استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Euro Bus Simulator : Bus games

Euro Bus Simulator : Bus games

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۵
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹
حجم۱۰۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده HubG Simulations
‏‏Euro Bus Simulator 2021 : fernbus simulator 🚌
‏پشت فرمان بگیرید و از بازی های اتوبوس 2021 لذت ببرید 🚌
‏Bus Simulator 2022 نسخه مورد علاقه Ultimate Edition و Euro truck simulator 2 اتوبوس و فرصت حمل و نقل را به شما می دهد. از طریق این شبیه ساز اتوبوس 2020.
‏بدون هیچ گونه برخورد، مانع و سایر وسایل نقلیه پارک شده در مسیر اتوبوس شبیه ساز یورو 2، به شبیه ساز اتوبوس یورو 2 در مقصد خود برسید. شبیه ساز اتوبوس یورو 2 را در مسیرهای پارکینگ برانید و از مخروط ها و موانع جاده اجتناب کنید تا با بهترین اتوبوس برای سفر طولانی به مقصد برسید. همه آن بازی‌های اتوبوس همراه با گیم‌پلی روان اتوبوس ولوو و کنترل روان اعتیاد آور، بازی جدید شبیه‌ساز اتوبوس 2021 را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر عاشق بازی های اتوبوس مورد علاقه، شبیه ساز کامیون یورو 2 هستید، امیدوارم این بازی رانندگی اتوبوس، شبیه ساز Fernbus را دوست داشته باشید.
‏🛑گرافیک با کیفیت کنسول خیره کننده در Bus Simulator 2022، یورو بزرگ🛑
‏این bus simulator pro جدیدترین بازی اتوبوس است که به شما این شانس را می دهد که یک متخصص بازی اتوبوس والا شوید. این برنامه را مانند ets2 bus simulator 2، europe bus بازی کنید و مهارت های رانندگی اتوبوس پیکا خود را اصلاح کنید. درخشش خیره کننده یورو کامیون شبیه ساز اتوبوس 2، یورو 3 بعدی شامل محیط پارکینگ شدید با مشکلات چالش برانگیز زیادی است. این شبیه ساز اتوبوس به شما این فرصت را می دهد تا با این بهترین اتوبوس برای سفر طولانی، توانایی های رانندگی و پارک خود را در محیطی الهام بخش افزایش دهید. اگر اتوبوس شبیه ساز، یورو بزرگ، بازی اتوبوس جدید 2021 را دوست دارید، این بازی یورو را دوست خواهید داشت. آماده بازی ets2، شبیه ساز اتوبوس 2021: بازی های شانس اتوبوس فیفا هستید؟ بهترین شبیه ساز اتوبوس حرفه ای جهان، بازی جدید با مسیرهای شگفت انگیز پارکینگ و طعم بهترین بازی های پارکینگ. پس از نصب شبیه سازی اتوبوس، پارکینگ واقعی خودرو، کمربندهای ایمنی خود را ببندید و آماده رانندگی باشید. نسخه ویژه اتوبوس قاتل زمان دارای انواع شگفت انگیز از بازی اتوبوس simülatör پیکا سرگرم کننده اتوبوس برای عاشق بازی های کامیون اتوبوس است. این بهترین اتوبوس برای سفر طولانی است که به شما امکان می دهد هیجان رانندگی و پارکینگ را تجربه کنید. اگر شبیه ساز اتوبوس 2020: نسخه ویژه را دوست دارید، پس این اتوبوس پاکستانی انتخاب خوبی برای شماست.
‏شبیه ساز اتوبوس ایالات متحده: راه طولانی برای اتوبوس سنگین، اتوبوس شبیه ساز یورو 2 اتوبوس، سفر به تازگی مانند بازی های اتوبوس 2021 آغاز می شود. ..!
‏شهر واقعی و شبیه ساز اتوبوس یورو واقع گرایانه، یورو کامیون simulator2 عصر جدیدی با مسافت طولانی اتوبوس کنترلی صاف و واقعی هستند. در این نسخه ویژه اتوبوس شما تجربه اتوبوس اروپا و رانندگی در چالش در این بازی اتوبوس را خواهید داشت. شبیه‌ساز اتوبوس هند، شبیه‌ساز forfernbus ویژه طراحی‌شده است که می‌خواهد چالش سخت و خسته از بازی‌های آسان کامیون اتوبوس سنگین، اتوبوس اروپا را داشته باشد.
‏بازی‌های اتوبوس ۲۰۲۲، به‌زودی در این حساب ارائه می‌شوند. بنابراین، برای بازی‌های ماجراجویی اتوبوس جدید، شبیه‌ساز اتوبوس یورو ۲ آماده باشید.
‏Euro Bus Simulator: Bus games
‏╰☆☆𝐇𝐨𝐰 𝐓𝐨 𝐏𝐥𝐚𝐲? جلو و ترمز برای توقف خودرو یا عقب‌نشینی در شبیه‌ساز اتوبوس ets2 2.
‏گزینه‌های فرمان یا پیکان چپ و راست در شبیه‌سازی اتوبوس برای چرخاندن اتوبوس یورو 2 موجود است.
‏╰☆☆ 𝓕𝓮𝓪𝓽𝓾𝓻 br>🚌 شبیه سازی پارکینگ رایگان با بازی مفهومی منحصر به فرد یورو
‏🚌 رانندگی با اتوبوس واقعی شهر و تجربه پارک پیشرفته با اتوبوس ولوو
‏🚌 کنترل فرمان بسیار روان و محیط واقعی یورو 3 بعدی
‏🚌 تعداد زیادی حمل و نقل با fernbus غول پیکر توریستی بازی اتوبوس جدید 2021
‏بازی های اتوبوس جدید، شبیه ساز اتوبوس 2020 را فراموش نکنید: نسخه ویژه اگر واقعاً مشتاق رانندگی اتوبوس ولوو خود در جاده های واقعی هستید که در سطح یکپارچه ساخته شده اند اما در اختیار شما قرار می دهند. حس طبیعی رانندگی.
‏توجه:
‏اگر Wi-Fi ندارید، می توانید این نسخه ویژه اتوبوس، ets2، euro truck simulator2 را کاملا رایگان بازی کنید ه. بنابراین به سرعت این شبیه ساز اتوبوس جالب نهایی، بازی یورو، اتوبوس سنگین اتوبوس 2021، شبیه ساز کامیون یورو 2، بازی اتوبوس خواب، شبیه ساز اتوبوس 2022، بازی شبیه ساز کامیون یورو 2، شبیه ساز اتوبوس 2021، بازی جدید شبیه ساز اتوبوس ما، شبیه ساز fernbus موجود در فروشگاه Google Play در تلفن هوشمند اندرویدی خود.
‏اگر دوست دارید Euro Bus Simulator : Bus game، volvo bus لطفاً امتیاز دهید و بازخورد خود را برای بهبود بیشتر بیان کنید.
‏‏🎉🎉 خواسته های شما برآورده شد 🎉🎉

‏★ اشکال رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین شکیبی
١٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ عکس خوبه مردم گول بخورن ‏✗ خل من سرت اگه نصب کنی

۰ ۰
7764
١٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ بدرد نمیخوره ‏✗ حیف اینترنت حدر رفت

۲ ۴
علیرضا رسولی
٢١ دی ١٤٠١

خیلی بازیش خوب و عالیه نصب کنید

۱۸ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده