را دیده بودیم، در بازی قرار میدادند و آن را به تکامل می رساندند.
 
‏ارتش‌هات رو رهبری کن، تمدن خودت رو در سراسر جهان گسترش بده، بر هر نوع از چالش غلبه کن و همه‌ی دشمنات رو نابود کن!
‏پس منتظر چی هستی؟ همین حالا بازی Game of Warriors رو دانلود کن!
 
‏ویژگی ها:
‏✔ 4 تمدن برای اینکه تسخیر بشن!
‏✔ فرماندهان مختلف برای رهبری ارتش‌ت
‏✔ بازی در 2 حالت: دفاع از شهر و تهاجم
‏✔ ساعت‌ها گیم‌پلی
‏✔ گرافیک خیره‌کننده
‏✔ جلوه‌های ویژه عالی

نظرات و امتیاز ها

۱۵,۰۸۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سید علی
٦ ساعت پیش

‏✓ جذاب ‏✓ دارای مراحل مختلف و سربازان متفاوت ‏✓ داشتن قهرمان ‏✗ اگه قلعه رو کم ارتقاء بدی تو یکی از مرحله ها گیر میکنی خوب و سرگرم کننده است

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد
١٠ ساعت پیش

‏✓ بازی خیلی خوبه ‏✗ پول کم مده

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر تینا
٢٠ ساعت پیش

برای من نیاورد خیلی بده

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های محبوب

دفاع از قلمرو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده