استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
وانتی

وانتی

نیسان گاوی با سراگزوز زنبو

نسخه۱.۰.۴.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۱
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۵۴۱
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Noa Games

بازی‌های تفننی یک رفیق خیلی خوب برای زمان‌هایی به شمار می‌روند که شما وقت چندانی برای بازی کردن ندارید، اما کماکان می‌خواهید از همان چند دقیقه وقتی که در اختیار دارید به نحو احسن در راستای سرگرم‌ شدن استفاده کنید. برای پیشروی در بازی‌های تفننی به مهارت خاصی نیاز ندارید و خیلی ساده می‌توانید با قوانین آن‌ها کنار بیایید. بازی‌های تفننی ایرانی مختلفی نیز برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده‌اند که هر کدام ویژگی‌ها و حال و هوای خاص خود را دارند. یکی از این بازی‌ها، وانتی است که با قرار دادن شما در نقش یک راننده وانت، اوقات جذابی را برای شما رقم می‌زند.

ویدئو معرفی بازی

یک راننده حرفه‌ای

همان‌طور که گفتیم، در وانتی شما یک راننده وانت هستید که وظیفه اصلی‌تان، جمع‌آوری و رساندن میوه‌ها به مقصد است. پدال‌های گاز و ترمز در سمت راست صفحه قرار گرفته و از سمت چپ گوشی خود نیز برای جابجا شدن در خطوط خیابان استفاده خواهید کرد. با پشت سر گذاشتن موانع مختلف، شما باید جعبه‌های میوه را جمع‌آوری کنید و به مقصد برسانید. در این بین حواس شما باید به وضعیت بنزین وانت خود نیز باشد و از گالن‌های بنزین موجود در مسیر برای سوخت‌گیری استفاده کنید. همه‌چیز در بازی بسیار سرراست و واضح به نظر می‌آید و خیلی زود می‌توانید با بازی وانتی ارتباط برقرار کنید. از همان ابتدا که به بازی وارد می‌شوید نیز بازی در قالب یک سری دیالوگ که در اصل نقش راهنما را ایفا می‌کنند، به شما نکاتی که باید در طول سفرتان با وانتی در یاد داشته باشید را گوشزد می‌کند.

نکته بسیار جالب در مورد بازی وانتی، حال و هوای آن است. در بازی ایرانی وانتی، شاهد اشارات جالب و درست به فرهنگ کوچه و بازاری هستیم و همین قضیه باعث شده تا بازی بسیار شیرین و باورپذیر به نظر برسد. همان راهنماهایی که راجع به آن صحبت کردیم به زبان صمیمانه‌ای نمایش داده می‌شوند و به صورت کلی حال و هوای غالب بر بازی بسیار صمیمانه است و نزدیک به چیزی که در دنیای واقعی هم شاهد آن هستیم. این دقت حتی در وانت‌ها و کامیون‌های قابل‌خریداری هم به کار رفته و شاهد حضور وانت‌ها و کامیون‌هایی هستیم که نمونه واقعی آن‌ها را در سطح شهر می‌بینیم.

پیش به سوی یک وانت بهتر

به جز وجود چندین و چند نوع وانت مختلف برای خریداری، امکان ارتقای وانت‌ها نیز در بازی وانتی قرار گرفته است. با ارتقای وانت خود می‌توانید به یک وانت بهتر و پیشرفته‌تر دسترسی داشته باشید که به کمک آن راحت‌تر می‌توان مراحل را پشت سر گذاشت. چند کامیون هم برای خریداری در بازی وجود دارد که کمی بازی را متفاوت می‌کند.

در وانتی شاهد حضور یک بخش داستانی با بیش از ۳۰ مرحله هستیم. نکته جالب اینجاست که این مراحل بسیار کوتاه هستند و به همین خاطر، می‌توان به راحتی و در زمان‌های محدود هم به سراغ بازی وانتی و مراحل آن آمد. یک بخش بی‌پایان هم در بازی قرار گرفته تا بتوانید با خیال راحت مهارت‌های خود در رانندگی وانت را نشان دهید.

 

ویژگی‌های اصلی بازی وانتی:

· وجود چندین وانت و کامیون مختلف

· امکان ارتقای وانت‌ها

· مراحل داستانی کوتاه اما جذاب

· کنترل ساده

· حال و هوای جالب و صمیمانه

‏‏رفع مشکلات جزیی

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Ali
١٠ ساعت پیش

‏✓ حجم کم ‏✓ حرف زدن آکانتر ‏✓ گرون بودن وانت ها ‏✗ گرافیک پایین ‏✗ بی مزه بودن خیلی عالیه ارزش نصب رو داره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🖤ونزدی آدامز🖤
پریروز

عالییییییییییییی فقط یدونه ستاره کم کردم چون پول ماشینا زیاده

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر سینا
٢٣ فروردین ١٤٠٣

بازی خوبی هست و دلیل اینکه یک ستاره کم دادم این بود که ماشین هاش خیلی گرونه

میپسندم۹ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

تو بازی پولدار شو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده