استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۶
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده JindoBlu
‏‏در Climb the Ladder به رفلکس‌های سریع و زمان‌بندی مناسب نیاز دارید تا دست‌های خود را بدون دویدن به موانع خطرناک پراکنده روی نردبان حرکت دهید!
‏در حالت داستان به دنیا سفر کنید، جایی که باید از پله‌ها بالا بروید. در سراسر جهان، از چین مرموز گرفته تا مصر باستان، گذر از کوه های سرد شمال و تمام راه به فضا! رئیس‌های ترسناکی را که با یک موشک انداز در هر دست مانع صعود می‌شوند را شکست دهید!

ویدئو معرفی بازی

‏برای رکورد جهانی در حالت مسابقه رقابت کنید، جایی که هر صدم ثانیه اهمیت دارد! تا جایی که می توانید از نردبان بالا بروید، اما خیلی هیجان زده نشوید، در غیر این صورت ممکن است دستانتان تکان بخورند، نیش بخورند، در غیر این صورت کنترل را از دست خواهید داد!
‏لیدربورد آنلاین را در حالت Arcade به چالش بکشید، جایی که هر متر از نردبان حساب می شود! بپرید، آویزان شوید، تله پورت کنید، اما همیشه مراقب باشید که دستان خود را کجا قرار می دهید! بالاتر از سایر بازیکنان آنلاین در تابلوهای امتیازات جهانی صعود کنید!
‏سعی کنید قفل تمام پوسته های دست خود را در فروشگاه باز کنید! کسانی هستند که ترجیح می دهند با دستکش شوالیه از نردبان بالا بروند و کسانی که دو قلاب دزد دریایی را ترجیح می دهند! انتخاب با شماست!
‏کوه نوردی ممکن است در ابتدا آسان به نظر برسد، به لطف گیم پلی تک انگشتی که یادگیری آن ساده است اما تسلط بر آن دشوار است، اما به زودی خواهید دید که هماهنگ کردن یک جفت دست به بالا از نردبان می تواند پیچیده تر از حد انتظار باشد!
‏یک بازی جدید و عالی توسط Jindoblu! برو از نردبان بالا برو!
‏‏تبلیغات حذف شد! از تجربه بدون آگهی لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمدمهدی لطفی
٢١ تیر ١٤٠٢

بازی خیلی خوبی ولی برای کسی خوبه که حسله داشته باشه

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر آروین
١٠ تیر ١٤٠٢

این بازی میشه گفت سخته وهم میشه گفت آسونه

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر arshiya naghilo
١١ فروردین ١٤٠٢

‏✓ گرافیک باحال ‏✗ سخته در کل خوبه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده