استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Offroad  Truck Drive 3D Sim

US Offroad Truck Drive 3D Sim

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Verx Labs
‏‏*بازی‌های سه‌بعدی Open World Truck Driving: New Cargo Truck
‏شما را شگفت‌زده می‌کند: American Grand Truck: Cargo Driving شبیه‌ساز 3D یک برخورد رانندگی خیره‌کننده را منتقل می‌کند. کامیون های موجود در گارگاه همگی دارای داخل معقولی هستند. شما باید با یک کامیون در سراسر خیابان های کشور با گل و لای، خیابان های شهر و بین ایالت ها رانندگی کنید. هر چند وقت یکبار باید مقداری یورو به عنوان هزینه بازی کنید. طرح‌های شبیه‌ساز کامیون آمریکایی و جلوه‌های صوتی معقول کامیون وجود دارد. کالاها همه در محفظه‌ها قرار دارند، بنابراین اجازه ندهید از شیب پایین بیایند. خدمات باربری اروپا را کنترل کنید: Grand Heavy Simulator 2020 با استفاده از شکستن و افزایش سرعت گرفتن که به نظر می رسد آنقدرها هم دردسرساز نیست، اما انجام بازی های کامیون 3d 2020 دشوار است. سعی کنید بی دفاع نباشید، فقط عناصری در بازی های کامیون سه بعدی باشید.
‏*American Grand Truck: Cargo Driving Simulator 3D
‏Open World Truck Driving: New Cargo Truck بازی های 3D، نقش آفرینی باشکوه درایو در کامیون های باردار دوست داشتنی است. شهر در حال حاضر به وسایل نقلیه لذت‌بخش در خیابان‌های خود نیاز دارد. Real Truck Grand Driving: Free Truck Cargo Games یک فکر استثنایی است زیرا ابتدا باید وسیله نقلیه را برانیم و سپس می‌توانیم آن را با US City Cargo Truck: Heavy Truck Simulator 2020 به شهر منتقل کنیم. شهر با چمن احاطه شده است و جزیره ای است با بازی های کامیون اقیانوسی 3d 2020.
‏*Open World Truck Driving: بازی های جدید کامیون باری سه بعدی
‏Euro Cargo Truck Driving: برترین بازی های سرگرم کننده 2020 در صورتی که دوست دارید کامیون ها را تغییر دهید بار نقطه ای Real Truck Grand Driving: بازی های رایگان بار کامیون برای شما. بنابراین، انبوه خود را با American Grand Truck: Cargo Driving Simulator 3D تنظیم می کند، کنترل نگهدارنده خود را تنظیم می کند و کامیون حامل را هدایت می کند و مواد بار مختلف را از شهری به شهر دیگر با کامیون باربری فوق العاده منتقل می کند. دوست داشتنی ترین کامیون خود را ببرید، کنترل خود را مانند هماهنگی شیب یا با UI تنظیم می کند تا به اطراف نگاه کنید و به کامیون حامل بزرگنمایی کنید. بنابراین با ضربه زدن به محصول محموله نزدیک نقطه بازرسی کار خود را بیابید و مواد محموله را از یک نقطه به نقطه دیگر از طریق مسیرهای کوهستانی شبیه ساز کامیون آمریکایی انرژی‌زا ببرید.
‏*Real Truck Grand Driving: بازی‌های بار کامیون رایگان
‏World Heavy Cargo Truck: New Truck Games 2020 یک تجربه رانندگی واقعی با کامیون را داوطلب می‌کند که به شما امکان می‌دهد به بازی‌های سه بعدی کامیون باری در جهان باز تبدیل شوید. تعداد سطوح استثنایی برای قدردانی در این جدید Real Truck Grand Driving: بازی‌های باری رایگان کامیون در راهرو و علاوه بر آن در کوه در سال 2019 قابل قدردانی است. برای باز کردن American Grand Truck: Cargo Driving شبیه‌ساز سه بعدی جدید، جوایز، سکه‌ها، ستاره‌ها و پول به دست آورید. می‌توانید از شرایط مختلفی مانند بارش برف، حالت شب، خیابان ناهموار، بین ایالتی و شیب‌های خطرناک لذت ببرید تا با این کامیون وحشیانه جهانی بار سنگین: بازی‌های کامیون جدید 2020 درگیر شوید.
‏*کامیون باری شهر ایالات متحده: شبیه ساز کامیون سنگین 2020
‏Euro Cargo Truck Driving: Top Fun Games 2020 برای رانندگی ایمن و حفظ برابری وسایل نقلیه در کامیون حمل و نقل وسیله نقلیه بزرگتر از معمول ضروری است. خدمات باربری اروپا: Grand Heavy Simulator 2020 دارای تمرکزهای متعددی است که می تواند وسیله نقلیه شما را خارج از سیستم تست کامیون حمل و نقل رها کند. Open World Truck Driving: بازی های کامیون باری جدید چرخش 3 بعدی می تواند کامیون حمل و نقل وسیله نقلیه شما را که در خیابان از وسایل نقلیه به سمت پایین رانندگی می کند از جمله American Grand Truck: Cargo Driving simulator 3D بکشد.
‏*American Grand Truck: Cargo Driving Simulator 3D
‏City Cargo Truck: Heavy Truck Simulator 2020 یا کامیون قابل توجه، برای اینکه شخص مقدس این کامیون یورو باشید. این یک فرصت شگفت‌انگیز است تا درایو خود را برای وحشی تحریک‌شده، در زمین بیابانی سه بعدی شبیه‌ساز آمریکایی Grand Truck: Cargo Driving و در کوه‌های زیر صفر بازسازی کنید. در Grade Mountains در این World Open World Truck Driving: New Cargo Truck بازی‌های سه بعدی، شما یک دونده خیابانی هستید که با کامیون شیبدار بارگیری سیم‌کارت در حال ورود به سیستم هستید.
‏اکنون بازی‌های کامیون 3d 2020 را بازی کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده